Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Top Albania Radio 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - Ante i tokės sime ROVENA DILO

1. Ante i tokės sime ROVENA DILO

Shkruaj - Bjeri gajdes gajdexhi ARTAN KOLA

2. Bjeri gajdes gajdexhi ARTAN KOLA

Shkruaj - Dashuri apo zjarr ODETA KATUNDI

3. Dashuri apo zjarr ODETA KATUNDI

Shkruaj - Duar lidhur ERANDA LIBOHOVA

4. Duar lidhur ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - Duhet mė shumė JULKA

5. Duhet mė shumė JULKA

Shkruaj - Egzistoj JULKA

6. Egzistoj JULKA

Shkruaj - Erdha 5 PLUS

7. Erdha 5 PLUS

Shkruaj - Fiesta THE DREAMS

8. Fiesta THE DREAMS

Shkruaj - Hajde THE DREAM dhe ARTIOLA TOSKA

9. Hajde THE DREAM dhe ARTIOLA TOSKA

Shkruaj - Kolazh nga GENTI LAKO

10. Kolazh nga GENTI LAKO

Shkruaj - Kėngė moj KRISTI

11. Kėngė moj KRISTI

Shkruaj - Larg SPIRIT VOICE

12. Larg SPIRIT VOICE

Shkruaj - Lodhem 2 FARM dhe JULKA

13. Lodhem 2 FARM dhe JULKA

Shkruaj - Me fund ta pijmė ERANDA LIBOHOVA

14. Me fund ta pijmė ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - Merre lehtė BOJKEN LAKO

15. Merre lehtė BOJKEN LAKO

Shkruaj - Mė bind LORI

16. Mė bind LORI

Shkruaj - Mė prit ERANDA LIBOHOVA

17. Mė prit ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - Nuk dua ta di THE DREMS dhe ANDY DJ

18. Nuk dua ta di THE DREMS dhe ANDY DJ

Shkruaj - Nuk dua tė jem MARIZA IKONOMI

19. Nuk dua tė jem MARIZA IKONOMI

Shkruaj - Nuk na plas BOJKEN LAKO

20. Nuk na plas BOJKEN LAKO

Shkruaj - O natė o erė ERANDA LIBOHOVA

21. O natė o erė ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - Si ja bėn pa mua ROVENA STEFA

22. Si ja bėn pa mua ROVENA STEFA

Shkruaj - Sonte dua tė qesh SHPAT KASAPI

23. Sonte dua tė qesh SHPAT KASAPI

Shkruaj - Titina ANDY DJ

24. Titina ANDY DJ

Shkruaj - Tradhėtia 2 FARM

25. Tradhėtia 2 FARM

Shkruaj - Tė etur 2 FARM dhe ELINARA SHEHU

26. Tė etur 2 FARM dhe ELINARA SHEHU

Shkruaj - Vij nga larg THE DREAMS

27. Vij nga larg THE DREAMS

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012