Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 19/100
(mesazhet 1216 - 1230 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi florim
kosova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={902A879B-7EF1-4371-BF4D-5A84CD2DE064}; (R1 1.6); .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 26/02/2008 21:12:05
pergezime per faqen,eshte nje nder faqet me te mira per shkak se ktu mund ti gjej te gjitha qe me duhen per letersi dhe gjuhe sepse une jam nxenes ne klasen e nente.tung veq perpara jeni me te miret deri me tani
Fillimi i faqes 
Dėrguesi eni
has

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 23/02/2008 17:46:23
gezuar te gjith shqiptareve te kosoves e shqiperis pavarsin nga eni has
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus a.k.a Evi_L

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 23/02/2008 11:54:45
Vec per hader T"Skenderbeut Ngjyrat Nuk O Dasht mi Prek Sa Deshmor E Deshmor Per Kuq E Zi Kan Dek ..........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gentiana
viti

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 21/02/2008 09:21:03
Utreten enderrat u fik dashuria do te vi ajo qe se prisja e tash quditem e mendoj si ket dashuri ta fitoj???.Ju uroj te gjith shqipareve kudo qe jan pavarsin e kosoves .*****Pavarsia***** gezuar gezuar te gjith shqiptareve flm per mirkuptim.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Geri.....
s. e larget

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/02/2008 07:47:01
Une Geri i uroj te gjithe shqiptareve nga zemra ta gezojne pavaresine e Kosoves,per te cilen eshte derdhur aq shume gjak mund e sakrifica per te ardh ne ket dite,te shenjte dhe aspak te zakonshme,per nje popull kaq fat keq si populli yne,kaq i lashte e nder troje te veta ,ku i eshte mohu ekzistenca,historia e tij ,dhe gjithashtu i uroj shqiptaret e Kosoves qe te jene te MATUR DHE TE DURUAR ,TE NA NDEROJNE TE GJITHEVE,dhe te mos provokohen nga NDONJE TUFE VETERANESH serbe ,POR TI TREGOJNE BOTES SE NE JEMI NJE KOMB PAQEDASHES,te llogjikshem,dhe qe duam te jetojme TE LIRE NE ATE VEND QE NA KANE LENE TE PARET TANE SI TRASHEGIM, edhe nje here ;GEZUAR
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 20/02/2008 14:50:40
pershendetje te gjithve
mendoja se do kishte shum urime per pavarsin e kosoves po shum shum pak o shqiptar zqohuni e behu krena se je shqipta e te jesh krenar se je i pamvarur nga askush ..

utreten edrrat u fik dashuria
dotevi ajo qe se prisja
e tash quditem e mendoi
si kete dashuri ta fitoi???
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2) Dėrgo Email
 18/02/2008 23:50:04
OOOOOOOOOO SA MIRRRRRRRRR ME QEN *SHQIPTAR******OOOOOOOOOOO SA MIRRRRRRRRRRR ME QEN ******KOSOVAR******

RROFT ******KOSOVA****** RROFT KOMBI ***SHQIPTAR****

`~~~GEZUAR **GEZUAR** GEZUAR~~~

******PAVARSIN******

KOSOVA JON E DASHUR.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi qendresa
Gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 18/02/2008 20:32:29
Ju pershendes te gjitheve an e mban botes dhe ju uroj urime PaVaRsin ..,Gezime e lumturi ne Jet kaloni mir...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 17/02/2008 12:36:21
pershendetje dhe gezuar diten e pavarsis te jet kjo dit e pa harrushme pe tegjith shqiptaret brez pas brezi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus A.K.A Evi_L
Milano (Lezhe)

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 17/02/2008 12:10:49
E ....... D....U...A ............... S....H....Q....I....P....E....R....I....N....E

Sepse jam Shqipetar


E...... D....U...A .............K...O....S....O....V....E.....N

Se jam Kosovar ....................................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
N Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 17/02/2008 02:17:04
-U riktheva me shpres se jan larguar ato "frymoret", qe per mendimin tim mund te jene gjithec'ka, po vetem njerez nuk mund te quhen, qe me shkrimet e tyre na ben te largohemi, dhe te mos i hapim faqet e ketij web. qe vertet na jepte kenaqesi, me pershendetje,poezi, brcaleta, njohje miqesi njoftime etj.!
-Dua te pershendes miq tane me besnik te ketij qe ndonse paskan shruar rralle nuk paskan munguar!
Pershendetje mikes time "Bionde"!
Pershendetje "Papirus"
Pershendetje"Armando" Tepelena!
Pershendetje "Ilda"
Pershendetje "Tani"
Pershendes edhe ata qe nuk kan shkruar dhe i ftoj te rimblidhen ne "sofren" tone Shqiptare!
Pershedetje per "Edi" Kuksiani, "Motrat Shqiptare", "Bruni","Elda", "Shqiptar"OH,
"Eda", "Durresshinavlash","Djemt e Shijakut","Roz", etj, etj qe ju kerkoj falje per harresen e emrave ose "nick name" qe perdorin!
Qofshi mire dhe te nderuar te gjithe!
Respekte!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
N Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 17/02/2008 01:48:35
Pe ju miq te nderuar ca vergje te poetit te madh, martirit Mitrush Kuteli(Dhimiter Pasko) PER KOSOVEN!

-Ta shemba shkja kufine
qe ngrite ti
ne vendin tim
e permbi varr
te babes tim.
Ta shemba
ta dogja
me zjarrin e shpirtit
te vojtjes
dhe te urrejtjes.
Me zemrim,
me vrull te math
e bubullime
qe s'ka mbarim.
Sa vjet ti me cave,
me ndave,
me vrave!?
Armik-lugat!
Armik-xhelat!
Ta shemba armik kufine
----dere burgu----
dhe do te jete tani si ish,
---si dote jete perjete--
Lendine.....!
Tani,
Tani!
Jam gati
te vdes qe sot
se rroj per mot
mbytur ne gjak,
po jo ne lot!
Per kete Dhe
qe e kam si fe
e permbi fe.
E kam Vatan!
E kam Atdhe!
Hej!
Komb i lire Kosovar,
ti komb Shqiptar
ti Zot e krenar!
Un jam ketu kur Mali i Zi
me Shumadi
me Dalmati
Sa mban e gjitha Shqeheri
Ish ILIRI!
Kur njeri det
ne tjatrin det,
Isha Zot vet!
Un jam ketu
e do te jem denbabaden
Sa mali te behet hi!
E hiri mal perseri!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
N Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 17/02/2008 01:11:57
-Pershendetje te gjitheve!
PERSHENDETJET ME TE PERZEMERTA PER GJITH POPULLIN SHQIPTAR KUDO QE NDODHEN, NE TROJET ETNIKE, APO NE MERGIM!
ME SHPIRT UROJ QE TA GEZOJME LIRIN, DHE PAMVARSIN E PJESES MARTIRE TE KOMBIT TONE, TE KOSOVES TRIME, NGA BISHA SERBE!
-I LEH'TE JU QOFTE DHEU ATYRE QE DHAN JETEN PER KETE DITE.
LE TE GEZOJME VELLEZER E MOTRA KUDO QE JEMI DHE TE FESTOJME NE MENYREN ME TE MIRE TE MUNDUR, SE ERDHI DITA JONE....!
-SHPRESOJME TE JETE VETEM FILLIMI I BASHKIMIT TE TROJEVE TE VERTETA TE SHQIPERIS, SA ME SHPEJT LIRI PER CAMERIN, DHE PJESET E TJERA TE TOKES AMTARE QE NDODHEN NEN KUFIJT E SHTETEVE QE NA RRETHOJNE!
-RROFTE SHQIPERIA E BASHKUAR ETNIKE, RROFTE POPULLI SHQIPTAR KUDO QOFTE NE BOTE.
-pershendetje per miqt e mi ne pergjithsi, po me speciale i takon FISNIKUT nga Prishtina!
E GEZOFSHIM SE BASHKU KOSOVEN TONE!

ESHTE NJE DITE E MADHE PER TE GJITHE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi a-unit
milano lac

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 16/02/2008 19:53:34
pershendetje te gjitheve

sa e kem prit ket dit moj nane sa e kem prit sa e kem prit per kosoven republik gesuar pavarsin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHAbir PASHA
ATHINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.2)
 16/02/2008 19:15:02
PERSHENDESTE AFERMIT E MI NE TIRANE ATHINE ,BURREL DHE LONDER
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003