Faqja Kryesore  >> Muzikë
 

Kėnga:

"Sagapo"

Teksti i kėngės:

Befas unė tė pyeta
Tek tė sodisja ty me ėndje
"Si i thonė tė dua
Nė gjuhėn e nėnės tėnde"

Fare mirė e dije
Por nga unė e prisje
Sagapo tė thashė, tė dua
Fjalė dashurie

(refren)
Sagapo, tė dua
Sagapo, tė dua
Tė dua sagapo
Zemra pranė tė do
-------------

(2 herė)
Jo jo
Jo nuk ka rėndėsi ku do jetojmė
Si nė Dropull a nė veri
Bashkė do jemi unė dhe ti

(refreni)


 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012