Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 39/100
(mesazhet 916 - 930 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] (39) [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4 Dėrgo Email
 12/07/2007 16:55:04
mirmbrema te gjitheve me ato qe shkruhen ketu nuk kam oreks fare as te shkruaj e as te lexoj megjithate ju vazhdoni , pershendetje Angjela Athens dhe te gjith juve qe shkruani dhe shqipetaret kudo qe jan nje fundjav te kendshme naten e mir.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi amiri qe e don arbeniten
gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 10/07/2007 23:23:41
mirbrema juv pershedes te gjidhve qe jeni pjes e kesaj faqe deshta mu juv than diqka ajeni te dashurum hhehehe edi qe jeni te dashurum amo si une joooooooo un jom e tepert amo vetm me nje person ehheheheh qaooooooooo kaloni sa me bukur harrova me pershedet loqken tem qe edu shummmm shummmmmmmm hehehheh qaooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bena
kosov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 10/07/2007 18:02:11
Ei qkemi shqiptar a jeni mir si po kaloni ne keto dit vape keni nxet fare une veq dashta tju pershndes juve te cilet e vizitoni ket faqe edhe nje xhe ta keni me dije sa me shum TOLERANC si dhe VETBESIM kjo esht gjeja kryesora pa len anash edhe DASHURIN ok ju pershendes te gjith sqiptareve kudo qe ndodheni tung tung nga bena
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 10/07/2007 13:27:35
MIremengjesi te gjitheve
TANI ckemi nga ti shpresoj qe cdo gje te jete mire me ty na mori malli te lexojme dicka nga ti shpresoj te shikojme sa me shpejt ne kete faqe te puth

Skenderi flm per pershendetjen dhe nga une je i pershendetur
kalofshi nje dite sa me te bukur te gjithe pa perjashtim
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4
 09/07/2007 23:50:53
mirbrema te gjitheve
shikoj cdo dite kete faqe dhe nuk shkruaj se e keni hedhur shume ne politike
ka te drejte Durresshinavlash qe e thote.
rajmonda vlora edhe geri pse nuk flisni per gjera me te bukura?politika eshte dicka qe meren ata qe pershtaten, qeveria.
leni ata ta brasin koken per sec do bejne.

pershendes te gjithe po vecante skenderin ,klodianen,iilden,agoustinin

te dini qe jeta eshte shume e vogel qe mbyteni me probleme re vogla.


te keni nje nate te bukur pa probleme dhe shume dashuri per njeri tjetrin.

angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
UK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 09/07/2007 18:05:20
Mirmbrema te gjitheve!!!
Po qa po beni more ketu po beni politiken shqiptare po aman se nuk ka lezet se nuk rregullojm gje ne dhe nuk ndreqim gje keshtu qe tjua lejm atyne gomarve tane qe jan ne krye te shtetit.
Nje pershendetje nga ana ime per
Bionden
eda london
inspektoja
femer shqiptare
sir land durrsaku
elton shijaksi
qunat nga shijaku
evo shijaksi
papirus
sollaku
rose
etj etj dhe qe me vjen keq qe nuk mund ti permend me emer .
Res nga D.sh
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I.
s.e larget

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/07/2007 13:40:12
O Raimond, BOTA KA ECUR PERPARA ME PUNE E JO ME LLOGJE KAFENESH,PRANDAJ DHE SHQIPERIA KA NGEL ATY KU ESHTE SOT;(dhe nuk cuditem aspak per kete).VETEM ME PUNE O RAIMOND VETEM ME PUNE,NATEN EDHE DITEN.,keshtu jane bere keta qe neve na duken si aliener.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/07/2007 12:13:17
mirdita per te gjith ckemi si ja kaloni mire keni cene si ja kaloni ju uroj te jeni mire nje jave te mbare dhe pushime te kendshme fat dhe suksese . pershendetje te vecanta per ERSEN TANIN DHE KLODIANEN .JU UROJ FAT LUMTURI NE JET.KURSE TANIT I UROJ SHERIM SA METE SHPEJTE DHE ME SUKSES OPERACIONIN .ME NDERIM DHE RESPEKT SKENDERI ATHIN ///
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 08/07/2007 23:10:35
o GERI ,ca thua o burr ne jemi mesuar ne vendin tone ,te shkoj ne plazh,te pi ne baret buze rruges nje kafe a birr,apo rraki rushi me hile(ha ha h),po me mase,ja tani esht koha tamam atje ne shqiperi per plazh .Si e ka bere zoti ate vend o vlla ,ku dhe koha ecen ngadale ,te kenaq cdo gje ,faleminderit qe mendon aq high per mua por ne jemi mbushesa topi (po perdor nje shprehje vlonjate) dhe sipas meje kur je emigrant me kujton nje thenje te HOMERIT qe e thosh per sklleverit ,qe kur behesh skllav nuk je me njeri por je gjysem njeri ,edhe ne keshtu jemi,.Se tani po gatuaj dhe po bej nje berxolle ,me pelqen ky emer se me kujton nje lokal ne Vlore, ne e quanim "gelbaza"ha ha ( o man ca behej atje , qeshje me lot) bente berxolla derri ,po ne e hanim s'donom tja dinim nga budalleqete fese dhe benim llogje vlore qe shkulej gjithe lagja ) ,Keshtuqe ju uroj ty GERI NE VECANTI DHE GJITH SHQIPTAREVE ne pergjithesi ju beft mire dreka aqpo darka sipas vaftit dhe beni pall ariu me mish njeriu,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I.
"Siberi e larget"

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/07/2007 16:10:08
O Raimond,."JU idashur keni me shume shans te beheni president i USA, se sa te ktheheni ne VLORE e te beni nje jete "NORMALE SIC E THUA DHE VETE zotrote".
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 08/07/2007 06:45:56
--Dhe sa per ate qe ne albot nuk shkojme me njeritjetrin ,kete e kane te gjithe popujt por tek ne esht pak me e theksuar se ne jemi edhe ne kushte me te dobeta ekonomike dhe jemi futur pak me vonese ne sistemin demokratik,por ama familjen rreth trungut prinderor ne ekemi me te konsoliduar se te huajt ,por megjithate koha rrijtja e mireqenies do beje te sajen dhe do ti zbusi keto kontradikta qe tani per shkak te krizes ekonomike jane ashpersuar shkume.Mos harrojm se kriza ekonomike sjell gjithe te keshikojat,te rrezon moralisht,te traumatizon,te gjitha keto pastaj cfaqen ne sjelljen tone ndaj njeri tjetrit,dhe ndaj vetes,.Ndaj sipas meje esht ekonomia kyci i cdo gjeje ,po u ngrit ajo ne shpetuam,dhe sic thashe edhe kohet moderne dhe kontaktet me kulturen evropiano-perendimore do te nandihmojne akoma me shume te ndryshojme per me mire.-----Naten e mire dhe ju uroj gjume te embel se esht ora 12.38 i nates ketu ne NY.Gjithe shqiptareve kudo qe jane ju uroj --LUMTURIA TE JETE E JUAJA.-
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 08/07/2007 06:12:36
-- o Geri e thash si nje mendim te pergjithshem me teper dhe jo si reagim te asaj qe thoni ju,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi GERI.I.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/07/2007 03:39:02
.O rajmo.si ke lexu fare ato qe kam shkru,une se kam fare as me N. as me s.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 08/07/2007 02:50:44
mirembremaani te gjitheve ,GERI ti ke te drejte per ato qe thua por problemi eshte te trajtojme cila mund te jete rruge dalja ,ose si ti bejme ata qe jane ne krye te vihen ne pune tamam per shqiperine ,se BERISHA vertet ka te meta shume por sidoqofte ai e do SHQIPERINE ,nuk esht njeri qe bredh neper buzuqe dhe kafeneve te evropes apo te greqise ,eshte njeri serioz pamvaresisht te metave qe ka dhe gabimeve qe ka bere ,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/07/2007 02:02:50
O Rajmond,filmi shqiptar"Njeriu me top"etregon me se miri inatin dhe hakmarrjen e shqiptareve.Qe vetem se lopa doli e hante bar ne bacen e komshiut ata u vrane me breza,dhe kur shqiperia kerkonte bashkim me shu me se kurre ,MATOJA bente plan si me shfaros komshiun.(per fat te keq MATO GRUDA ka me shumice dhe sot.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] (39) [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003