Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 1/100
(mesazhet 1486 - 1500 nga 1500)
Faqja (1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi diqii
kercov

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/534.10 (KHTML, like Gecko) Chrome/8.0.552.224 Safari/534.10 Dėrgo Email
 06/01/2011 17:51:52
historia e skenderbeut,vepra qe tregon tiparet e skenderbeut..
:))
Fillimi i faqes 
Dėrguesi zemra e vuajtur belgjik

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 12/01/2009 16:42:57
ju uroje te gjithe shqipetarve kudo qe ndodhen,gezuar e per shume vjet ,dhe qofte nje vit i mbar suksese ,harmoni ,mbaresi ne familjet tuaja .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sara belgjik

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 12/01/2009 16:19:31
ju shrruaj nga bruxeli pershendetje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sara

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 12/01/2009 16:09:22
me mungon shqiperija,me mungon feminija, gjithashtu dhe shoqerija,qe ka shkuar shume larg,qe kane shkuar cep me cep te ghithe jane endur ne kurbet,ne te shkretin te mallkuarin ,qeprindrit i perveloje per femijet qe mergojne.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sara

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 12/01/2009 15:55:42
ju shrruaj nga bruxeli pershendetje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi biondia
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 10/01/2009 19:20:23
Pershendetje te gjitheve kudo qe jeni !Nje pershendetje per miqte e vjeter te kesaj sofre .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi vlora
maqedoni

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Ant.com Toolbar 1.2; Ant.com Toolbar 1.3; SIMBAR={F99A2568-4369-4D80-9417-08938C187BEA}; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 15/12/2008 17:49:35
faleminderit per te dimuaren tuaj qe an ndimuat per at mesiin ju faleminderit
Fillimi i faqes 
Dėrguesi teuta
podujev rruga ibrahim demolli

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 10/12/2008 17:09:10
Mua me pelqen shumm
ismal kadare
dhe ju pershendet teuta vokrri
lexoni libra se libri esht shoku MI
mirrrrrrrrrrrrrr
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Enriks
London

SonyEricssonK800i/R1KG Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Dėrgo Email
 09/12/2008 22:59:12
SI PO JA KALONI JU TE GJITHE SHQIPTAR NGA JEN NDONSE NE KURBET JU JENI ZEMREN NE SHQIPRI JU E KENI.TJA KALONI SA ME MIR NGA ENRIKS SHQIPTARI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Enriks
London

SonyEricssonK800i/R1KG Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Dėrgo Email
 09/12/2008 22:48:36
HI SI PO JA KALONI.? DESHA TE PERSHENDES MERGIMTAREN PER POEZIN ME KA LAN ME GOJ HAPUR KUR E LEXOVA.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi OKTAPODI
ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 07/12/2008 12:18:17
PERSHENDES TE GJITH SHQIPTARET KUDO QE NDODHEN.
JU UROJ ME GJITH ZEMER SA ME SHUME MBARESI DHE LUMTURI NE JETE.
DESHIROJ TE SHKRUAJ NJE POEZI PER SHQIPERINE.
''MU MBYLLSHIN SYTE NESE PUSHOJ
BUKURIN TENDE ME ENDERRUAR,
MALLKUAR QOFTE GJAKU IM NESE VDES PA LUFTUAR''
NE VECANTI PERSHENDES TE GJITHE EMIGRANTET, ISHALLA JENI SA ME SHPEJTE PRANE FAMILJEVE TUAJA.
RESPEKTE NGA OKTAPODI. NAPOLI - ITALI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi mistär x.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; Hotbar 10.2.232.0)
 07/12/2008 12:02:37
ju pershendes te gjitheve,vecanerisht Taninin Besin angelen mergimtaren Arturin.mergimtare, poezite jane te goditura,po ketu eshte liber pershtypjesh dhe jo poezish.Ai himarioti ka shkruajtur dicka qesharake,ndoshta ka pasur oren e vete ose eshte ashtu si thote Tani ose Arturi,por sidoqofte keta njerez shesin edhe nenen apo motren e vete per pak leke. I uroj te gjithe shqiptareve kudo qe jetojne nje jete me te mire.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MERGIMTARJA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 06/12/2008 19:25:57
~*~*~*~mergimi fjale mallkuar~*~*~

UNe jam qelli,kam humbur yjet
une jam deti, pa kryp, pa uje
une jam mal zhveshur nga pjuet
larg shqiperis ne dhe te huj.

Me vret loti i nenes time
qan per nate vendi bosh i sofres
mbyture ne vaj koj zemra ime
larg vendlindjes dyerve te botes.

Shpirti vdekur, kurr pa qeshur
ne dhe te huja si femi pa nen
loti ime kurr pa tretur
ne mergim rinin po lem .

kurre pa lote gjumi sna zuri
shqpirtin fik si hiri vatres
foli shqipja nga flamuri
ktheu ne shpi, o biri nenes.

Te pret nene me krha hapur
malli babes-breng e motres
shpirti ne lote e zemre plasur
qe kur ike rrugve te botes.

Hey ti shqipe dykrenare
falmi mua krahet e tua
te flutureoj ne token shqiptare
fjala mergim qofte mallkuar.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MERGIMTARJA
MBRAPA DJELLIT EDHE HENES LARG NGA ZEMRA E NENES

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 06/12/2008 19:12:14
Pershendetje all

Hi besi uk ata qe nuk ndjen mall per vendlindjen e tyre dhe qe mohojn qe jan shqiptare kan dal nga udhe zot mo lal .. ajd te uroj gjith te mirat lol.

Pershendetje tani london edhe ti yllo shkrun poezi te bukure i kam lex vargjet e tu vazhdo lol na shkruj ndonje poezi te bukure.. take care

I wish all the best all albanian around the world,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Besi Kuksi
UK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 05/12/2008 12:29:09
VARGJE TE BUKURA THE PREKESE NGA MERGIMTARJA,XX POR DESHA TE THOJA QE JO GJITH SHQIPEVE I MERR MALLI PER SHQIPNIN;NUK PO FLAS PER VETEN TIME;POR QFAR KAM DEGJUAR NGA SHQIPTARET DHE PIKERISHT NGA DY QUNA NGA LUSHNJA QE I NJOH;JO QE I KAM SHOK POR I NJOH THJESHT THE KUR TAKOHEMI RASTESISHT SHKEMBEJM DY TRE FJAL NGA QE JEMI SHQIPTAR DHE JETOJM NE KURBET;BJEN MUHABETI THE E PYES DO TE SHKOSH NE SHQIPERI PER VIT TE RI?DHE PERGJIGJET QFAR TE BEJ NE SHQIPERI E URREJ AT VEND!DHE E PYES POR PSE NUK JE KRENAR QE JE SHQIPTAR?DHE PERGJIGJET PER QFAR TE JEM KRENAR;QFAR KA NDONJE GJE TE BUKUR SHQIPERIA QE TE THEM JAM KRENAR;DHE E PYES PERSERI POR KUR DEL JASHT NE CLUB THE TAKON NOJ SHOQE NGA I THU QE JE;AI PERGJIGJET ITALIAN;DHE NJE DIT I TAKOVA NE CLUB TAKUAM DHE DISA GOCA FILLUAN TE NA PYESIN NGA JENI UN BESI U PERGJIGJA NGA ALBANIA;THE NJERI NGA ATA ME THA PSE I TREGOVE TANI SKEMI SHANC QE TI KAPIM,ANYWAY BESI GONE HOME HAPPY,,POR SHAMED FROM THEM PRICKS,RESPEKT TE GJITH REAL SHQIPEVE NGA BESI
Fillimi i faqes 
Faqja (1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003