Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 10/100
(mesazhet 1351 - 1365 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi KOSOVAR
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 18/09/2008 14:03:26
Pershendetje per gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen,te ken shendet lumturi gezim ne familjet e tyre.
Rroft Shqiperia Etnike
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ladi_greqi
ishull

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 18/09/2008 10:54:51
mirdita te gjithve si po kaloni keto dit vjeshte,fitusete llotaris amerikane i jep gazeta albania ekspres,kalofshi bukur ta gjithe bye.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gloria
NY

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1)
 17/09/2008 23:46:00
kush di gje ku jepen fituesit e llotarise americane? I kam pas lexuar tek gazeta "shekulli" por eshte bere goxha kohe e gjate qe si kam pare te dalin. Faleminderit dhe pershendetje mbare shqiptareve Shendet Fat dhe mbaresi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ladi_greqi
ishull

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 16/09/2008 20:22:00
mirmbrama te gjithve,shpresoj tija keni kaluar mire kete dite qe shkoi dhe nuk kthehet me ,pershendes te gjithe shqiptaret kudo qe jane dhe u uroj pune te mbare dhe sa me pak strese ne jete ,gjithe te mirat bye?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lida
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; SIMBAR={40D0263E-C559-4ab1-BD89-3515195AEDB9}; (R1 1.5); .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)
 15/09/2008 12:21:49
Pershendetje te gjitheve shqiptareve e ne vecanti emigranteve qe jan larg vendlindjes larg dashuris e perkujdesjes me te madhe te nenes qe eshte njeriu me i shtenjt ne bote , ti pershendes te gjithe ata qe i duan nanat dhe i respektojn e qe malli ua ka pushtuar shpirtin ,mall per nenat ate mall te pashuar qe as dheu nuk e tret te peshendes Tani shume , me bere te dersh lot,per ate shpirt qe ke Zoti te Bekoft .te puc shume dhe ju uroj gjithe te mirat e kesaj bote.bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ladi_greqi
ishull

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/09/2008 14:09:15
pershendetje,te gjithve uroj te jeni te gjith mire ,nuk eshte hera epare qe po shkruaj ne kete faqe ,,mbas nje shkeputje prej dy vitesh po shkruaj sot ,perher te par hyra ne kete faqe kur jetoja ne londer por tani ju ktheva prap gurbetit e po shkruaj nga greqia,ateher ishim si nje familje e vertet ne kete faqe ,me kaq po e mblle per sot ju uroj gjith te mirat e nje jet po strese/?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Fatlinda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/09/2008 12:12:40
Ky liber me ka pelqyer shum dhe me ka len shum shum pershtypje momenti kur zoges i realizohen endrrat
Fillimi i faqes 
Dėrguesi linda
prishtinė

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/09/2008 01:59:25
KY liber me ka pelqyer shum une i pershendes te gjith ata qe e kan lexuar kete liber shpresoj t'ju ket peqyer aq sa edhe mua
Fillimi i faqes 
Dėrguesi dona
peje

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/09/2008 16:08:59
veq deshta me than se vepra adrra e jetse em ka pelqy shum ju pershendes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Dshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 13/09/2008 16:04:04
Pershendetje te gjitheve dhe nje fund jave te kendshme .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi rei it
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/09/2008 12:43:08
nje nga sitet me te mira qe kam pare ky eshte njishi vetem nqs ka munci veni dhe kenget e fundit popullore urime per kte sit ciao nga rei itali
Fillimi i faqes 
Dėrguesi OKTAPODI
PALERMO - SICILI.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 10/09/2008 18:39:00
Mirmbrema te gjitheve.
Pershendes te gjithe Shqiptaret kudo qe ndodhen.
Shpresoj, dhe dua me gjith zemer qe sonte kombetarja jone te fitoje per te na gezuar zemrat.
FORZA BIJT E SHQIPONJES..
FORZA SHQIPERIA PER GJITHMONE NE ZEMRAT TONA EDHE PSE JEMI LARG TEJE...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Dshinovlash
Uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 10/09/2008 14:42:28
Shqipria 5-- Malta--0
ky do jet rezlutati i ndeshjes se sotme .
Pershendetje te gjithe
Forca KUQ E ZI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOVAR
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 10/09/2008 11:24:39
E pershendes tanin nga londra dhe me ka emocionura shume me poezine e tij kushtuar nenes se tij.

ALBANIA 2-O MALTA
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 10/09/2008 03:33:23
pershendetje te gjithve
e ju uroij gjith te mirat
edhe i uroj urime komtares e same shum fitore
pershendes
ne veqanti nana shqiptare

me mungon oj nan

nana ime e dashur
ti me mungon
dhe do te me mungojsh
o nene per gjithmone
dhe te donja per gjithmone
boma hallall moj nan
me mungojn mendimet e tua
fjalet e embla qe mi thonje mua
me mungon koha me ty
qe sebashku e kaluam
me mungoin buzeqeshjet
qesebashku i pata me ty

un nan te falenderoj per te gjitha
mese shumti per jeten qe me fale
per mundime qe permu ti i bane
kurr nuk ta harroj moj nana ime

te dua shum nan
sa shum her ti je permallu
sa shum lotin e ke derdh per mu
ter jeten per ne e ke qu...
te lutem bama hallall moj nan

ne qiell kur shikoj
me shkelqejn keto yje
se per ty nen jam duke menduar
nana ime e dashurty kurr nuk te harroj
te dua pergjthmon nan....

dhe te pershendet djali yt tani
nga kurbeti i mallkuar.....
epa harruar nen je pergjithmon
me shum mall tani.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003