Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 24/100
(mesazhet 1141 - 1155 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi sarannnda
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 08/01/2008 20:11:47
krejt perfekt jeni veq vazhdoni edhe kisha pas ni pytje per ju a dini ndokush ku mund te gjej 'nje ambasad e zulluve ne paris' nga Faik Konica sepse me nevoite te lexoj diq lidhur me kete qe din dikush diqka ju lutem shkruani ne sarannda-s@hotmail.com sara
Fillimi i faqes 
Dėrguesi elona
PRISHTIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 08/01/2008 09:07:39
mua me ka len me se shumt pershtypje letersia sepse tregon per autoret e kohes se vjeter dhe gjithqka tjeterune kaq pata per te shkruar Ti SHQIPRI M JEP NDER MA JEP EMRIN SHIPETARE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi korab
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/01/2008 14:20:36
mu me kamet pr shtypje ne letrsi dhe ne histor mes shumti ne his to ri
ureme feste
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
ATHINE-GREECE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0 Dėrgo Email
 05/01/2008 21:41:05
>>>
BRUNI
BJONDE
PAPIRUS
SALLAKU daja.
SYKALTER
ILDA
ELDA CANADA
MAJLINDA
MIRI
DURRES_SHINAVLASH
SHIAKSAT
ANILA
VESA
ANGJELA
SHQIPTARI
ARLIND KUKSIANI
DHE SHUM TE TIER QE SME KUJTOHEN EMRAT ME FALNI ,
NJE PERQAFIM TE MADH ME SHUM URIME *EDI*
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
ATHINE-GREECE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0 Dėrgo Email
 05/01/2008 21:29:47
PERSHENDETJE VLLEZER DHE MOTRA KU DO QETE NDODHENI.

PER SHUM VJET GEZUAR
SJELLT KY VIT I RI PER JU DHE TE GJITH POPULLIN SHQIPTAR SHENDET E MBARSI KUDO QE NDODHENI.

DHE VEQANERISHT QE KY VIT TE JET VITI QE DO I SJELL SHQIPRIS DHE SHQIPTARVE GJEN ME TE SHTREJT QE I KA MUNGUAR PA DREJTSISHT ME SHEKUJ VLLEZERVE TAN **KOSOVAR*** PAVARSIN E KOSOVES TON TE DASHUR. LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVE KOSOVA-ALBANIA.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi albina
gjakove

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/01/2008 20:39:44
eshte shum mir qe te lesh mesazh per njerezit e medhenje dhe qe te lejne pershtypje deri ne thellesine e zemres jam kenaqur dhe kenaqesia ime ihste qe ju vizitova dhe me pelqeii shum historia e pjeter bogdani me nje puthjee shum te madhe ju pershendes Albina Hoxha nga Gjakova www.albina-94.piczo.com eshte webi im vizitojenii
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 04/01/2008 17:51:30
pershendetje te gjithve
si po ja kaloni ckemi ndonje gje te bukur nga jeta juaj
gjthsesi ju uroij shendet e mbaresi ne jeten tuai
e per ata ce jan te vetmua ju uroi te gjein njerin ce iua don zemra pa snje interes
ju uroi fattttttt te gjitve
2008 ju dhuroft dashuri e mirkuptim

jet te lumtur te gjthve
hait tung
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.2) Dėrgo Email
 03/01/2008 14:01:46
Hello jam altin nga prishtina .Urime viti i ri 2008 me fat. Pershendes arsimtaren e gjuhes shqipe qe me jep msim kaq kish flm.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KushTTr!m?- b@j^am!!
Pariss??

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/01/2008 12:50:14
tung jam kushtrimi nga parisi ju pershendes krejtve shqiptarve kudo qe jenii ????
K *
u *
s *
h *
t *
r *
i
m
Fillimi i faqes 
Dėrguesi toni
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 02/01/2008 17:48:45
pershendetje tini nga nje shok. shpresoj te jeni mir aty ne itali. tani po shkoj per ne pun
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rikusha
Mitrovicė

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1) Dėrgo Email
 02/01/2008 12:05:04
persh..per tgjith *Ur!me Vitin e Ri* dhe inshallah ky vit osht i mbar per t'gjith po ashtu realizim qdo deshirreee me Respekt Rikushaa kaloni buckurr....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne endrrat e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 02/01/2008 10:45:29
Gezuar dhe nje fillim viti te mbare per te gjithe ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Majlinda
USA,Ohio

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.6) Gecko/20070725 Firefox/2.0.0.6
 02/01/2008 01:53:43
Ju uroj te gjithe Shqiptarve kudo qe ndodhen Gezuar Vitin e Ri 2008!~
Fillimi i faqes 
Dėrguesi besar
therand

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 31/12/2007 17:49:52
tung ju pershendet besar kukaj nga theranda ju uroj vitin e ri 2008 te gjithe shqiptarve kudo qe jan tung ju pershendes kaloni sa ma mire.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi +36849620123
banje

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 31/12/2007 09:38:33
tung t ung qa po bana jemir a [p lodhesh a qysh po kalona a ka naj sen tre a naj sena me shendet si je te persendes e kalo sama mir tung
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003