Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

 Nostalgji Vol.3 

 

Teksti
Titulli  
Zgjidh

Shkruaj - Adoleshenca

1. Adoleshenca

Lexo Tekstin - Do trokas

2. Do trokas

Lexo Tekstin - Ecėn nė shi

3. Ecėn nė shi

Lexo Tekstin - Grurė dhe kėngė

4. Grurė dhe kėngė

Shkruaj - Kėmbana e shpresės

5. Kėmbana e shpresės

Shkruaj - Margjelo

6. Margjelo

Shkruaj - Me ju i lumtur jam

7. Me ju i lumtur jam

Lexo Tekstin - Mimoza e dashurisė

8. Mimoza e dashurisė

Shkruaj - Nuk e harroj

9. Nuk e harroj

Lexo Tekstin - O moj shami shpalosura

10. O moj shami shpalosura

Lexo Tekstin - Pesha e fatit

11. Pesha e fatit

Shkruaj - Pse kėrkon

12. Pse kėrkon

Shkruaj - S'e besoj

13. S'e besoj

Lexo Tekstin - Sagapo

14. Sagapo

Lexo Tekstin - Tė mė vini pa trokitur

15. Tė mė vini pa trokitur

Shkruaj - Udha e kėngės sime

16. Udha e kėngės sime

Lexo Tekstin - Vajzat e fshatit tim

17. Vajzat e fshatit tim

         Dėgjo tė Gjitha 

 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012