Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 69/100
(mesazhet 466 - 480 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] (69) [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 06/05/2007 16:47:49
miremengjesi te gjitheve
nje dite sa me te bukur per

ANGELA nuk e di cfare kam shkruar qe te ka lenduar ty spo kuptoj
ato qe shkrova une nuk ishe ti qe i kishe shkruar gjithsesi me fal

jemi bere ketu lemsh qe cte them hahahahhahah
ju puth te gjitheve kaloni si tju deshiroje zemra juaj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 06/05/2007 16:39:33
pershendes te gjitheve
ne kete
ketu ne forum
agustin ke dhe nga mua pershendejje te vecante. e kuptoj si i thua ato qe shprehesh po nuk duhet te ofendosh te tjeret ketu,
kuptoj qe e bere pa te keqe po me mire ere tjeter te je me i kujdeshem.
cdo njeri ka te drejtat dhe besimet nga ana e tij. per mua respektiin to deixnes otan sebese ta pistebo tou allou.
nuk dua as te bejme klika ketu
jemi ca njerez qe thote cdo njeri besimet
e tij edhe pergjigjet cdo njeri
nga ana e tij edhe besimet e tij.
endaksi file mou
se sebome apolita


angela athen
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Linda
USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; InfoPath.1)
 06/05/2007 14:48:22
Pershendetje te gjitheve.
"Sallaku" te pershendes dhe te falenderoj shume per pergjigjen.
Ju uroj nje te diel plot surpriza te kendshme. Until next time everybody...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BRUNI
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; ZangoToolbar 4.8.3)
 06/05/2007 13:50:06
pershendetje miqt e mi! u ben koh qe nuk kam shkruar me ne kete faqe, jo se nuk kam pasur mundesi po sic thot edhe mikja jon bionde shumica e atyre qe dikur shkruanin c'do dit tani shkruajn me rrall pa ofenduar hyrjet e reja ne kete sofer kaq te mrekullueshme po me pak fjal kjo esht nje nga arsyet qe edhe un nuk kam shkruar i pershendes nga zemra te gjith ato qe me kan persh.. dhe nje persh.. x te gjith hyrjet e reja.

persh.. agustin meqe kuptohesh aq mir me angelen mik i dashur gjeje menyren x te komunikuar me te dhe jo te vish ketu e te na japesh mend se si jetohet jeta ok

BIONDE
PAPIRUS
SALLAKU
EDI KUKES
FESTIM
DURRESINAVLASH
ILDA
ROZE
MIRA
INSPEKTORJA
FEMER SHQIPTARE
etj.. etj.. kalofshi bukur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi nino
lezhe

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 06/05/2007 13:01:22
pershendetje te gjitheve ckemi ca keni bere kam kam 1 vit se se kam hapur ket faqe po sho disa emra qe kan cene dhe me par nejse pacim ju uroj tja kaloni mire?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 06/05/2007 12:56:29
Mirmengjesi te gjitheve !Augustin me fal po mund te me japesh disa keshilla o sygjerime "se ceshte jeta dhe ku behet " sepse nuk eshte keq te mesosh nga jne njeri qe din me shume se ty .
Faleminderit
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 06/05/2007 12:43:49
mirdita te gjitheve nje diit e bukur sot kam ca dit qe skam shkruar se kisha ca probleme personale,ju pershendes te gjithve shqipetareve kudo qe ndodhen uroj te kalojne mir kudo qe jan ,nje pershendetje te vecant tek Angjela mesa duket ne te dy kuptohemi me mir me njeritjetrin sepse tjeret nuk dine se si behet jeta dhe ku mund te behet jeta megjithate ska problem tja kaloni mir te gjith cao.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi flori ku
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 06/05/2007 09:58:58
pershendetje te gjitheve

uroj te keni kaluar mire dhe te jeni mire gjithmone...

respekte nga

flori ath
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 05/05/2007 21:58:09
Pershendetje te gjitheve dhe en vecanti Sallaku .Nuk jam dhe aq e zene po nuk kam me deshire te shkruaj sepse me eshte larguar "muza" .Dikur shkruaja ne kete faqe me kenaqesi po tani jo me hyja ketu per te qetesuar nervat per te harruar problemet e veshtira te jetes te emigracinot dhe shumica prej jush qe shkruanit ne kete faqe nuk shkruani me dhe per kete nuk shkruaj me as une .Ndoshta sepse nuk di me ke te bisedoj shpresoj qe nje dite t ektheheni te gjithe dhe ateher une do te vashdoj te shkruaj perseri.Ju uroj nje fund jave te bukur te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"
New Jersy USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; ZangoToolbar 4.8.3)
 05/05/2007 21:47:43
Prshendetje te gjitheve!
"Linda" USA!
Emrat e lotarive amerikane mund ti gjesh tek gazeta Tirana Observer ne kete sit:
www.tiranaobserver.com.al , kliko dhe i ke ne numrin e sotshem.
Pershendes miqt e mi te vjeter e te rinj pa i permendur emrat, qe si duket jane shume te zene, dhe ne menyre te vecante miken time te respektuar "Bionde" ne Itali.
Na shkruaj, ku i ke poezit qe dikur na shkruaje dhe na jepje kenaqesi kur i lexonim.E di se je e zene me studime, me pune, dhe problemet familjare, po per gatitu se atje na ke te gjitheve per pushime.Me ka pelqyer Italia si mua dhe familjes dhe nuk do ti ndahemi perseri do te vime.., pastaj do te shkojme ne Shqiperi per nje muaj.
Te fala te gjitheve!
Respek per ju te tjeret!
"Sallaku"
Fillimi i faqes 
Dėrguesi xhorxhi
ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
 05/05/2007 21:18:34
mirembrema si ja kaluat. interi eshte kot. jam me milanin!!!!!!!!!!!! pafshim
Fillimi i faqes 
Dėrguesi linda
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; InfoPath.1)
 05/05/2007 18:12:31
Pershendetje te gjithe fajtoreve te librit te pershtyjeve. Desha t'ju pyes per dicka:
Kush di gje a kane vazhduar te dalin listat e fituesve te llotarise americane.
Ne pritje per ndonje pergjigje te mundeshme. Falemnderit.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 05/05/2007 17:53:34
mirbrema
esisa nuk kuptoj pse ke problem per ate qe them edhe jam
une u linda ne shkiperi jetova atje edhe tani jetoj
ne greki
pse te kem turp per qe jam nuk e kuptoj
vetem qe une kam 2 kompesi edhe shkiptare edhe greke
jam dhe te dua edhe nuk dua te nderoj asnjegje as te ndryshoj.tani ca ben politikat nuk me intereson fare.
ti nuk je krenare qe je shkiptare dhe bavo qioft
une pse te kem turp per ate qe jam
nuk tradhetova as shkiperin as e mallkova
u linda ajte edhe atje do kthehem kurr do vdes,atje e kam varrin qe me pershtatet
ok
une kam krenarin te them si jan gjerat pa perkthime ok
mendou pak me mire
se jemi dhe ne njerez
jo gogola
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ERISA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 05/05/2007 15:40:25
Mirmbrema te gjithe vajzave dhe djem qe e ndiejne veten shqiptare .Desha te them nja dy fjale asaj vajzes voriepiriote qe eshte krenare qe ndihet e tille me behet qefi per ty po mua do te me vinte turp te thoja nje gje te tille me ato gjerat qe po shikoj kohet e fundit ne digjitalin shqiptar .GJYNAF TA QYASH VETEM SHQIPTAR ATEHERE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bomi nga shijaku
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 05/05/2007 14:11:15
RESPEKTE TE GJITHVE JENI TE MREKULLUESHEM JU PERQAFOJ SHUM BEFSHIT QEF
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] (69) [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003