Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Mirsina Prenja 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - Bjondina

1. Bjondina

Shkruaj - E shtrenjta nėnė

2. E shtrenjta nėnė

Shkruaj - Fatin e kujtoj

3. Fatin e kujtoj

Shkruaj - Hidhet vallja

4. Hidhet vallja

Shkruaj - Pranė teje

5. Pranė teje

Shkruaj - Pritje pa fund

6. Pritje pa fund

Shkruaj - Se mendoja kurrė

7. Se mendoja kurrė

Shkruaj - Ti mė dhe dritė

8. Ti mė dhe dritė

Shkruaj - Zemėrimi ka kufi

9. Zemėrimi ka kufi

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012