Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Top Albania Radio ETNIK 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - Adami dhe Eva 2 FARM

1. Adami dhe Eva 2 FARM

Shkruaj - Intro

2. Intro

Shkruaj - Kurbeti ERANDA LIBOHOVA

3. Kurbeti ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - Lule tė bukura ka pas Tirona ERIOSTI dhe MIGENA

4. Lule tė bukura ka pas Tirona ERIOSTI dhe MIGENA

Shkruaj - O natė o erė ERANDA LIBOHOVA rmx

5. O natė o erė ERANDA LIBOHOVA rmx

Shkruaj - Pylli i lirisė REMIX

6. Pylli i lirisė REMIX

Shkruaj - Shpirt pa jetė 2 FARM

7. Shpirt pa jetė 2 FARM

Shkruaj - Shumė urime pėr mua ELINARA SHEHU

8. Shumė urime pėr mua ELINARA SHEHU

Shkruaj - Sorkadhja EDA dhe AIDA

9. Sorkadhja EDA dhe AIDA

Shkruaj - Xhamadani INGRID LJUSHI

10. Xhamadani INGRID LJUSHI

Shkruaj - Ē'ėshtė mė e bukur ERMALI dhe INIDA

11. Ē'ėshtė mė e bukur ERMALI dhe INIDA

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012