Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 58/100
(mesazhet 631 - 645 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] (58) [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 30/05/2007 13:50:42
Miremengjesi te gjitheve

Skenderi ckemi nga ti si ke kaluar flm per pershendetjen dhe nga une gjithnje io pershendetur dhe cdo te mire ne jeten tende gjithashtu

Tani te pershednes ku ke humbur ti vetm shpresoj te jesh mire dhe na shkruaj kur te kesh mundesi

Nje pershendetje dhe per te gjithe qe shkruani ketu gjithahstu kisha nje kerkese SHUME hakmarres jeni bere ne kete faqe plot gjera pa vlere shkruhen ketu nuk besoj te kete mbetur kjo faqe per te regudhuar te gjitha problemet tuaja dhe ne fund nuk mendoj qe njeri njifet me njeri tjetrin sa shkruiani ketu
OK kaloni mire te gjithe dhe behuni pak me te sjedhshem
Nje puthje per ju te gjithe dhe kalofshi si tu deshiroje zemra juaj
ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustini
peshkori

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 30/05/2007 13:49:11
mirdita te gjitheve mir jeni te me falni qe keto dite mungova sepse pata ca pune dhe skisha kohe qe tu futja ne internet po gezohem qe ketu shikoj qe paskan ndrishuar gjendja dhe nuk lexoj ato shkrimet e para sharje dhe ofendime nje pershendetje per te gjith shqipetaret dhe ne vecanti per pjesmaresit e kesaj faqje Angjela mire jam ne pergjithsi vetem se koha po na mban pak keq dhe sna le qe te bejme bania ti mir shpresoj ta kalosh mir sic do zemra .Nje dite te bukur per te gjith CAOOOOOOOOOOOOO>>..........................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Blendina
Engeland

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 30/05/2007 13:43:49
Miredita shum faqe e mire ishte kjo me pelqeu shume nxorra informacione te cilat me nevoiteshin shume mire te ket keso faqesh ju pershendes tungg.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi fjolla
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={E224B15E-01C5-45ee-A368-64B4138BEFFC}; InfoPath.1) Dėrgo Email
 30/05/2007 10:45:36
mirmengjez kjo faqe e internetin me ka haabit shum esht fantastike edhe veq vazhdoni qishtu se shum keni me arrit prej ksaj faqe muj me marr shum informaione edhe komplete
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 30/05/2007 08:00:40
mirmenges mirmengjes
pershendetje pa perjashtim te gjitheve te kaloni nje dite te bukur
klodiana ca ben mire je e mora mns tende nga skenderi do flasim kurr do jemi on line nje dite do gezohem,
ilda poezit qe shkruan jam shume te bukura
ke dhe nga mua respektin tim
erisa u humbe te jesh mire kudo qe te jesh
agoustin u humbe je mire apo filluar sezoni ajte edhe ke shume pune
"nje shume te embel kalimera ne zemren time qe eshte dicka te vecante per mua.dua te behet sa me mire qe te vish sa me shpejt afer meje.
ne 1 derase shklolle kishin shkruar dicka ne grekisht
"te rosh cdo cast te jetes si te ishte casti e fundit e jetes tende.
cdo njeri ka besimet e tij edhe ajo eshte qe e
ben te vecante nga te tjeret.

angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 29/05/2007 23:05:14
mirmbrema per te gjith si jeni..shpresoj te jeni sa me mir...pershendetje skenderi mir je deshiroj nga zemra te jesh mir te uroj gjith te mirat e kesaj bote...pershendetje angela tani oktabodi dhe gjith te tjeret pa perjashtim..ciao ciao paci fat ne jet..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILDA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 29/05/2007 22:25:20
PERSHENDETJE MIQE TE RINJE DHE TE VJTER !

NE KURBET ME SHKOJ RINIA!

TERE KETO VITE QE QENDROVA
LARG VENDLINJES E MERGUAR
JETES ASGJE SI SHIJOVA
SE ZEMREN E KISHA TE PERMALLUAR.
QENKAN PLAG SHUME TE RENDA
TE CILAT I SHKAKTON VETMIA
KURR SME KISHTE SHKUAR MENDJA
SE DO ME KALONTE KESHTU RINIA.
RINIA PJES ME E BUKUR E JETESES
AQ E SHTRENJET PER CDO NJERI
MU VYSHK SI LULJA E VJESHTES
ME KALOJ VETEM E NE MERZI.
SA SHUME MUA ME MUNDUAN
VITET E ERRTA TE KURBETIT
RININ TIME MA COPTUAN
PA MESHIRE MUA TE SHKRETIT.
NJE RINI TE VETEM QE PATA
SI C'DO KUSH NE KETE BOTE
ME KALOJ NEPER RRUG TE GJATA
KU E LAVA ME SHUME ME LOT.
MEDALJONIN E KESAJ JETE
MA RREMBEU I ZIU MERGIM
ME IKEN ME TE BUKURA VITE
QE PER MUA SKAN ME KTHIM.
MALLKUAR QOFTE , KJO VETMIA
QE RININ, MUA MA TRETI
MALLKUAR QOFTE EDHE JETA
NEPR KETO RRUGET ,KURBETI.
JA KESHTU ME SHKOJ RINIA
ASPAK PA E SHIJUAR
DHE SA HER , DO TE ME KUJTOHET
SHUME GJAT KAM PER TE VJATUAR.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi biondia
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 29/05/2007 22:17:29
Mirmbrema te gjitheve kudo qe jeni Oktapodi me vjen mire qe ke shkruar shpresoj qe te shkruajne dhe te tjeret ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi linda
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; FunWebProducts; InfoPath.1)
 29/05/2007 19:31:50
Pershendetje te dashur miq te kesaj faqeje. Eshte sezoni i provimeve dhe po me luajne mendte e kokes duke studjuar dhe shkruar term papers, por sa per tu c'lodhur nje cike, hap kete faqe dhe shoh te rejat qe shkruhen ketu. Me vjen vertet mire kur lexoj gjera te bukura pasi me merzi, e ku ta di une jam e tejngopur. Edhe njehere ju pershendes. Sallaku flm. per pershendetje edhe une te pershendes. Cdo te mire ne jete per te gjithe juve. Bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi OKTAPODI

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; it; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0
 29/05/2007 13:36:53
pershendetje te gjithe Shqiptareve kudo qe ndodhen.
Me behet qejfi qe shikoj se nuk keni ndaluar se shkruari ne kete faqe, por gjithashtu shikoj disa gabime qe nuk kane lezet me i thene.
Megjithate kisha nje pershendetje nga Zemra per te gjithe te VJETRIT dhe te RINJTE e kesaj faqeje.
po ti them me emra nuk ka kompjuter qe te me marre persiper...
shpresoj qe te behen te gjalle disa te miq te vjeter. Ju uroj gjithe te mirat
dhe sa me shume fat ne jete... Respekte OKTAPODI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 29/05/2007 13:35:58
ANGELA SA PER EDUKAT LEXO PAK ATO FJAL QE SHKRUAN SKENDERI DHE PASTAJ KRETIKO TE TJERET OK
DHE NUK ESHT FAJI JON QE TI PUNON PER SKENDERIN NE RRUG OK NE KETU NUK DUAM njerez SI TY DHE SI SKENDERE.
NE KETU NUK DUAM FJAL TE PISTA NUK DUAM NJERZ TE TILL POR DUAM NJERZE TE MIR DHE TE EDUKUAR JO SI SKENDERI SHFRUTZUSI JOT QE SHAN DHE SKENDERI DO VI NJE DIT QE TY KA PER TA HEQUR KOKEN SE KETA NJERZ NUK E KAN TE GJAT SE KETA NJERZ NXIRRIN EDHE MOTRAT E VETE NE RRUG X DY LEK
DHE I THUAJ SKENDERIT QE NUK KAM NEVOJ PER LEKE SE SA LEK KAM UN SKENDERI NUK I KA FLOK NE KOK OK ...
TANI MOS U DUKUNI ME KETU CIAO......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi jia sena

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 29/05/2007 08:12:46
moro mou sou eixa pei na min to kaneis.ha itheles na apantissis tha mporouses na to kaneis politismenna.den htan anagji na ftasoun ekei ta pragmata.
kakos.den xreiazete na brizomaste san ta zoa.me stenaxori poli ayto kai to ksereis.oso jia ayta pou lei o kirios kseris poli kala oti den einai alitheia.se parakalo min to sinexeizis den xriazete.as to afisoume edo.den xriazete merikes na apodiksis oti den eisai elefantas. sagapo poli.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 29/05/2007 00:29:48
mirbrema
ca beni me vjen keq per ato qe thohen .per mua skam te jap pergjigje s nuk ja vlen.skenderi di sec jam edhe e kam thene se ai me intereson vetem ketu.respektoj ata qe me respektojn edhe gjeri ajte.pak kulture nuk ben keq nga te gjitha anet.
.naten e mire te kaloni 1 nate te bukur.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 28/05/2007 23:15:46
I PERGJIGJEM SKENDERIT SE KE EDHE NJE EMER PLAKU...
SA PER NJOMZEN MOS E PREK ME GOJ SE DUHET TE LESH GOJEN PARA SE AJO ESHT NJE VAJZ ME E MREKULLUSHME OK.SHIKO ATE ANGELEN TENDE SE PO CHATON ME TE GJITH OK
DHE UN NUK TE SHAVA NGA FAMIGLIA PO TI JE NJE INJORANT QE SHAN AHTU MI TE GJITHA MBAJ PAK RESPEKT PER NJERZIT E KESAJ FAQE QE PERDOR FJAL TE PISTA OK DHE UN TY NUK TE KAM FRIK FARE ,DHE PO DESHE MA JEP ADRESEN TENDE SE TE BETOHEM SE PER 24 OR ME KE ATY PER KETO TE SHARA OK
DHE PER AQ SAME KE SHA TI KAM KTHYER MRAPSH.....
DHE NJOMZA ESHT NJERIU ME I MIR AJO E KUPTOJ GJITH çKA NE KETE MES
ANGELA NUK I VJEN KE THEMRRA KEMES NJOMZES SE NJOMZA ESHT YLLY BOTES AJO E NDRIçON TE GJITH BOTEN OK KURSE ANGELA FLET ME TE GJITH.JE I SHAR NGA UN DHE NGA NJOMZA LEGEN çUN MOS U DUK ME NE KETE FAQE SE JE I BURGOSUR NE DUAM NJERZ TE MIR NE KETE FAQE OK STRONZZOOOOOOOOOOOOOOOO FIGLIO DI PUTANNA SHFRUTZUS I FEMRAVE KU ESHT ANGELA TANI CFER LOKALI E KE NXJERR TE PUNOJ INJORANTTTTTTTTT
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Skender
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 28/05/2007 21:20:12
pershendetjen per te gjith tani dua te flas nje cik me ate Altini .altin kishe te drejte se nuk isha ne spita por isha ne burg ose jam ne burg se kisha harruar te them se pata vene motren tende ne rrug dhe te them te drejten me don shum punon shum me bje shum para dhe tani sa me bene te ditur se don dhe nena jote te punoje per mua dhe ajo me don shum dhe me thua ne cofte se ke nevoj per para se te coj une .ok. /Altin ngjo ketu te lutem mos e merr emrin tim ne goje o cun i mire se ste kam gje borgj ok ,de so kesh pasoja shum te me dha se une jam nje njeri ce sgacmoj njeri por kur me gacmojne ata e paguajne shum shtrejt por cte them une se ti sje burre por je mushke dhe don te rrahur per dite mistrece e kece ok.besoj te vesh mend me kac se te presin te tjera . kurse ti njomza mos e ze emrin tim ne goje merru me ate kurben e pazarit se mund te bieni ne ujdi te dy bashke ok..altin ven mend se do kesh pasoja te renda ok
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] (58) [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003