Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 68/100
(mesazhet 481 - 495 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] (68) [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 08/05/2007 20:15:53
mirmbrema per te gjith.. si jeni ajeni mire deshiroj nga zemra ime te jeni sa me mire,....pershendetje skenderi miku im te falenderoj shum per pershendetjen aje mire ti si po ja kalon nga shpia mir i ke..une jam mire..po me ca pu te vogla kam cen e zen prandaj nuk kam shkruajt..por rrespekte gjithmone per ty skenderi...ciao te uroj gjith te mirat e butes,,,,ciaociaoooooooooooooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 08/05/2007 18:44:13
pershendetje te githve gezohem ne jeni mir e ja kaloni mir

km pas shum deshir te shkruaj ne kete face
po sa e hapi e lexoj vetem kritikime e mbyll perseri
para ca kohesh u shkruanin poezi
pyetj e peshendetje perse po i ndryshoni gjerat.

kujtim i jon ne dite e par

heshtja foli bukur
heshtja foli gjat
me nje buzeqeshje
u gjendem perba
heshtur ne qendruam
dhe ne sy u pam
folen buzet tona
fjalet qene spar
heshtja foli bukur
puthja foli qart
po te dish parajsen
e jeton dhe gjall
Fillimi i faqes 
Dėrguesi hasan
tetov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 08/05/2007 18:30:45
shumë mirë e keni bërë këtë veb faqe sepse nevoitet për gjithqka
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 08/05/2007 17:41:56
mirbrema te gjtheve
agostin lexova oto qe the dhe une jam dakort me ato qe the
i kisha kuptuar qe diten qe i the me ca qellim i the apla pistebo oti kapooi den katalaban pos to enoouses ayto pou eupes' duhej nje shpjegim me ato qe the.ose per skenderin ja na katalabeis eiparxei kati metaksimas jiafto antidrai etsi.katalabeneis.eixame xorisi jia ligo alla tora imaste mazi.shpresoj se me kuptove ato qe thashe.me respert se duhet disa gjera ti dije file.
pershendes erisen skenderin edhe ne pergjthesi te tere ata qe lexojne shkrimet tona
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bebe_Inteligjente
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 08/05/2007 11:55:26
Per Shqiptaret ne UK


Albanian Party 13th of May at SOUND LONDON in Leicester Square
Sound Per mbremjen e dates 13 maj, festajon.com ka prenotuar nje nga clubet me exluzive te Londres 'SOUND' 1 Leicester Square London, WC2H 7NA

Hyrja per ne party eshte vetem per Ciftet dhe grupet mix (djem dhe vajza) dhe me guest list.

festa fillon nga ora 8pm dhe mbaron ne 3am te nates


Mosha: mbi 18 vjece, Cmimi: £10 me guest list, £15 pa guest list, Muzika: DJ Koli

Per info dhe guest list: 079 8842 0763

ose per ndonje sqarim ,dhe nese keni ndoj pyetje me dergoni email.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 08/05/2007 11:27:44
Mirdita te gjithve ,te me falni po nuk ju kuptoj ju te gjith e keni me mua megjithate po ju shpjegoj ca gjera,une jam nga peshkopia por tani ndodhem ne greqi,sa per jeten -ne themi qe greket jan rracista italjanet jan rracista etjer...etjer por nuk e shikojm veten ton pse shkruajta ca fjal greqisht te gjith vazhduat duke fol per mua sa per lidhje me femra e keni gabim une u futa ketu per te shprehur ca mendime per te pyetur per njeri-tjetrin dhe me sa di une nuk kam ofenduar asnjerin ,mendoj se u shpjegova pakashum per sot kush te ket ndonje kundershim do tju shkruaj prap me respekte Agustini Kefallonja cao?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/05/2007 02:31:54
mirembrema te gjitheve
ckemi si keni kaluar
dhe naten emire
ju puth
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angel
tirone

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 07/05/2007 23:40:54
ti skender ckemi daku mir je ?jeta ne peshkopi o jet thekshi nese je na peshkopia e di se o 1 fare,nga boesh ti i her se ke humb fare?rrespekte te gjitheve me shum patrioteve te mi/ja jom te papam dibront. :)
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/05/2007 23:24:01
Ersa mirmbrema mire ke cene desha te them per sa iperket asaj vajzes nga voreopiri te pakten ajo thot te drejten dhe te pakten ke rrenjet nga atje po keta te tjeret nga cytete ce as kan shkelur voriopirotet kurre ce lozin rolin e tyre apo si grek fare dhe ne familjet e tyre kan zhdukur dhe komunikimin shcip fare si tju thuash kurse te pakte ajo shkruan shqip ne forumin tone dhe shqiptari nga dibra doli dhe shkrujti gr pra duhet ti shikojme mire gjerat dhe mos ti ngatrojme se ato ce behen ne shciperi per shum gjera i kan fajet shqiptaret ce jan kthyer ne dy fytyra nje dit me beri pershtypje se po degjosha nje shqiptar ce po fliste kec per shqiperin dhe nderhyra dhe ne fun me tha greku se ju shqiptaret e veriut ishte deshur cete mos linim asnje ne gr ose tju zhdukshim fare dhe tjetri thoshte se ne jemi te gjith krimine dhe te pa bese cti thoje atij dhe pershtypja me beri se ishte ne mosh te madhe ce si lejohen ato llafe . ok ne ate vajzen duhet ta flenderojme ok
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/05/2007 22:48:42
Klodiana mirmbrema ckemi mire ke cene si ja kalon me shendet me pun familje te gjitha mire , flm shum per pershendetjen dhe ta dish se na ke munguar shum dhe sdim arsyen perse ok te uroj nga zemra te jesh mire te ja kalojsh mire ,poc fat lumturi dhe suksese ne jet pun dhe familje .te uroj te gjith te mirat e kesaj bote se je njesh fare . naten dhe nje jave te mbare dhe besoj te mos harrojsh te na shkruajsh nga nje here . nate te kendshme .me nderim dhe respekt te madh Skenderi. athin cioa ////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/05/2007 22:33:16
mirmbrema te gjithve mire jeni tja kaloni sa me mire . O Agostin aga kisha deshire te vish dhe te ma tregosh nje cik si behet jeta se kam degjuar se ne peshkopi behet jeta shum mire kurse per ate ANGJELEN te shkon kot munimi dhe do te dalin e idhet se ajo e ka te vetin dhe per hirte atij po meson dhe studion shqipen perseri dhe te jap nje kshill akoma me servilizem nuk do te bejsh njeri kurr per vete ok
dhe shiko te kesh nje sjellje mete mire se do te kesh ndonje pasoje ne fund dhe per mendimin tim do jet gabim te ndodh ajo se ktu nuk edin kurr se me ke mpekses ok
na trego nje here po deshe neve te tjereve si behet jeta se ne me dhi jemi gjith diten dhe kute marrim vesh per jeten .erdhe ti ce kur shkrojte per her te par pershendete vetem vajzat ce jan ne greci dhe u tregove se je ne greci sikur ukishe munguar ti dhe ajo tregon per jeten ce ke bere dhe trurin ce ke cte them une ti ke nje sjellje servilizmi dhe na tregon jeten zgjohu nje here ok ok
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 07/05/2007 21:08:49
mirbrema
ca beni
pershendetje te gjitheve
ku jeni sot
fleni te tere
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KLODIANA
GERMANY

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 06/05/2007 22:59:19
Mirmbrema per te gjith.. dhe pershendetje..mire jeni si po ja kaloni...pershendetje skenderi mire je deshiroj te jesh mire...pershendetje azemi mire je....ja kalofsh sa ma mire,,,,ciaoooooooo atutti...............
Fillimi i faqes 
Dėrguesi azemi
larg ne breg detit me europianet

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 06/05/2007 20:03:07
persh te gjitheve ju uroj gjithe te mirat...persh...bjonden,sollakun angelen athens,,ilden,shtizen,miren,dhe shume te tjere qe jane pjesetare te keti uebi...naten e mire ....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 06/05/2007 17:14:22
erisa mirmengjes
dhe ty
nuk the emrin tim po
une isha qe i kishte thene ato gjerat qe the
une jam vopriopiriote
ska gje mparoi per mua .
e di qe te respektoj sii njeri
e saj faqe edhe ajo nuk ndyshojn gjerat pe mua
angela athens
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] (68) [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003