Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 72/100
(mesazhet 421 - 435 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] (72) [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 01/05/2007 23:47:33
mirbrema
te kerkoj dhe une falje per gjuhen greke
nuk do behej kjo me
jo sepse nuk mundem po kuptoj qe nuk e dini gjuhen edhe eshte ofendim per jy
edhe kuptoj ne 1 forum duhet te kuptojn te tere gjithashtu giuhen qe perdor cdo person
edhe sa per orgjinen une e kam thene edhe do ta them
po jam voiopiriote edhe jam krenare per
ate qe jam
edhe kush e ka problem ta kete vet
ve vetvetijen e tij
demokraci nuk kemi
cdo njeri eshte ca eshte per veten e tij

pershendetjje tek eriza mefalje personale nuk do flas me grekishht
pershendejte tek agoustini
adhe ne 1 peson qe e di nuk duhet
ta them emrin
me respekt tek forumi shkiptar
angela athhens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 01/05/2007 23:14:16
Mirmbrema te gjitheve shpresoj se e kaluat mir diten e 1 majt.Te me falni more djema por ktu ka ndodh nje keqkuptim une nuk e shkruajta kete mesazh qe te dukem qe di greqisht apo te trathtoj shqiperin por kete e shkruajta thjesht per ANGJELEN dhe qe ta dini mir une nuk jam as vorepirjots e as nga jugu por jam nga veriu.Por me qen qe u be kaq problem kjo gje nuk do ndodh prap shpresoj se me kuptuat me keto qe u thash.Megjithate tja kaloni mir dhe nje jete te lumtut NATEN E MIR.?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi xhorxhi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
 01/05/2007 22:34:52
mirembrema. ju pershendes te gjitheve. kaloni nje dite sa me te mire
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KLODIANA
GERMANY

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 01/05/2007 21:55:43
MIRMBREMA MIQ SI JENI SI JA KALUAT SOT.... PERSHENDETJE PER TE GJITH PA PERJASHTIM NGA ANA IME..PERSHENDETJE SKENDERI MIRE JE SI PO JA KALON.::SKENDERI TE UROJ GJITH TE MIRAT MIKU IM.
...PERSHENDETJE DHE PER TANIN....JU UROJ TE GJITHVE TJA KALONI MIRE... CIAO CIAO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi biondia
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 01/05/2007 21:49:09
Mirmbrema te gjitheve kudo qe jeni dhe me shpresen qe te keni kaluar nje dite te bukur te 1Majit .Do te doja te shkruaja disa vargje ne gjuhen shqipe ate gjuhe qe perdor ne kete faqe qe nga dita e pare qe shkruaj ,jane disa vargje te Filip Shirokes dhe titullohet
GREKU KISHTE SHKRUAR
KETU PO KALBEN KOCKAT E NJE SHQIPTARI
QI ME MISH E ME SHPIRT PUNOI PER GREQINE
NEVOJE KAM PASUR PER SHERBIN T'QYQARIT
ME T'HOLLA E NDERA JA PAGUEM DHELPNIN
POR...BESE SKA GREKU NAT NJERI QI SHET ATDHEUN ,KOMBIN VLLASNIN E VET.
Shpresoj qe keto vargje qe ky poet i madh i shkroi te na tregojne dicka .Ju pershendes te gjitheve dhe nje perqafim te ngrohte.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/05/2007 19:04:25
MIRMBREMA PER TE GJITH TANI CKEMI MIRE SI JA KALON TE UROJ TE GJITHA TE MIRAT DHE TE THEM SE JE NJESH DHE ESHTE ME VEND ATO LLAFET CE THUA TI POR CTEBESH NE KETE BOT KA SERBILA PLOT DHE TE NE SHQIPTARET KAN DAL SHUM DHE SHITEN ME NJE BIRRE .FLM SHUM PER PERSHENDETJEN DHE TE UROJ NJE FILLIM MUAJI TE MBARE PLOT FAT DHE MBARSI .PERSHENDETJE AGIMI LONDER CKEMI MIRE TE UROJ FAT MBARSI NE JET , KURSE PER ATE CE SHKRUAJNE NE GJUH TE HUAJ NEKETE SIT SKE NEVOJ TI FYESH SE NE MOMENTIN CE E BEJNE ATE ATA JANE TE FYER DHE TE DEGJENERUAR DHE SJA VLEN TE MERRESH ME TA FARE SE VETEM LEROS IM VETEN TONE .ME RESPEKT SKENDERI ATHIN . PERSHENDETJE NGA UNE KAN KLODIANA BIONDIJA ANA TR ALBANIA ROZANA DHE GJITH JU TE TJERET CE E RESPEKTONI KETE SDT JU UROJ NJE MUAJ TE MBARE DHE PLOT MBARSI FAT DHE SUKSESE NE JETEN TUAJ .MENDERIM DHE RESPEKT SKENDERI ATHIN.. MIRE U PAFSHIM NATEN
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agimi
Londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 01/05/2007 16:36:16
RROBT E SHTEPIS ....... TE GJITHE ATYRE LEGENAVE QE SHKRUAJ GREQISHT......RROOOOOOOOOOBT
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 01/05/2007 16:11:07
pershendetje te gjithve e gezuar festen
preshendetje erisa,skenderi ,vajza nga londra,sallaku,ilda etegjith ju te tjeret ce su permenda emra,
gezohem ne jeni mir ,e tja kaloni mir,
e ju uroj fat ne jet

vertet ky eshte libri i pershtypjeve
e te len shum pershtypje
une per vehte edhe sikur ti dija gjitha gjuhet e botes nuk do
i perdorsha ne nje face thjesht shocerore
e nese do kisha perti then ndoje gje ndo nje femre
do tja thoja ne gjuhen nenes
se ajo esht me e embela
si per shembull perdorni keto fjal ne tegjitha gjuhet e bote
te dua
ose te dua zemra ime
ose tije jeta ime
ose tije lumturija e jets sime
e shum eshum te tjera fjal
mua po ti perdor keto fjal ne gjuh te huaj me duken fare pa kuptim
e ndersa ne gjuhen shqipe
me ngrihet zemra pesh
se ndje dicka nga ato fjal te embla ce jan tepa fund.
mos i shikoni pasurit e botes
mos i degjo fjalet e miletit sesi pershperisin
por degjo rrahjet e zemres
e ndjenjen e shpirtit nese don te jesh,i,e lumtur ne jet
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/05/2007 15:57:52
Mjerdita zotri Agostini nje vrejtje ke ne cofte se ti deshiron dhe ka mundesi ne ke te flet mos na shkruaj ne GRECISHT se kjo flet eshte SHQIPTARE dhe nuk eshte as greke dhe voriepirjote ne cofte se e ndjen veten grek ose voroipirjot ke kute shkruash ne sitet greke dhe ne cofte se don te komunikojsh me nje njeri ne kete sit do komunikojsh vetem ne shqip dhe po deshi personi te mesoj shqip ose mund te perdorish msn tende dhe atje mund te komunikojsh ne cgjuh ke deshire si ti ashtu eshte dhe per gjith te tjeret ok mos e perserit me ate gabim se ne kemi gjuhen mete bukur ne bot dhe skem nevoj te shohim ketu dhe te lezojme gjuh te tjera dhe te kesh nje cik respekt per kombin tend se ne bruksel kan cuar dosje per ndarjen e shqiperise se jugut dhe pavarsin esaj nga ne dhe ne jet njeriu sduhet te behet servil se nje dit dote humb kec ME perbuzje dhe kecardhje skenderi athin ..//
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/05/2007 15:43:54
mjerdita te gjithve si ja kalut sot mire keni cene gezuar festen e sotme ju uroj nga zemra takaloni sa me mire dhe tju jap fat dhe lumturi .Ersa pershendetje flm per shakan mire ke cene familia mire te uroj te gjithate mirat e kesaj bote .kurse per sot kam nje tem e cila shum njerz mund mos i vene shum rendesi por ka te beje shum me jeten e njerzimit dhe psikologjin e cdo njeriu .perse njeri ose njera ce shprehe me shpejtesi dashurin e saj ose tej per nje person ai e kalon me ac shejtasi sa asnjeri smund ta kuptoje se ai person ka cene i dashuruar kurre ..ju uroj nje dite sa mete bukur dhe plot mbarsi . kurse me vjen mire ce se per hater e bera nje person cete studjoj dhe te shkruaj ne gjuhen e atij vendi ce e rriti dhe ajo eshte nje gezim i madh per mua . ME respekt dhe nderim SKENDERI ATHIN .
.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 01/05/2007 14:46:33
Mirdita te gjitheve ju uroj nje dite te lumtur e ta kaloni gzuar. Angjela katallaveno ti eqis perasi ala min fovase i zoi sinekizi ke mboris na vris kati kalitero,oli to pername kapja stigmi afto,ke pano apola irthe to kalloqeri ja na mas anigi ta matja pano apo ola na ekume tin igjia Dhiavaseto afto MIA FORA STI ZOI SU THA STENAKORITHIS POLI.THA MISISIS TON EAFTOSU ALA MIN APOGOTEFTIS TELIOS ,APLA PARE ENA ASTERI APO TON URANO KE EFQISU NA MIN TELJOSI I AGAPI SAS POTE OSTE NA EQIS PANDA DHIPLASU KAPJON STIS OMORFES ALA KE STIS DHISKOLES STOGME SU? Nga zemra te uroj te kalosh sic deshiron zemra gjith te mirat mirupafshim...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/05/2007 13:08:44
angela mund ta perkthenei pak me shqip ame vjenke tu them po nuk kuptova asgje ngaato qe ke shkruar

pershendete te gjitheve GEZUAR FESENE 1 MAJIT

persh Skenderi sa mire qe dole te jexojme »shaka« pershendetje TANI
ju uroj te gjitheve nje dite sa me te gezuar
nje perqafim nga ana ime
ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 01/05/2007 09:17:33
agustin kallimera
pira to minima sou kai se euxaristo poli jia ta kala sou lojia . ayto ton kairo prospatho na kseperaso mia agapi
pou teliose ligo adoksa
kat ala eimai kala kai i filoi boithane se ayto
esy ola kalla eki pou ise
ksekinises ta mpania
rikse kai mia boutia jia mena
xarika poli jia to minima sou
perimeno nea sou
me sebazmo angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 01/05/2007 08:49:52
mirmengjes
si ja kaluat keto dit
ju uroj te gjitheve nje muaj te shkelqyer
sot eshte 1 dite me shume rendesi e njerezis
uroj c do njeri ta gezoj sipas pasojat e tij
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/05/2007 01:54:37
mirmengjesi per te gjith ckemi mire si ja kaloni urime per festen e 1 majit ju uroj tja kaloni sa me mire dhe nje jav me plot gezime dhe mbarsi ,fat dhe lumturi . pershendetje TANI CKEMI SI JA KALON , ME kecardhje ne zemer te shpre gushllimet e mia per humjen e tre shokeve ,te rroni vete familia dhe gjithe ata ce do dhe te duan se ske cfar te bejsh jeta keshtu eshte ca jemi dhe sa sjemi dhe ne dut ti kalojme te gjitha vuajtjet per ne njerzit jane , TANI shum flm per pershendetjen dhe te uroj nga zemra cete jesh mire fat mbarsi dhe lumturi ne jet familje dhe cfar te doj zemra ty , me respekt skenderi . pershendetje nga une keni te gjith ju ce frekuentoni kete sit paci fat dhe mbaresi ne jeten tuaj dhe familjet tuaja . DHE mos mendoni se skam cene ketu por besoj se cdo njeri pas nje zhgenjimi ka cejf te beje nje pushim dhe une po bej nje pavarsisht se ju lezoj cdo dit nga 10 me 15 here ju flm te gjith ju ce shruani ketu jeni 1 fare paci gjith te mirat e kesaj bote ciao SK
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] (72) [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003