Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 42/100
(mesazhet 871 - 885 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] (42) [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi visituese e rregudht e kesaj faqe

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 16:07:15
PO jap nj pershtypje ngaqe ky liber per pershtypje eshte aopo jo

me pelqen shume ketu si faqe shume e bukur ngaqe behet e bukua nga shkrimet tuaja

po ajo cfare nuk me pelqen ne kete sit eshte QE ATO QE E KANE BERE TE MUNEDUAR KETE SI WWWFAJTORI.COM nuk punojne si duhet per ta mbartur kete sit si PS Ne FORUM te gjithe luajne aty me neve qe qe shkruajne do ju lutesha te mos luanit me neve ti hapni dhe ti mbyllni faqet sipas qejfit
faleminderit
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 15:21:24
Miremengjesi te gjitheve nje perqafim per ju te gjithe me kishte marre malli per ju

Tani ckemi nga ti cbere si kalove funjaven NUk them o TAni qe mund te zevendesohet shoqeria ketu me ate shqiptare shqiptaret natyrisht jane shume me te mire ja nje shok sikur ty ku mund te zevendesohet me nje amerikam ato angles kurre ti gjithnje me kete shpirtin poetik komplimentet me te mira nga ana ime PO mund te me pershkruash o TAni nuk me vjen keq mu per asnje gje cdo gje shqiptare me pelqen sido qe te jete ajo hahah NUK ME VJEN KEQ JOOOOOOOOO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"
N Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; ZangoToolbar 4.8.3)
 02/07/2007 14:12:37
I nderuar "Geri"!
Lexova ato qe keni shkruar Ju dhe i respektuari "Raimondi"
Me kishe bere shume pyetje, dhe une do ti anashkaloj, jo pa dashje se ne radhe te pare nuk kam shume kohe te shkruaj, se dyti shume nga pyetjet qe me beje me dukeshin sikur i drejtoheshin kryetarit te mazhorances, dhe jo mua qe jam nje shqipe e thjesht.Nuk kam marr pjese ne a'snje parti kurre.Dikur nuk i kisha shanset se nuk plotsoja kushtet per ne PPSH, kur erdhi koha e partive fatkeqsisht si shume te tjere anembane botes ika dhe erdha ketu ne USA.Nuk me ka ngel merak kurre dhe jam ne opozite per shume gjera qe kan bere politikanet tone ne kete periudhe!
Po ama duhet te tregohemi realist.Nuk mund te arrihen te gjitha gjerat pernjehere.Jemi pak te rrembyer se duam ti arrijme te gjitha pernjehere.
Tani me duket se po piqet nje klase politike qe eshte shkolluar ne perendim dhe se shpejti do ti sherbeje si duhet vendit tone.
Kur te kem kohe do te shkruaj perseri!
Mir u lexofshim!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"
New Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; ZangoToolbar 4.8.3)
 02/07/2007 13:47:48
Ju pershendes te gjitheve!
Kam qene i angazhuar me problemet familjare ne fund jav dhe nuk kam patur kohe te lexoj apo te shkruaj.
Qenka kthyer mikja jone "Biondia"
Miresenaerdhe!, dhe faleminderit per pershendetjen.
Lexova ato qe kishe shkruar para dy diteve ketu tek "pershtypjet"
Do te te thosha se jo vetem qe kemi nevoje per mendimet e nje vajze intelektuale sic jeni Ju, po kemi nevoje qe secili te shkruaj dhe te thote aq sa mendon.Shyqyr tani eshte e leh't dhe mund te thote secili ate qe mendon.Nuk eshte e mire per mendimin tim qe te mos angazhohemi sadopak thjesht kur dikutohen tema qe jane kaq jetike per ne!
Nuk eshte a'snjeri i persosur, secili ka profilin dhe dhuntie e tij ne jete.
Ketu eshte nje "sofer" e vogel Shqiptare qe na sherben per te shkembyer ndonje mendim , barcalet, poezi, hall, nevoje, apo per te diskutuarndonje problem jetik qe fatkeqsisht nuk na mungojne!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi GERI
USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 05:09:21
THUAJ ARISTIDHIT QE TE PAKTEN ta kishte shkru ate liber kur ishte"BACA"GJALLE edhe mund te behej ndonje cudi por tani dhe sikur ti paguash shqiptaret nuk e lexojne ,se eshte shume i vonuar.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri ipare
mi.usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 04:53:57
dhe persa i perket atij shkrimtarit talentit te pa zbuluar ARISTIDHIT dergoji nje mesazh nga ana ime dhe thuaji DY ORE LARG.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri i pare
mi. usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 04:36:42
O,RAJMOND,fiksoi ne mendje keto qe po te them tani;ne shqiperi po nuk pati stabilizim,po nuk u frenua emgrimi ne mase i rinise po nuk u ndalua KORUPSIONI INSTITUCIONAL, po nuk u bashkuan politikanet ,PO nuk u eleminuan rradhat e gjata NEPER GJENDJET CIVILE,GJYKATA ETJ. PRONARET E VERTETE PO NUK MOREN TOKAT E TYRE ,PENSIONISTET PENSIONET,DHE PO NUK VAJTI UJI DHE DRITAT NE KATIN E PESTE, HARROJE MINORITETIN dhe problemet e tij sepse cdo pune ka nje rradhe;po spati shtet nuk ka per tia qare njeri hallet minoritetit
Fillimi i faqes 
Dėrguesi GERI I PARE I SHQIPTAREVE
MI.USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 02:51:32
me fal se ndoshta u shpreha pak si ashper ;por gjuha shqipe tingellon kaq bukur kur eshte fjala per DASHURINE sa qe dhe shekspiri do ta kishte me te lehte te shkruante .(ne fund te fundit e kam per te miren esaj)KA SHUME MUNDESIRA SOT NE VITIN 2007 TE MESOSH SE SI SHKRUHET DHE LEXOHET GJUHA E BUKUR SHQIPE PER TE CILEN DHJETRA KAPACITETE SHQIPTARE DHANE JETEN E TYRE.....(nuk cuditem n.q.se ma merni per ters).ju pershendes nga siberia e larget;GERI I PARE I SHQIPTAREVE...(falemderit per durimin).
Fillimi i faqes 
Dėrguesi GERI I PARE I I SHQIPTAREVE
MI USA.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 02:17:12
E DASHURA ;LIN nga athina je pikerisht nje nga ato shqiptare qe kam pershkruar une nja dy faqe me perpara;inatceshke;hakmarese, sharlatane,KUNGULL QE VETEM SHET MENT;dhe i fut nje shpreje;A DONI ME PER BELULIN ,dhe kujt ja thua RAJMONDIT?apo z.SALLAK QE ;po te kishte qene ne shqipri do te ishte ndonje rektor.apo mua ;GERIT TE PARE TE SHQIPTAREVE ne USA ,ne jemi teper elokuent dhe me te miret ;PO DESHE TE HYSH NE DISKUTIM ;MIRE SE TE VISH;ose;perndryshe :SHUT-....-UP.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 02/07/2007 01:59:33
Ceri tregoju pak zemergjere me Arbeniten,pasi ajo flet me dialekt dhe dialekti esht pasuri ,ajo s'mund ta flas gjuhen letrare tamam ,megjithate e folura me dialekt eshte shume ebukur sepse tregon koloritn gjuhesor te krahines,dhe ketu ne jemi ne bisede te lire dhe meqenese ti je dhe djale inteligjent duhet ta dish se dialekti i tyre esht shqipe ORIGJINALE,dhe ti nuk ke te drejte te tregohesh kaq i ashper sa tithuash te mos futet ketu ,ne ketu jemi midis shqiptaresh dhe jemi te gjithe MIQ pamvaresisht nga pikpamjet tona te ndryshme,.Dhe mendimi im personal esht qe e folura e VAJZAVE TE KOSOVES (DIALEKTI I TYRE)ESHTE E FOLURA QE TINGELLON ME EMBEL PER NJE VAJZE ALBO,dhe une te them te drejten me pelqen shume ,por ky esht mendimi impersonal ,ti mund te kesh mendim tjeter ,por ama s'kemi te drejte te imponojme opinionet tona,apo jo?Arbenita esht e mireseardhur ne kete site shqiptar biles esht pjesa me e bukur ketij siti pasi perfaqson sexin e bukur qe meriton TE RESPEKTOHET,.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi GERI
USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 01:09:25
Arbenita e dashur neqoftese ti do te vazhdosh te shkruash shqip keshtu ;Amiri yt i dashur ka me te braktis shume SHPEJT,TE DU shu()(.GERI I PARE I SHQIPTAREVE).
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/07/2007 00:54:19
arbrenita e dashur une geri jam kurioz te di ;MOS VALLE E KE PAS GJUHEN SHQIPE SI SEKONDARE NE SHKOLLE KUDO QE KE QENE .NE QOFTE SE NUK DI TE SHKRUASH SHQIP ME MIRE MOS U FUT FARE NE KETE SITE SEPSE STONON SHUME SIDOMOS PAS ;RAJMONDIT.QE NJE ZOT I MADH E DI SE KU E KA GJET (TERE KETE BAGAZH INTELEKTUAL QE ka.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arbenita qe edon amirin
gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 01/07/2007 23:38:23
per ty jetoj qe te dua shum syt etu te gjelbert i shoh edhe ne gjum jeten do ta jap per tenden dashuri ne varr kur tme pysin dote flas per ty henes dhe djellit doti tregoj edua amirin dhe shum me mungon..............?teeeeeeeeee duuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaa amirrrrrrrrrrrrrrrr te kammmmmmmmmmm jettttttttttttt
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arbenita

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 01/07/2007 23:27:16
tung te gjidhve ju pershedes shum shum te gjidhve ma se shumti e pershdes loqken tem qe edua mase shumti amirin ekom jet te dua amir shum shum te kam zemer gjitheqka ne bot te kam yll teeeeeeeeeee duaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmm m'puq
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 01/07/2007 22:18:09
GERI debatet ne parlament nuk na prishin ndonje gje ,gjithe problemi esht REFORMA CNJEREZORE EKONOMIKE qe ka vetem nje qellim PRIVATIZIMIN por harrojn ata idiote se edhe FEUDALIZMI ka qene nje privatizim total dhe cnjerezor ndaj dhe lindi komunizmi,Kjo reforme qe nuk pyet per familjen shqiptare qe nuk krijon asnje kusht per lulezimin e biznesit te vogel dhe ngaana tjeter esht veprimi ASFIKSUES I mekanizmave EKONOMIK ,POLITIK, AGJENTUROR,PROPAGANDISTIK ,RELIGIOUS TE GREQISE per te shkateruar te ardhmen e SHQIPERISE.Po te duash per veprimtarine e greqise te jap fakte sa te duash, pershembull ne jemi vendi i vetem qe tolerojm nje ish kryeminister,qe ne 7 dite te javes 3 dite i kalonte ne ishujt e greqise ,Kjo esht e turpshme te jesh kaq i bute ndaj nje RRUGACI DHE SPIUNI TE RENDOMTE SAQE EDHE POLICI ME I THJESHTE NE GREQI TE THOSH SHKO VOTE PER NANON , ISHTE DHE QESHARAKE DHE FYESE NJEKOHESISHT,..dy fjale per ate nga ATHINA ,Lin: ne nuk do pyesim ty se ca do flasim,mos bej ironi kinezi
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] (42) [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003