Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 20/100
(mesazhet 1201 - 1215 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Papirus A.K.A Evi_L
Milano (Lezha)

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 16/02/2008 01:48:45
Sa e kem prit ket dit moj nan sa e kem prit sa e kem prit ........................
Per KOSOVEN Republik Republik Republik ............................... ERdh kjo dit erdh kjo dit ................

Vagabondi feat Hysni Zela - kosova e panvarur .........................

Ma gezofsh pavarsin Kosova ..........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Arjan
Itali

Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413 es65 Dėrgo Email
 14/02/2008 20:56:30
Pershendetje te ghithve ju uroj nje mbremje te ken'çme
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 14/02/2008 01:23:49
pershendetje te gjithve dhe ne vechanti ty bjondin qe nuk harron qete shkuash ne kete faqe ku kan humbur te tjeret perse vall nuk shkruajn ,gjithsesi iu uroj gezuar festen e shen valentinit te gjithve
urim i vechant eshte per te dashuruarit e ju uroi nje dashuri te pa vdekshme.
gjithashtu edhe per ne becharet
qe vitin tjeter te gjeim njeriu e zemres ,

i kthyer nga puna ei ulur ne dhome
me pikoin lot e lumturis
zemra pome digjet nga malli i dashuris
hijet e nates asnjeri nuk i sheh
ivetem eci ne rruket pa ndrichuar
mbeshtillem pas palltos te vjetruar
ne zemrentime shiu spaska te ndaluar,

edhe pse sonte asnjer nuk me sheh
sejam duke u lagur mes rruges i vetmuar
dridhem si soku qe mbeti pa fole
dridhet kjo zemer kretisisht e harruar,

fryn er ne shpirtin tim ,pendur sot nga malli
fryn er ne syt e mi ,qe fatin po e kerkoin
fryn er e ftoh ne trupin tim ,qese ngroh as zjarri
fryn er er er er ..

me falni se u bera i neveritshem po malli me ka lodhur ca pershendetje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 11/02/2008 23:22:02
DASHURI !
E FSHEHUR NE MJEGULLEN E MISTERIT TE SHEJTE DHE NE PRITJEN TE FSHEHTESISE TE VITEVE QE DO VIJNE.
C'EMBELSI TE PRESESH TE MENDOSH TE JETOSH PER TY DASHURI !!

Te gjithe djemve dhe vajzave shqiptare kudo qe jane GEZUAR SHEN VALENTININ
diten e te dashuruarve .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 11/02/2008 18:30:38
hej a ju pelqein keto vargje

rruges i trishtuar dikush po ecen
nje i dashuruar dhe fare i vetem
dashurin qe humbi duke kerkuar
si i erdhi fundi iku dhe ela
fajzen qe e donte sa donte jeten
e braktisi sonte dhe ela vetem
enderra qe perkundi sa shpeit u shua erresires humbi iku dhe ela
ndoshta ije fshehur diku aty
apo ije ndezur atje ne yje
dhe degjon atje djalin qe e kerkon
kushedin ku behet ta perqafoi
ateher dote chlodhem do pendohem
djali ne vetmi vajzen e kerkon
rrukes i trishtuar dikush po ecen
nje i dashuruar po fare i vetem

pershendetje per te gjith emigrantet
qe e vuajn nje dashuri te humbur
qe e humbemm per nje dit mete mir po e pa rralizuar shpresoim per nje dit mete mir.......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 11/02/2008 13:55:26
pershendetje te gjithve ju uroi gjith te mirat
pershendetje te vechant per bjondinen
eper kritiken qe u ben ca personave qe sja vlen te humbesh koh me ta,,
po desha ti thoja ati hamshorit
se ke ngaterruar adres te lutem pastroje fjalorin nese je shqiptar e kupton shqip, faleminderit per mirkuptimin...

pak vargje per vitet e kaluara

sme buzqesh me ,me sy sme shikon
vet me the vajz se me dashuron
meje largua me ke trathetuar pame then lamtumir
tani ne vetmi veq per ty enderroiu
pse sme tregove ti qe tjetrin dashuron...;;
qai semra ime ca vargje per dashurin
jo vargje hareie por nje elegji
leshoje zerin tend kudo qete jetoish
ndoshta diku larg ajo dote degjoi, ?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 05/02/2008 20:10:14
Pershendetje te gjithe miq t emi te kesaj sofre dhe me vjen keq qe nuk po shkruani me por e kuptoj me te tilla pernasa te injorances si mund te hysh ne kete faqe.
HAMSHORI e morem vesh mor bir ska me nevoje te ta tregosh ....
Nje perqafim te madh per sallakun ,brunin ,edin ,d.shenavlash dhe ilden ,tani e shume te tjerer
ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi HAMSHORI NUDO WEB CAM 24CM KAR
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 05/02/2008 18:08:36
a ka ndonje femer qe ka deshire te me shikoje nudo..??jam hamshor 24cm penis jam 22vjec sexy fare.. lorenzo_dotato@example.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 05/02/2008 17:29:53
pesh te gjithve e ju uroi gjith te mirat e kesa dote .
po ku jan poetet e vjeter
se na mungoin poezit e tyre
ju uro gjith te mirat shpresoi te jen mir e tja kaloin mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi amiri
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; SpamBlockerUtility 4.8.4)
 05/02/2008 13:34:26
e pershendes lolen se shkrun per her te par ne ket faqe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lola
fier

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 05/02/2008 11:13:27
pershendetje.Eshte hera e par qe un po shkruaj n kete adres, lexova disa mesaxhe dhe me ben pershtypje, me pelqejne njerezit qe perdorin shprehje te bukura.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi LINDA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 04/02/2008 19:42:03
UNE PO TE ISHA KAN NE VEND TE ROZAFATES NUK KISHA MUJT ME QENDRU E MURATUME,MU SHUM PO ME PELQEN
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHQIPE
PEJE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; SIMBAR={C30AB799-BB0D-4bf5-86E5-50470C4F297E}; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 04/02/2008 14:26:26
DITA E TE DASHURUARVE ESHTE DITA E SHENJTE PER TE GJITHE ATA QE DASHUROJN

"DASHURONI ATA QE JU DASHUROJ DHE KANE RESPEKT PER JU"
Fillimi i faqes 
Dėrguesi AKILE PAPAJ
USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.1.4322; HbTools 4.7.7) Dėrgo Email
 04/02/2008 02:53:37
Ju lutem te me falni se harrova t'ju theme
se muzika e fajtorit eshte mrekulli dhe
me kengetore shum te mire.
Une degjoj shpesh here muzika shqipe se kam nostalgji per ato muzika .

Akile Pppaj Florida
Fillimi i faqes 
Dėrguesi AKILE PAPAJ
USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.1.4322; HbTools 4.7.7) Dėrgo Email
 04/02/2008 02:41:58
HAPA NJE FAQE NE TE CILEN THOTS SE
KA ME SE 20 KANALE PER TE PARE FILMA SHQIPTARE DHE ME NE FUNDE KUR KLIKOVA THOTE SE DUHET PAGUAR
ATEHERE PSE THOTE FALAS?
LUTEMI NA KTHENI PERGJIGJE.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003