Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 27/100
(mesazhet 1096 - 1110 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Papirus a.k.a Evi_L
milano

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; zh-CN; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11
 19/12/2007 18:27:59
Pershendetje Sallaku e pash ndeshjen , fenomenal legjenda e gjall Maldini le ma te tjeret .... un ika ne aereoport per ti par kur u kthyen ... edhe se nga larg ishe 1 spektakel ....


Ti Sallak qe rri U.S.A mos degjur per nje grup rrepistash shqiptar qe rrin NY Brox ... The Bloody alboz quhen me udheheqes Rebel a.k.a Unikkatil ne krye .... Numer 1 jan ....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi besnik
Shkup Haraqin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 17/12/2007 21:56:09
ju uroj qdo te mira shpresoj se do ti ja kaloni mir >
WwW.ShkupiRap.net
Fillimi i faqes 
Dėrguesi beni
ancona

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 17/12/2007 21:21:47
mimrama bukuroshe shpiptare ju pershèndes lumturi dhe dashuri nè fat
dhe si ne fud pershendes ilden dhe miren
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 16/12/2007 21:16:02
Pershendetje te gjitheve kudo qe jeni .
Nje pershendetje te madhe mikut tim sallakut dhe me behet qefi qe sot eshte i kenaqur qe "pleqte e azilit te skuadres se Milanos " kane fituar ju lumte!!!!!!!!
Nje perqafim te ngrohte per te gjitha vajzat qe vizitojne kete faqe me urimin qe Zoti ti qendroje afer kudo qe te jene e ne cdo hap te jetes se tyre.
Nje fillim jave t ebukur per te gjithe ju kudo qe jeni .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
New Jersy

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/523.12 (KHTML, like Gecko) Version/3.0.4 Safari/523.12
 16/12/2007 14:45:18
Ju pershendes te e nderuar miq!
Ketu eshte nje dite e ftohte me debore.Edhe ne Shqiperi "Petku i bardhe" ka mbuluar vendin!...
Nje pershendetje speciale per "Milanistet" kudo qe ndodhen!
Sot futbollistet e "Milanos"fituan kupen e botes ne rang klubesh me "Boca Junior" Argjentin me rez :4-2
Ishte vertet spektakel me gola dhe raste, dhe nje ceromoni e pa pare ne stadiumin Japonez.Legjenda Maldini me grupin e tij arriti kete vit tre trofe me te rendesishme internacionale!(Nuk kan vend ku ti lene gjithe keto trofe.)
Kaka eshte i pa arritshem...!
"Papirus"
Te pershendes dhe urime edhe ju per ekipin e zemres!
"Bruni"
E paske patur gojen mjalte me ate urimin qe me bere para ca ditesh.
"Bionde"
Ti e di se kush vjen e fundit ne tavoline!
Urime edhe Ju per fitoren e djeshme kunder "Lacio"
I ka shume "borxhe" "zonjes" vjeter" "Lacio"!
Nje pershendetje per te gjithe qe shkruani ketu dhe ju uroj paraprakisht festat e fundit te vitit.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 15/12/2007 22:10:32
miredita
doja te qeshja tani dhe smundjka ne faqen horizonti mendoja te qeshja ketu
hahahahahhaha vi te shikoj nje foto tani ne faqe qe lot po qesh jeni te marrosur njerez
gjithesesi kaloni mire jeni fantastike
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 15/12/2007 16:35:35
pershndetje nga un klajdi mirmbrma te gjith shqiptarve ne vecanti lushnjarve nuk ka ndonje lushnar cfar behet keshtu nje poezi per bjonden zemra e zemrss
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 15/12/2007 14:39:40
Miremengjesi te gjitheve ckemi ne ket faqe si keni kaluar
uroj nje fundjave sa me te bukur per juve ju puth
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KLAJDI
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 12/12/2007 19:36:19
MIRMBRMA TE GJITHVE NGA UN PERSHNDES TE DASHURN TINE QE E KAM SI SHPIRT DHE E DUA HUM SHUM
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 11/12/2007 21:42:57
Pershendetje te gjitheve kudo qe jeni .Nje pershendetje te madhe per ty Edi uroj qe te jesh mire si me shendet si me pune dhe qe familja jote te jete mire kudo qe te jete.
Per te gjithe antaret e kesaj faqe nje mbremje te kendshme kudo qe jeni .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 11/12/2007 00:37:33
*PAPIRUS*NGA HUMBE FARE??
*IVO SHIJAKSI*PO TI ?????
*PETRITI*PERSHENDETIE.
*QUNAT NGA SHIAKU*PO JUVE MOR VLLEZER KU BEHENI.
*ANILA*POTI RRUSHI MIR JE?????
E SHUM TE TJER ME FALINI QE SME KUJTOHEN EMRAT TANI.Degjoi dy fjal mori >rusiserbin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 10/12/2007 23:26:44
VAZHDIM>>>
*ILDA*MOTRA MIR JE TI QNA THUA NDONJE TE RE ANDEJ NGA TI?
*SYKALTRA*KU GJENDESH TI QE SBEHESH E GJALL KA KAQ KOHE????????KUDO QE TEJESH TE UROJ FAT DHE MBARSI.
*DURRES_SHINAVLASH*MIR JE TI VLLAI ?TE KISH SHKRUAJTUR PARA TRE JAVESH KUR U KTHEVA KETU TEK FAQIA MBAS SHUM KOHESH QE MUNGOJA,POR MESA DUKET NUK I KISHE LEXUAR SHKRIMET E MIA!!!? SKA PROBLEM.NE RADH TE PAR TE FALENDEROI PER PERSHENDETJET QE ME KE BERE GJAT GJITH KOHES QE KAM MUNGUAR DHE UROI QE DHE TI TE JESH MIR FAMILJARISHT DHE GJITH TE MIRAT NR JETEN TENDE, ME RRESPEKT NGA UNE.
*ELDA CANADA* PERSHENDETJE MOTRA.
*PAPIRUS*MIR SE UKTHEVE DHE TI VLLAI.
*SHQIPTARI*PERSHENDETIE VLLAI.
*INSPEKTORJA*NGA HUMBE TI.
*MIRI*POTI KU BEHESH MORE I URUAR???
*MAILINDA*PO NGA TY QFER KEMI NDONJE GJE TE RE SIPO JAKALONI NE U.S.A ?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 10/12/2007 23:05:03
PERSHENDETJE BASHKATDHETAR MIQ TE NDERUAR BIT E SHQIPES TERIMA/TRIMRESHA SHQIPETAR.

UROJ QETE KALONI NJE JAVE TE MBAR KUDO QE NDODHENI,DHE RRUG TE MBAR PER ATA QEDO VEN PERTE KALUAR FESTAT NE MEMEDHE.

NJE PERSHENDETJE TE VEQANT PER MIQT E MI TE NGUSHT,
*BRUNI*QKEMI VLLAI MIR JENI,KU DOTI KALOSH FESTAT TI?
*BJONDE*PO TI ENGJULLI VLLAIT MIR JE ME SHENDETIN SI JENI?URIMET E MIA TE PERZEMERTA MOTRA.
*SALLAKU*DAJO POTI QNA THUA NDONJE GJE ANDEI NGA U.S.A MAMILJA MIR VET MIR PO NE SHQIPERI SIJA KALOVE, BJESHKET E SHKELZENIT LUMI I VALBONES QYTETI I TRIMAVE TE MALLENGJYEN NDO PAK,APO NUK VAJTE ATJE? GJITH TE MIRAT JAV TE MBAR.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi iimi
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 10/12/2007 16:54:49
qysh jen a je ni mir une po du per vit te ri me ma pru babadimri ni babadimresh ahahhahah kloni mir uu prrshendess
Fillimi i faqes 
Dėrguesi D.Shinavlash

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 10/12/2007 13:52:58
Mirdita te gjtihve dhe mire se ju gjeta perseri ne kete faqe kaq te embel.
Ju pershendes dhe ju uroj qe te kaloni nje jave te bukur te gjithe .
Pershendetje nga D.shinavlash per
Bionden ju pershendes dhe shpresoj qe te jeni mire x
Eda london i'am fine thank u what about ur self? what u been up too lately how's going?x
Papirus whats up man?
elton shijaksi ku je patriot kohe pa te degjuar si ti dhe SIR land durrsakun shpresoj qe te jeni mire ne cdo aspekt resp nga une .
Sallaku ju pershendes
Rose long time not hear from u but hope u ok and wish u the best.
inspektorja hahaha she has past the test now and don't care to write any moor in here. only joking girl .How r u anyway?x
e di qe kam harruar shume pa permendur po ju kerkoj ndjes miqve te mi te vjeter.
Res... nga D.shinavlash ciao
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003