Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 70/100
(mesazhet 451 - 465 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] (70) [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Albanian Boy
EU

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 05/05/2007 12:49:52
Hello friends !
Is been very long time since i did write for the last time in this page I just like to say hello to every one & to have a good weekend.I did read a bit in here & i see people write lots of things about there on place where they have been born every one miss the place and every one like to go back but the question is y Don't u go back because is not good or what can anyone answer this?? i think every one can answer.
Now i like to say hello to my old friends where they have been the best for me in here and they still the best (i mean on this page) and they are ....
Biondia
femer shqiptare
elton shijaksi
qunat nga shijaksi
eda london
mira
rose
inspektorja
papirus
sir land durrsaku
others & other where i can't remeber for the moment.
i see they do not write much any moor in here including me too!! i do not blem them cose i think is been change a lot this page .Now i wish the best of the best to all of u
Big Respect from Albanian Boy xxx
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 05/05/2007 00:41:40
mirmbrema per te gjith mire jeni...ju pershendes te gjithve pa perjashtim..pershendetje skenderi mire je si po ja kalon..te uroj gjith te mirat,,,,ciao paci fat...........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gimi
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/05/2007 18:01:14
jeni ma te miret vazhdoni keshtu gimi ju perhendet shume
Fillimi i faqes 
Dėrguesi shpetim
mleqan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={68FBD9F2-2B8C-4ae0-9961-37A1373920EA}) Dėrgo Email
 04/05/2007 16:52:08
ju pershendes te gjitheve qe po punoni per per te ardhmen e ardhmerise ..

shum suksese ju uron shpetim kryeziu


me 04.05.2007
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 04/05/2007 12:29:36
mirmengjes
ca beni si ja kaloni
sot eshte 1 dite e bukur ketu ne athine
pershendes ata qe ne disa qytete kan kohe te keqe edhe jy bej kurajo
jam e dashuruar me athinen
po do mundesha te jetoja ne shqiperi
me pelken shume tirana edhe vlora
ska asnje diference me athinen
jam lindur ne sazan te vlores qe shum
do te doja ta vizitoj nje dite
ika ne moshen 2 vjec edhe nuk mbaj mend edhe shume gjera
keto te keni 1 dite te shkelqyeshme edhe me dashuri per jeten
se dashuria eshte jete edhe e ardmia
me respekt ne forummin shqiptar
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 04/05/2007 00:50:57
mirembrema Ersa ckemi si jakalon mire je per pergjigjen ceke dhene dhe une iatij mendimi jam kurse saper te kerkuarit falje nuk te fal se te kam thene se ske pse te me kerkojsh falje se cdo njeri ben gabime ne kete jet ok
.te uroj nga zemra te gjitha bukurit ekesoj bote dhe fat dhe suksese ne jet dhe ne familie.me nderim dhe respekt nga shoku juaj skenderi ....
kurse gjithashtu pershendes dhe Angjelen athin te uroj te jesh mire dhe tija kalojsh sa me mire ..Klodiana na mungon shum dil dhe na shkruaj vetem nje mirmbrema dhe ik se ste ndalojme jo mos ke frik te uroj te gjitha te mirat ekesaj bote dhe te jesh mire si nga shendeti ashtu edhe familia me respekt skenderi athin ...nate emire dhe nje gjum te kendshem ciaooo.///
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athina

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 04/05/2007 00:40:02
mirmbrema per te gjith si ja kaloni me shendet me pun mire . oi thjeshti mbrapa diellit kute kam mos kishe pire gje se sme dokesh ne regull dhe ne cofte se eke pijen me zalla mos hyr ne kete face deri sa te dalin se ketu sesht per pijanes as per shum eshum te tjer se ne ce bisedojme ketu sado pak enjohim njeri tjetrin nga mendimet ce jep she nga cfar shkru ne kete face ok ke kujdes per rradhet te tjera se do gjehesh ne nje pozit te veshtire dhe pastaj sdo dish cfarte besh se do jet vone dhe ti kur te shikojsh sa ka pare skenderi dhe sajmiri ne jet ti do ishe i pari,dhe per mua eshte gabim i madh cete jap pergjigje se sje njeri cevlen dhe vlera jote eshte barz 0 se te kishe cene tamam te pakten emrin tend nuk do e kishe fshehur por per mendimin tim je nje goc mistrece dhe jo as dikushi sikur e shkru ti ok,naten per te gjith ,pershendetje emia jan per te gjith pervec ksaj dikushit nga mbrapa diellit .ciaooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sajmir
New Kasell

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 03/05/2007 21:35:16
Tedashur Qipetear sipo ja kalino sot the cfat beni a keni dit te kendshe por une you uroj nje lulezi dhe mbasri.
se kutoj se cfar thot ky injoranti ketu por me gjith ate njerzit jan te lire kur shkruajn ketu por doja te thoshta vecanti per shokun tim Skenderin qe shkruan mire skipen dhe dote ndjeq kete plroble so ky esht idjot jo njeri por une dote vizitoj Skenderin kete jav ne Greeqi dhe dota njoftoj per kete dhe ne cftese ti kupton Anglish Kjo esht per ty
So you Fack if you have some thing with me I will give your my telephone nomber so you can call me if you are Boy or Girl so if you what to know me here you have my Messenger so you contact me than if have any coments on this be bech for me ok and do dot meantion my name ok you bech fack or are dea head or what the fack you how can you rited for some one you don't know than so what the Fack are you going to say because I'm weting for you ok here is my mail.
srrenja@yahoo.co.uk
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 03/05/2007 19:50:33
TE DERGOJ PERSHENDETJE
TEK ERIZA CA BEN SI JA CON
TEK
AGUSTIN FILE FALEINDERIT RER PERSHENDEJTEJ UNE JAM ME MIRE FOLA ME TE DASHURIN EDHE E GJETEM DHE JEMI SHUME MIRE TANI
SKENDER MOS U MERZIT PER ATO QE THOTE AI MIKU ME POSHTE
E DIME AJO QE NE TE DY KEMI ESHTE DICKA E FORTE
EDHE PERSHNDEJTE TEK GJITHE FOROUMI GJITHASHTU
ME RERPEKT ANGELA ATHENS
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 03/05/2007 19:39:18
MIRBREMA
DO JU TREGOJ NJE SHEMBULL
QE TE KUPTONI SI ESHTE
KETU
NE GREKI JAM SHUME RACIST
ME SHKIPTARET
NE SHKOLLE KUR ME PYETNIN NGA JAM THOSHJA QE JAM NGA SHKIPERIA
DISA HERE TE SHANIN EDHE ZIESHA ME DISA GOCA TE KLASES
1 DITE SHKOVA NE 1 SHOK QE KISHTE MPARUAR PSIXOLOGJI EDHE ISHTE MESUES NE 1 SHKOLLE PRIVATE
ME THA UNE FUTEM NE 1 KLASE QE KA 23 VETA 5 LOZIN 5 FLENE EDHE 13 DEGJOJNE MESIMIN
MUA ME THA ME ESHTE MIAFT QE ME DEGJOJNE 13 NXENESA
EDHE THEM QE PER MUA ME ESHTE MIAFT QE ME RESPEKTOJN DISA VET NGA FORUMI
TE TJEREN E KAN PROBLEMIN EDHE NUK ME INTERESON

JAM AJO QE DIKUSH O DIKOUSHI NUK KA AS GUTZIMIN TE THOTE EMRIN E TIJ
PSE TE KEM TURP SE JE TI I NJERI I PAMESUAR EDHE NUK MUNDESH AS TE FLASESH
TURPI ESHTE JOTI JO IMI "DIKUSH
Fillimi i faqes 
Dėrguesi dikush
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 03/05/2007 18:57:43
Mirmbrema te gjithe vajzave dhe djem qe e ndiejne veten shqiptare .Desha te them nja dy fjale asaj vajzes voriepiriote qe eshte krenare qe ndihet e tille me behet qefi per ty po mua do te me vinte turp te thoja nje gje te tille me ato gjerat qe po shikoj kohet e fundit ne digjitalin shqiptar .
Ndoshta shumica nga ju nuk e dini po keta zotenjinjt voriepiriote kohet e fundit na kane dale me disa mendime shume te "bukura" ne nje miting qe eshte bere kane shkruar gjera te urryera ne gjuhen greke kunder Shqiperise duke ja vene fajin nje gabimi shkrimi dhe vete z.Sabri Goda e gjithe populli shqiptar e kane denuar kete fakt.Ne kete faqe mund te marrin pjese cdo njeri i cdo lloj feje ,kombesie ,ngjyre lekure o kostumi po jo njeres qe nga nje ane te perkedhelin dhe nga ana tjeter te vrasin sic jane greket o voriepiriotet .
MOS HARRRONI KURRE ATE QE I KANE BERE POPULLIT CAM .
Pershendetje te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi dafina
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/05/2007 18:25:38
ju pershendes te gjitheve ju bashkeatdhetaret e mi kudo gjendeni neper bote
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bes kuksjani

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 03/05/2007 14:22:24
NJE POEZI FOR MY BABY GIRL DHURATA; NESE TY DO TE HUMBISJA THOJT TRUPIT DO TJA NGULJA, DHE ZEMREN NGA GJOKSI DO TA SHKULJA; POR E DI QE ME GJAKUN QE PIKOJ DO TE SHKRUHEN FJALET TE DUA PA TY SJETOJ .;.,; NDEZ NJE CIGARE ME DOREN QE DRIDHET; TE KUJTOJ TY DHE ZEMRA ME DIGJET, NATEN VON RRI IZGJUAR IMAGJINOJ SE GJITHMON PER TY MENDOJ;UN PRAP ME IMAGJINAATEN TIME VAZHDOJ;MJAFTON TE SHOH DITEN DHE NATEN TE ENDERROJ; SE TI JE ENGJELLI QE ME DREJTOVE NE RARAJS TE HY;DUHET TA DISH E DASHUR SE DASHURIA IME ESHT E PAFUNDSHME PER TY ;;
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/05/2007 14:01:30
Skenderi te kerkoj falje per emrin ishte nje gabim i castit asgje me shume
TE KERKOJ FALJE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/05/2007 13:23:13
miremengjeis te gjitheve
nje dite speciale per ju
ju puth ciao
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] (70) [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003