Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Sinan Hoxha 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - A e din sa tė du

1. A e din sa tė du

Lexo Tekstin - Ah mor djalė

2. Ah mor djalė

Lexo Tekstin - Ah sikur tė vija

3. Ah sikur tė vija

Lexo Tekstin - Aishe

4. Aishe

Lexo Tekstin - Aromė dashurie

5. Aromė dashurie

Lexo Tekstin - Eja eja

6. Eja eja

Shkruaj - Eja eja se tė du

7. Eja eja se tė du

Lexo Tekstin - Eja eja ti

8. Eja eja ti

Lexo Tekstin - Erdhe si magji

9. Erdhe si magji

Lexo Tekstin - Falmi ėndrrat

10. Falmi ėndrrat

Lexo Tekstin - Falmu pėr njė natė

11. Falmu pėr njė natė

Lexo Tekstin - Fotografia

12. Fotografia

Lexo Tekstin - Larg s'mund tė qėndroj

13. Larg s'mund tė qėndroj

Lexo Tekstin - Mos vono

14. Mos vono

Lexo Tekstin - Mė premtove dashurinė

15. Mė premtove dashurinė

Lexo Tekstin - Mė thuaj po

16. Mė thuaj po

Lexo Tekstin - Nuk tė harroj

17. Nuk tė harroj

Lexo Tekstin - Oh kjo zemėr

18. Oh kjo zemėr

Lexo Tekstin - Po tė pres akoma

19. Po tė pres akoma

Shkruaj - Porsi flutur mė afrohesh

20. Porsi flutur mė afrohesh

Lexo Tekstin - Pėr Shėn Valentin

21. Pėr Shėn Valentin

Lexo Tekstin - Pėr ty e dashur

22. Pėr ty e dashur

Shkruaj - Pėr ty kėndoj

23. Pėr ty kėndoj

Shkruaj - Rash nė dashuri

24. Rash nė dashuri

Lexo Tekstin - Rina rina

25. Rina rina

Lexo Tekstin - Sonte kemi dasėm

26. Sonte kemi dasėm

Shkruaj - Ti je yll dhe perendeshė

27. Ti je yll dhe perendeshė

Lexo Tekstin - Tė dua sa dhe ti

28. Tė dua sa dhe ti

Lexo Tekstin - Vetmia

29. Vetmia

Shkruaj - Vogėlushe bukuroshe

30. Vogėlushe bukuroshe

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012