Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Valbona Mema 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - Beqaria sot mbaroi

1. Beqaria sot mbaroi

Lexo Tekstin - Ciganja

2. Ciganja

Lexo Tekstin - Mi ke flokėt fije fije

3. Mi ke flokėt fije fije

Lexo Tekstin - Moj selvije dhe Tate du fuston

4. Moj selvije dhe Tate du fuston

Lexo Tekstin - Mos ma pi rakinė

5. Mos ma pi rakinė

Shkruaj - Qyqja e beharit dhe Picirukja lalės

6. Qyqja e beharit dhe Picirukja lalės

Shkruaj - Si m'ke sytė mė ke vetllat dhe Pallaveshja

7. Si m'ke sytė mė ke vetllat dhe Pallaveshja

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012