Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 77/100
(mesazhet 346 - 360 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] (77) [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi ilda
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1)
 20/04/2007 21:34:13
pershendetej skender ....
sa per temen qe ke hapur do te jap nje pergjigje mendim ime eshte dashuri nuk egziston kurr nper mjet intrentit dhe telfonit ,, neper mjet intrentit mund te gjesh vetme shok e shoqe jo njeriun e zemres ,, mos beso kurr nje njeriu qe te thot te duan neprmjet intrenetit se te mashtron ai ose ajo qe te thot te dua ty mund ti thot e shume te tjreve si puna jote ,,, kurr nuk egzisotn nje dashuri e till .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 20/04/2007 21:09:08
MIRMBREMA CKEMI MIRE JENI NGA BAJTET KENI HUMBUR FARE.JU UROJ TE JENI SA ME MIRE DHE TJA KALONI SA ME MIRE .JU PERSHENDES TE GJITHVE KUDO CE JENI PACI FAT DHE MBARSINE JETE.PERSHENDETJE TE VECANTA KAN ,KLODIANA ,ERSA ,ANA TR ,TANI UK JU UROJ PACI FAT LUMTURIDHE MBARSI NE JETEN TUAJ ME RESPEKT SKENDERI ATHIN. SOT KEMI NJE TEME TE RE DHE DESHA SA ME SHUM PERGJIGJE .NE COFTE SE NJERA OSE NJERI TE DASHORON PA TE PA NGA AFER DHE KOMUNIKU NGA AFER VETEM DHE VETEM NDEPERMJET TELEFONIT DHE INTERNETIT DHE JU E SHIKONI SE AJO TE DASHURON NE PERMASA TE DERI SA BEHET DHE SHUM ZHELOZE DHE NEVRIKE PER ARSYE SE KA FRIK SE SDO VIJ KURRE NJE DIT CE TE JEN ME TY .CFAR MUNT TE BENIT PER TE ..NATE TE BUKUR DHE TE KENDSHME .CAO ..===
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Alma
selanik

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 20/04/2007 19:26:54
PERSHENDETJE te dashurit tim qe me mungon shume. Me respekt Alma
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ?!

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1)
 20/04/2007 19:26:49
Bla bla bla bla shut up erisa u make me sick with ur idea . write some thing else lol .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Landi
durres

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 20/04/2007 19:06:46
pershendetje te gjith shqiptareve kudo qofshin.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 20/04/2007 14:23:35
Tani nuk di vertet cfare te them per pyetjen te mendosh qe do nje person dhe ai /ajo jeton me nje tjeter duhet te jete vdekja per mua e mendoj teper te rende qe duhet ta harrosh ate njeri duhet sepse nuk besoj qe eshte e drejte te jetosh per dicka qe nuk do jete ndoshta kurre e jotja
kaq di te them

mundohu te takosh tjeter femer kjo do te ndihmoje ta harrosh kjo ehste nuk ka dicka tjeter pervec kesaj
te puth kalosh mire


persh dhe gjithe ju te tjereve flm per pershendetjen SKENDERI te uroj njedite sa me te bukur per ty
Fillimi i faqes 
Dėrguesi musli
KOSOV

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts) Dėrgo Email
 20/04/2007 14:06:07
TUNG ju pershendes te gjithve sidomos ma se shumtin TBA edhe UniKKatil-in veq deshta me ju than se ma te mirit jeni edhe veq vazhdoni keshtu se nuk ka kush qe ju del para jo se jeni te pa prekshum po FJALT e tua jan te pa vdekshum(UniKKatil) .Jeni ma te miret ne ket BOTEN e rrejshme, e persshendes ma se shumti UniKKatil-in (Viktor Paloka) edhe TBA-n tung klm ju uroj te mirat ne te ardhmen tungtung (veq vazhdoni kesht se krejt repera tjer i kallt me temel).
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rezi
Siperhere

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 20/04/2007 11:37:49
Nuk e di a e ke parasysh dyndjet barbare,fiset te astrogoteve,huntet.Jane vendosur Ballkan Evopen Lindore. Pa ofenduar.Saktesisht jane popujt sllave. Ato nuk jane autoktone.Nuk jetojne qe nga lindja e tyre ne Evrope.3 jane popujt me te lashte ne Evrope ne, Greqia Italia. Greket ngrejne hipotezen se ne jemi "pasardhes te tyre"E japin kete shpjegim lidhur me me shpjegimin etimologjik Iliria vjen nga Ilios diell. kontrdiktore apo jo?Ndaj eshte e nevojshme historia e gjuhes sone te jepet ne librat e gjuhes duke filluar qe nga klasa e 5 -ne fakultet.E vertete keto te dhena ekzistojne ne faqe internetesh jone librat e shkolles.Keshtu femijet tane do rriten me duke mesuar te shkuaren e sterstergjysherve te tyre.shpjegimet e fjaleve qe vijne nga Ilirishtja te jepen ne fjalor. Eshte e veshtire per te gjitha fjalet se shume dokumenta per dreq janedjegur ose kane humbur.Duhet te jete e tipit te American Haritage Dictionary.Ka ne pak fjale biografine e njerezve te njohur.
-vijon-
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 20/04/2007 02:56:01
pshnd te gjithve pa perjashtim
pershendetje per ty erisa
gezohem ce je mir e ja kalo mir
me fal erisa nese mund te pys dicka
ne cven jeton ti e a jeni studente
me fal sendoshta pote kerkoij shum
thjesht ne menyr shocerore,
do tju bej nje pytje
si mundesh teta harrosh nje femer apo djal
ce e ke dashur me gjith zemer
e ce sonte esht ne krahet e dikuj tjetri apo tjetre
donja nje mesim nga ju se un spo mundem me e harru
dhe pse ne shtepin e dikut tjeter jeten e ka fillu
e un edhe me shum filloj ta du,

me thoje se asnje ne bot sme nda ga ti
por tani ce afer stekam kush ka faj
ce mi le syt me vaj
si mundesh te jetosh pa mua me jemi plag nezemer
diten kur u nisa ne ate rrug mergimi
per mu ish fillimi per ty kish pas cen fundi
po si te harrojn sa hap e mbyll syt
a mudn te me shpjegoj ndojeri se cfar zemre kan keto njerez ce te harrojn
shum shpejt
ju lutem nje mendim nese kini mundesi
po ju kerkoj dicka ce spo e arri
ose dicka ce me ca verbuar ece meka pushtuar,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 19/04/2007 21:38:55
mirembrema dhe pershendetje te gjithve pa perjashtim si ju kam mire jeni gezohem ne zemer te jeni mire ju uroj fat dhe mbarsi ne jet .TANI MIRMBREMA dhe flm per pergjigjen gezohem te jesh mire dhe te uroj nga zemra fat mbarsi dhe plotsim te te gjitha deshirave .kurse per ate ce me kerkove dota gjej dhe ta coj une se tani sdi ndonje se vet nuk ngjoj fare nga ajo .ok me respekt dhe nderim skenderi athin. PERSHENDETJE TE VECANTA KAN ERSA DHE KLODIANA JU UROJ TE JENI MIRE FAT DHE MBARSI NE JETEN TUAJ NGA ZEMRA IME ME NDERIM DHE RESPEKT NGA MIKU JUAJ SKENDERI ATHIN . NATEN PER TE GJITH TJA KALONI SA ME MIRE PERSHENDETJE TE GJITHVE CIAO TYTI //////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 19/04/2007 14:06:07
miremengjesi te gjitheve
ka njerio qe ehste zgjuar ketu apo dhe ju flini te gjithe

ju puth te gjitheve
nje puthje te vecante per ty TANI
ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 19/04/2007 08:22:32
Mirmengjes per te gjith.mir jeni.deshiroj nga zemra te jeni shum mire..se me te vertet te gjith jni te mrekullushem pa perjashtim..ju uroj gjith te mirat e botes..SKENDERI pershendetje miku im..mire je si po ja kalon te gjith mire jan. ciao skenderi..ciao atutti..paci fat........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 18/04/2007 23:12:25
pershendetje nga zemra
gezohem ce jeni mir e ja kaloni mir

o skender pershendetje
un jam nga shkodra dhe jetoj ne angli
ka 4 vite ce kam ikur nga grecja
ne greqi kam nejt dy vite
te kerkoij nje ndihm nese ke mundesi nese ke ndoje aders per muzik greke

ndersa per poezit
ca vargje i perkasin jetes sime
e gjeja ce me frymzon me shum esht
dashurija ce kam humbur e ce
sdo e gjej me kurr edhe muzika
me frymezon shum me duket sikur me ngushllon
po ctebejm se ky kurbet na shkaterroj

edhe kjo nat pa ty me shkoj
eh sa net do kaloij si kjo
gjersa te vi dita ce te kthehemi ne shqiperi
te pakte te shikoj
ty te lumtur te shkoij
edhe pse sonte je ne krahe
e nje tjetri

pershendetje te gjithve ju dua shum
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/04/2007 22:06:35
Mirembrema te gjitheve


SKENDERI mos ma bej qejfin njeri se do me rritet mendja pastaj dhe eja bisedo me mu atehere hahah megjithate flm

Per pergjigjen e temes jam dhe une dacort me ato cfare ke shkruar sepse nje njeri qe dikur e ke dashur nuk mudn te ikesh keshtu pa asnje shenje sikur kurre se ke njohur me pare dhe pse arrin kjo ne mijera raste mund te them .me ka rastisur te bej me njerez qe jane dashur me vite me rradhe dhe per x arsue jane ndare dhe aty ka perfundu cdo gje kurre nuk jane degjuar me per mua me duket vertet dicka teper e rende sikur thu dhe ti cdi gje ka nje fillim dhe nje mbarim
ka gjera qe jane te hillura ne fillim ka qe jane hillura ne fund dua te vetem te theksoj qe ne jete kemi te bejme me dhoj dhoj rastesh dhoj dhoj te papriturash pra duhet te acseptojme cdo gje ashtu si te vije
ok do ndalem se shkova gjate me kete uroj te gjitheve nje nate sa me te bukur per ju dhe fillim dite sa me te kendeshme
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/04/2007 22:04:37
Mirmbrema REZIckemi mire po deshe me bej nje shpjegim per sa i perket barbarve dhe nga jemi ne pas ardhes te tyre kurse per sa i perket gjuhes tane ajo nuk ka as dy vjet dhe as nje shekull ka te pakten 50 miljon vjet dhe shkrimi me i vjeter ce eshte gjetur ne shcip daton 3650 vjet dhe eshte gjetur ne kishen e shen pjetrit ne itali se sikur thua ti dhe shum te tjere thoni ce ne duhet te ndryshojme gjuhen dhe kombesi cete arrijme mos perbuzjen nga te tjeret dhe te tjeret jo e ke gabim per mua ajo cuhet nje propogand anti shqiptare .por te dish nje gje mirnjohja e njej populli eshte kultura e tij dhe biografia e tij
dhe ne ate duhet te shikojme shkollimin e brezave te dhe kultuimin e tyre se ne kete bote rinia eshte e ardhmja enje kombi te uroj te jesh mire dhe pres nje scarim me te hollsishem ok naten.ciao
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] (77) [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003