Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Kastriot Tusha 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - Anonim

1. Anonim

Shkruaj - Con te partirņ

2. Con te partirņ

Shkruaj - Djall a ėngjėll je

3. Djall a ėngjėll je

Shkruaj - Drenushja ime

4. Drenushja ime

Lexo Tekstin - Dua mė shumė Shqipėrinė

5. Dua mė shumė Shqipėrinė

Shkruaj - Falni dashuri

6. Falni dashuri

Shkruaj - Funiculi funicula

7. Funiculi funicula

Shkruaj - Intimitet

8. Intimitet

Shkruaj - Je si yll e je si hėnė

9. Je si yll e je si hėnė

Shkruaj - Lėrmė tė tė puth

10. Lėrmė tė tė puth

Lexo Tekstin - Mamma

11. Mamma

Shkruaj - My way

12. My way

Shkruaj - New York New York

13. New York New York

Shkruaj - Nėna dhe tata nuk do (me Irma Libohovėn)

14. Nėna dhe tata nuk do (me Irma Libohovėn)

Lexo Tekstin - O Korēa ime

15. O Korēa ime

Shkruaj - O sole mio

16. O sole mio

Shkruaj - Parlami d'amore Maria

17. Parlami d'amore Maria

Shkruaj - Pėr datėlindje

18. Pėr datėlindje

Shkruaj - Santa Lucia

19. Santa Lucia

Shkruaj - Siboney

20. Siboney

Shkruaj - Tarantella napoletana

21. Tarantella napoletana

Shkruaj - Torna sorriento

22. Torna sorriento

Shkruaj - Veē njė ditė tė jetoja pranė teje

23. Veē njė ditė tė jetoja pranė teje

Shkruaj - Vitet ikėn tutje

24. Vitet ikėn tutje

Shkruaj - Ēapkėnia

25. Ēapkėnia

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012