Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Festivali 1996 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - Fatit i besoj

1. Fatit i besoj

Lexo Tekstin - Flas me rininė tėnde

2. Flas me rininė tėnde

Lexo Tekstin - Hiqni maskat

3. Hiqni maskat

Lexo Tekstin - Kthehu

4. Kthehu

Lexo Tekstin - Kėrko dashurinė

5. Kėrko dashurinė

Lexo Tekstin - Me jetėn dashuruar

6. Me jetėn dashuruar

Lexo Tekstin - Pyes lotin

7. Pyes lotin

Lexo Tekstin - Rock i burgut

8. Rock i burgut

Lexo Tekstin - Shi bie nė Tiranė

9. Shi bie nė Tiranė

Lexo Tekstin - Tė pranoj si je

10. Tė pranoj si je

Lexo Tekstin - Unė dhe koha

11. Unė dhe koha

Lexo Tekstin - Zemrėn nuk ta fal

12. Zemrėn nuk ta fal

Lexo Tekstin - Zgjohu nga ėndrra

13. Zgjohu nga ėndrra

Shkruaj - Zhgėnjimi

14. Zhgėnjimi

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012