Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Festivali 2001 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - Anti Nostradamus

1. Anti Nostradamus

Lexo Tekstin - Gėnje por thuaj tė dua

2. Gėnje por thuaj tė dua

Lexo Tekstin - Ik

3. Ik

Lexo Tekstin - Kėngė e jetės sonė

4. Kėngė e jetės sonė

Shkruaj - Kėrkoj

5. Kėrkoj

Lexo Tekstin - Mendim

6. Mendim

Lexo Tekstin - Mė prit

7. Mė prit

Lexo Tekstin - Ndjej

8. Ndjej

Lexo Tekstin - Njė botė e re

9. Njė botė e re

Shkruaj - Qielli dhe toka

10. Qielli dhe toka

Shkruaj - Sa larg

11. Sa larg

Lexo Tekstin - Taverna e vjetėr

12. Taverna e vjetėr

Shkruaj - Telefon

13. Telefon

Shkruaj - Ti apo ėndrra

14. Ti apo ėndrra

Lexo Tekstin - Zjarrin do ta gjej

15. Zjarrin do ta gjej

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012