Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Nostalgji Vol.1 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Lexo Tekstin - Dhuratė pėr ditėlindje

1. Dhuratė pėr ditėlindje

Shkruaj - Djaloshi dhe shiu

2. Djaloshi dhe shiu

Shkruaj - E dua vendin tim

3. E dua vendin tim

Shkruaj - Erė pranverore

4. Erė pranverore

Lexo Tekstin - Fėmija e parė

5. Fėmija e parė

Lexo Tekstin - Gjurmė tė arta

6. Gjurmė tė arta

Lexo Tekstin - Lulet e bajames

7. Lulet e bajames

Shkruaj - Mesnatė

8. Mesnatė

Shkruaj - Tė dua o det

9. Tė dua o det

Lexo Tekstin - Valsi i lumturisė

10. Valsi i lumturisė

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012