Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Grupi Ritfolk 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - Afrohu

1. Afrohu

Lexo Tekstin - Drejt fatit tim

2. Drejt fatit tim

Lexo Tekstin - Dėshirė dhe heshtje

3. Dėshirė dhe heshtje

Lexo Tekstin - Hija

4. Hija

Shkruaj - Jemi heronj

5. Jemi heronj

Shkruaj - Lypėsi

6. Lypėsi

Lexo Tekstin - Mė pėlqen

7. Mė pėlqen

Shkruaj - Ndjenjė e dashuruar

8. Ndjenjė e dashuruar

Lexo Tekstin - Parku i dhimbjeve

9. Parku i dhimbjeve

Shkruaj - Pse

10. Pse

Shkruaj - Ujė

11. Ujė

Lexo Tekstin - Vetėm ne

12. Vetėm ne

Lexo Tekstin - Violina

13. Violina

Lexo Tekstin - Ėndėrroj

14. Ėndėrroj

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012