Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Bujar Qamili 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - Ah pranvera

1. Ah pranvera

Lexo Tekstin - Fat i zi

2. Fat i zi

Lexo Tekstin - Ma jep dorėn vashė

3. Ma jep dorėn vashė

Lexo Tekstin - Mi dhe flakė mallit tim

4. Mi dhe flakė mallit tim

Lexo Tekstin - Mos u largo

5. Mos u largo

Lexo Tekstin - Nuk jam ma sikur atėherė

6. Nuk jam ma sikur atėherė

Lexo Tekstin - Putpuri kėngėsh shkodrane

7. Putpuri kėngėsh shkodrane

Lexo Tekstin - Sa e amėl asht dashnia

8. Sa e amėl asht dashnia

Lexo Tekstin - Taksirat qė m'ka nxan mu

9. Taksirat qė m'ka nxan mu

Lexo Tekstin - Ē'po kėndon bilbili

10. Ē'po kėndon bilbili

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012