Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 64/100
(mesazhet 541 - 555 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] (64) [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Elion
Birmingham Uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 16/05/2007 22:57:04
HI,KeiSI NGA CICERON TI ZOGU .KY ESHT my elion-daka@hotmail.co.uk
Fillimi i faqes 
Dėrguesi maria patra
patra

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 16/05/2007 17:52:42
si kaloni shkiptar
jeni pak racista kety
mir beni dhjet veta jeni
kush ju degjon
hahaha
Fillimi i faqes 
Dėrguesi keisi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 16/05/2007 16:39:28
Pershendetje cuna si jeni mir?Un qe po ju shkruaj quhem Keisi,jam 20 vjece dhe kisha deshir te njihesha me nje djal mbi 25 vjec.Vi aspetto.Ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 16/05/2007 15:45:36
KURSE DISA TE TJERE PO DUAN PERSHNDESJE TIME.TE BEJNE ATO QE KAN DHENE LLAFIN DHE DO KEN NGA MUA ZEMREN TIME.EMRA NUK THEMI E DI KUSH ESHTE VET.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 16/05/2007 15:30:38
MIRSEJUGJETA
KLODIANA SKA GJE AS UNE TE KISHA PERSHENDETUR NDONJEHERE. TE JESH MIRE
DHE TE KALLOSH MIRE ME CDO GJE QE BEN EDHE KE RESPEKTIN TIM.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi moderatori
Shkup

Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; en) Dėrgo Email
 16/05/2007 04:23:09
vizitojeni .. shume interesante!

www.ali-ahmeti.tk shume interesante!

www.ali-ahmeti.tk shume interesante!

www.ali-ahmeti.tk shume interesante!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Klodiana
ger

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 15/05/2007 23:12:18
pershendetje angela me fal por ju kam pershendetur ne pergjethsi te gjithve.mire je si po ja kalon.. je e mrekullushme...skenderi mir esht pershendetje te vecante per SKENDERIN::te fala shum mi ben ok.. pershendetje te gjithve juve ce shkruani ne kete sit..ciao ciao ju uroj fat lumturi...te gjithve nga zemra klodiana
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 15/05/2007 22:39:54
mirbrema
pershendes te gjithe
skender te pres neser .do kalojm nje dite te mbrekullueshme .
alesadro kam nje lidhje me nje cun edhe nuk me intereson tjeter
agoustin tora ime poli kala ta problimata lithikan katia kapio tropo.kurr dashuria shkon mire te tera shkojne me mire.

klodiana jemi je ne ketu na thuaj nje pershendejtie seshte vetem skenderi ketu.pershendetje dhe nga mua.skenderi me ka thene se je shume e mire.
erisa u humbe fare pershendetje
me respekt angela athensa
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 15/05/2007 22:03:10
pershendetje te gjithve mire jeni.deshiroj te jeni mire.pershendetje SKENDERI mire je.te uroj gjith te mirat klodiana..pershendes altini mir je..pershendetje per te gjith pa perjashtim ..ja kalofshi mire..ciao ciao atutti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana r
england

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 15/05/2007 18:56:27
HI EVERYONE I'M FROM ALBANIA BUT I CANT WRITE ALBAIAN ANYMORE AS I HAVE FORGOT.I CAN READ ALBANIAN THOUGH.MIRUPAFSHIM.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agimi
Londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 15/05/2007 16:54:12
Pershendetje vellezer dhe motra shqiptar kudo qe ndodheni ne cdo ckaj te botes, pershendetje nga thellesia e zemres sime te gjithe atyre qe kane gjak shqiptari, te gjithe atyre qe jane krenar qe jane bijt e shqipes e kurre nuk e mohojn orgjinen e vet e as emrin e vet e as te behen servila te te huajve, te gjithe JU qe e respektoni dhe e rruani identitetin tuaj shqiptar me shume fanatizem dhe krenari pa dallim ideje ,krahine apo feje, pershendetjet e mia me te perzemerta; Qofshi te lumtur e ZOTI JU bekoft e shume shpejt ishalla ne KOSOVEN E PAVARUR.Nga Agimi nga Cameria, Londer
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sam
UK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 15/05/2007 09:54:37
Hello
to evryou you to evryou yu ther how is evry one is doing today will I hop that you have the best time off all but let tel u abut some thing what is going on onthins Fajtori.com is that so evryone what to meet someone but this is not the way gas you have to be good writer and you have to have good sence of humer know haw to deal up with some and to the one off the web, wring I dont see it that you do good sence but evryonehave to tray ok inlife you have to tray if you don’t tray is not good eaght for may ok be the one you wane be because you are here for evry thing you what too.
So her is for a Friend of my for Skender how liaves in Greece and in Athins and he is doing good with evryone up here on this WBS, I have viseted Skender and it was so good for me to know one friend like hem self but you have olso to make more friends in like because know I fined that to make more you self know is that more love you fined it. .
Love for evryou .
Roga Sam and Skender.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Elion
Birmingham Uk#

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 15/05/2007 02:12:17
Hi, everyone im just wondering to know how is everyone, ah nuk ka si vendi jot o njerz ja ka lofshi mir te gjithe bye All.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/05/2007 23:53:28
ciao fjolka kam deshir te flas me ty ,ne qoft se te intereson me kontato me ket msn altin_go@yahoo.it
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/05/2007 23:34:56
ciao kaltrina a ke deshir te kontatosh me mua kjo esht adresa ime altin_go@yahoo.it
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] (64) [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003