Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Etmond Mancaku 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - Dashuria s'njeh tė humbur

1. Dashuria s'njeh tė humbur

Lexo Tekstin - Dhe nesėr

2. Dhe nesėr

Shkruaj - Do qeshėsh si e marrė

3. Do qeshėsh si e marrė

Shkruaj - E pafaj nė mėkat

4. E pafaj nė mėkat

Shkruaj - E vetme do tė jesh

5. E vetme do tė jesh

Shkruaj - Jeto momentin

6. Jeto momentin

Lexo Tekstin - Malli i nėnės

7. Malli i nėnės

Shkruaj - Mes dilemės

8. Mes dilemės

Lexo Tekstin - Mė duaj mė fort

9. Mė duaj mė fort

Shkruaj - Netėve rrėfej

10. Netėve rrėfej

Shkruaj - Nėse mbetesh vegim

11. Nėse mbetesh vegim

Shkruaj - Premtim nė natė

12. Premtim nė natė

Shkruaj - Pėrpunim popullor

13. Pėrpunim popullor

Shkruaj - Vuaj vetminė e natės

14. Vuaj vetminė e natės

Shkruaj - Vėrtet je njė mrekulli

15. Vėrtet je njė mrekulli

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012