Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Tani 2001 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - Dashurinė ta fala

1. Dashurinė ta fala

Shkruaj - Do mė kėrkosh

2. Do mė kėrkosh

Lexo Tekstin - Gocė e vogėl

3. Gocė e vogėl

Shkruaj - Hasmėria

4. Hasmėria

Shkruaj - Lamtumirė

5. Lamtumirė

Lexo Tekstin - Miku im

6. Miku im

Shkruaj - Ndalo

7. Ndalo

Shkruaj - Ndofta

8. Ndofta

Shkruaj - Shpresa dhe zhgėnjime

9. Shpresa dhe zhgėnjime

Shkruaj - Tradhėtor

10. Tradhėtor

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012