Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Grupi Akullthyesit 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - Dhe nė qofsh i vetėm nė botė

1. Dhe nė qofsh i vetėm nė botė

Shkruaj - Djemtė

2. Djemtė

Shkruaj - E dashura

3. E dashura

Lexo Tekstin - L dhe B

4. L dhe B

Lexo Tekstin - Loti i ndarjes

5. Loti i ndarjes

Lexo Tekstin - Mbret i fuqishėm

6. Mbret i fuqishėm

Shkruaj - Mos mė moho

7. Mos mė moho

Lexo Tekstin - Motiv i largėt

8. Motiv i largėt

Shkruaj - Pse jo

9. Pse jo

Lexo Tekstin - Qėllo nė do tė jetosh

10. Qėllo nė do tė jetosh

Lexo Tekstin - Sinfonia e lamtumirės

11. Sinfonia e lamtumirės

Lexo Tekstin - Vetmi e harruar

12. Vetmi e harruar

Lexo Tekstin - Vrasje nė errėsirė

13. Vrasje nė errėsirė

Lexo Tekstin - Ēast nė piano

14. Ēast nė piano

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012