Faqja Kryesore
 

Kontaktet pranė ANG tė ndara sipas sektorėve

  • Pėr sugjerime dhe informacion mbi sektorėt e letėrsisė, historisė, gjuhės, folklorit, shtypit dhe universiteteve shkruani tek:
    albedu@albedu.com

*P.s. Nėse dikush prej stafit ANG ndodhet me pushime ose i padisponueshėm ju do tė njoftoheni me email.
 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003