Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Ema Qazimi 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - Baballarėt

1. Baballarėt

Shkruaj - Dashuria jonė

2. Dashuria jonė

Shkruaj - Ditėlindja dhe deti

3. Ditėlindja dhe deti

Shkruaj - Gol bukur gol

4. Gol bukur gol

Shkruaj - Kur ēelin bozhuret

5. Kur ēelin bozhuret

Shkruaj - Kėngė pėr Ēerciz Topullin

6. Kėngė pėr Ēerciz Topullin

Shkruaj - Kėputa njė gjethe dafine

7. Kėputa njė gjethe dafine

Shkruaj - Lidhur nė njė besė

8. Lidhur nė njė besė

Shkruaj - Marinari

9. Marinari

Shkruaj - Ne vajzat

10. Ne vajzat

Shkruaj - Pranvera vjen e gjen pranverė

11. Pranvera vjen e gjen pranverė

Shkruaj - Pėr ty ēelin mijėra agime

12. Pėr ty ēelin mijėra agime

Shkruaj - Ti o shpirt qėmban njė botė

13. Ti o shpirt qėmban njė botė

Shkruaj - Trėndelinė e kėngė

14. Trėndelinė e kėngė

Shkruaj - Tė dua o jetė

15. Tė dua o jetė

Shkruaj - Zemėrzjarrta

16. Zemėrzjarrta

Shkruaj - Ēobani

17. Ēobani

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012