Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 33/100
(mesazhet 1006 - 1020 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Sallaku
N Jersy, USA

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/419.3 (KHTML, like Gecko) Safari/419.3
 20/11/2007 22:48:28
Pershendetje te gjitheve!
Hej "Bruni"!
Te pershendes!Faleminderit per pershendetjen.Sa per futbollin jam tifoz i vjeter i "Milanit"!
Nuk jam tifoz i semure, po ama e ndjek shume futbollin, pra e njoh shume mire.Nga skuadrat e botes jam me Gjermanine.
Me vjen "mire" qenke tifoz me "Interin" se vetem ketu do te kemi rast te bejme "polemik"!
Kombetaren tone e ndjek pothuajse ne c'do ndeshje , nga comjuteri, televizori, si dhe ne stadium kur ndodhem ne atdhe.E pash miqesoren me Malten si dhe takimin me Holanden.Nuk kam c'te them sido qe te lozin eshte kombetarja jone dhe duhet ta duam....!
Ne takimin e fundit ndikuan :tereni, euforia, taktika dhe individualiteti..!Besoj tek nje suprize neser!
Per ekipin tend te zemres, nuk kam se cte them se jane vertet mire.Ata te mite jane tamam per ne "azil"
Bashke me trajnerin dhe stolin shkojn ne 600 vjec!
Shpresojme per te ardhtmen!
Respekt dhe gjith te mirat e botes per ju dhe te afermit tuaj!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemern e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 20/11/2007 21:11:57
hahaha sa kam qeshur o bruni mos te vije keq per mua se nje skuader ka Italia dhe ajo eshte JUVENTUS MANIA ime eshte fantastike
NJE PUTHJE PER TY
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 20/11/2007 20:57:03
mirmbrema dhe pershendetje te gjithve!
persh.. sallaku mu be qejfi kur pash qe paske shkruar, ketej c'do gje mir sa x futbollin nuk e di x ke skuader ben tifo ti? un jam interist shpresoj te mos jemi kundershtar hahahhaa me vjen keq x bionden se esht me juventusin te uroj gjith te mirat kalofsh sa me mir dhe mos na harro te na shkruash ciao sallaku.

pershendetje bionde si te kam?

ilda ckemi ti mir je? sa x mustaqet un nuk kam pse zihem me askend po me vjen keq kur shikoj qe disa tipa nuk din si te hyn ne valle nejse flm x pershendetjen dhe x shqetesimin qe tregove ciao ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemern e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 20/11/2007 20:50:32
Mermbrema te gjitheve !Pershendetje Tini me vjen mmire qe je me elbasanin por ateher duhet te jesh nga elbasani se nuk mund te jesh tifos me nje skuader po nuk qe ne ate qytet.
Neser shpresoj qe te fitojme po dhe po nuk fituam nuk eshte problem ne jemi nje shtet me nje skuader te re dhe veshtiresite jane te shumta e rendesishme qe te lozim mire me shume per tifozet e shumte .
Nje nate te mire te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Tini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 20/11/2007 13:25:32
mirdita te gjidhve . mirdita bionde . dosha te thosha edhe un me elbasanin jam .forca elbasani. por per comtaren ton ne vjen turp edhe mua se kuptoj pse bejne keshtu e pse nuk lozin mir . un shpresoj qe me rumanin te fitojn se vjet u rrafen.zdua qe rument tena tallin si vjet .kjo gje me ben shum nervoz miredegjofshim e dite te mbare
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Tini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 19/11/2007 19:24:37
Pershendetje te gjithve. Bjonde Mirmbrema,Bjonde do kisha de shir nje njohej, prezantim,foto nje komunitet i madh virtual ku mund te njihemi me njerin tjetrin, Tini dhe tani naten,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi qendrim
kosov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts) Dėrgo Email
 19/11/2007 17:57:23
Kjo faqe me ka len shum pershtupje ne te gjitha aspektet.Njashtu me pelqen se te gjitha jan te shkruarmir ne menyr nxitese...?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BIONDE
ne zemern e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 19/11/2007 17:47:55
Mirmbrema t egjithe kudo qe jeni deh perqafime te ngrohta per ju .
Pershendetje Tini me pyeti se cfare beri Shqiperia u rraf nga skuadra me e dobet e grupit dhe tani kemi shume pak shpresa o hic fare per te kaluar kete faze .
Lojtaret tani bene nje loje koti qe dhe babi im qe eshte i vjeter do luante me mire ,turp ti vije se bejen si VIPA dhe njane Kot fare ,me hipen nervat qe cfare te them .Ne daten 21 Nentor do lozim me Rumanine shpresoj qe t efitojme .
Tini une jam tifose me Elbasanin dhe nga skuadra ime nuk kishte asnje lojtar dhe ndoshta Borivc po t emarri dhe lojtare te tjere mund te kete mundesi qe te fitoje s enuk mund t eluajne vetem ato nga tirana e kosova ,ne stadim degjohej thirrja e tifozeve te ardhur nga Kosova dhe shume pak njeres ne stadium (qe stadium i thencin balta e gjalle)
Ju uroj nje nate te mire te gjitheve .
Petrshendetje Skenderi ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9 Dėrgo Email
 19/11/2007 13:56:34
Mirdita te gjithve gezohem shume qe u hap perseri kjo faqe dhe mund te shkruajme ndonje here per njeri-tjetrin shpresoj te kaloni nje jave te kendshme dhe me shume sukses shpresoj te shkruajme sa me shume dhe te mirkuptohemi sa me mire cao.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 19/11/2007 01:33:52
mirmbrema te gjidhve .bionde ca beri shqiperi fitoi apo jo ? shpreso se po e shpresoj me gjith zemer
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela_athens
athine

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9
 18/11/2007 23:51:53
mirbrema tek te gjithe. u gezova shume qe u rregullua faqia e persh se me mungou shume shkrimi e kesaj faqe.
si jeni jeni mire?

pershendetje te vecante tek ilda ca ben mire je ca thone studimet.
the te gjthe te tjerej pa perjashtim .
fund te dergoj nje puthje tek zemra qe me ka bere shume te qaje po dhe shume te lumtur. dhe ti them qe e dua shume.ta dij qe ne nuk do ndahemi kurr" oti kai na jinei"
naten
me respekt
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; MRA 4.9 (build 01863); .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30) Dėrgo Email
 18/11/2007 23:40:30
Mmirmbrema perte gjith dhe pershendetje te perzemerta per gjith shqiptaret kudo qe jane neke te bot ju uroj shendet dhe lumturi ne jet . pershendetje te veqanta per TANIN LONDON .ERSEN FR . ANEN ATHIN BIONDEN DHE U UROJ TE JENE GJITHMON MIRE SUKSESE DHE LUMTURI NE JET
ME NDERIM DHE RESPEKT NGA MIKU JUAJ SKENDERI . NJE FILLIM JAVE TE MBARE DHE TE KENDSHME ....BEY ////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SANDRI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 17/11/2007 23:18:01
ciao .jam sandri nje pershendetje te gjit juve qe shkruani ne kete faqe , un jam me banim ne itali ne firenze kisha deshir te kontatoja me nje ndo nje vajz kush ka deshir te me kontatoj me kete adres email alessandrogo@hotmail.it ciao a tutti un bacione
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Dri_
Deu

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 17/11/2007 18:19:32
Mirembrema!! Here e pare qe jam ketu eshte sonte, andaj nuk dua te bej dicka qe te teproj por sa per nje fillim te mbare dua te ju pershendes te gjithve pa perjashtim duke ju uruar nje mbremje sa me te kendshme..! Zoti qofte me ju..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BIONDE
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 17/11/2007 16:22:57
Mirdita te gjithe me urimin qe te kaloni nje fund jave te bukur kudo qe jeni .
Pershednetje te vecante per durreshenavlash se na kishte harruar ,
nje pershendetje per te gjithe
sallaku,bruni,tini ,ilda skenderi ,edi ,papirus ,zografi e shume te tjere nje perqafim te ngrohte .
Tifozeria shqiptare ka nje detyre te rendesishme sot ne stadiumin e Tiranes duhet ti jape zemer kombetares tone qe te fitoje kunder Bjellrusise me thirrjet e tyre" O SA MIRE ME KEN SHQIPTARE" bashkohem dhe une .
FORCA SHQIPERIA
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003