Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

Dėrgimi i teksteve ėshtė pėrkohėsisht jashtė shėrbimit.

Fluksi i madh i teksteve ka bėrė tė akumulohet shumė material, i cili duhet korrektuar dhe publikuar.

Po punojmė nė integrimin e sektorit muzikor nė njė sistem tė ri dhe fleksibėl. Deri kur tė arrijmė kėtė ju ftojmė tė vizitoni faqen muzikore dhe tė na pėrcillni preferencat personale.

Ju kėrkojmė falje pėr kėtė problem tė pėrkohshėm.

Stafi ANG.

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012