Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Ardit Gjebrea 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - Bunker

1. Bunker

Lexo Tekstin - I thuaj jo

2. I thuaj jo

Lexo Tekstin - Jeto dhe jetėn time

3. Jeto dhe jetėn time

Lexo Tekstin - Jon

4. Jon

Lexo Tekstin - Kthehem pėrsėri

5. Kthehem pėrsėri

Shkruaj - Kur tė jesh mėrzitur shumė

6. Kur tė jesh mėrzitur shumė

Shkruaj - Kėnga e arixhiut

7. Kėnga e arixhiut

Lexo Tekstin - La valigia delle cose inutili

8. La valigia delle cose inutili

Lexo Tekstin - Makina e memories

9. Makina e memories

Lexo Tekstin - Muret e qytetit

10. Muret e qytetit

Shkruaj - Perėndeshė e bukurisė

11. Perėndeshė e bukurisė

Lexo Tekstin - Vargje pėr veten

12. Vargje pėr veten

Lexo Tekstin - Vetėm ne kemi munguar

13. Vetėm ne kemi munguar

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012