Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Eglantina Toska 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - A mė do

1. A mė do

Shkruaj - Bel holla

2. Bel holla

Shkruaj - Eja tė pres

3. Eja tė pres

Shkruaj - Goca e Nimetit

4. Goca e Nimetit

Shkruaj - Jasaman moj lule

5. Jasaman moj lule

Shkruaj - Kurora e dasmės

6. Kurora e dasmės

Shkruaj - Mosmirėnjohje

7. Mosmirėnjohje

Shkruaj - Potpuri popullore

8. Potpuri popullore

Shkruaj - Ti je djalė me zemėr guri

9. Ti je djalė me zemėr guri

Shkruaj - Vjollcė dhe Jasemin

10. Vjollcė dhe Jasemin

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012