Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 8/100
(mesazhet 1381 - 1395 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi KOSOVAR
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/10/2008 21:59:56
Kjo eshte faqe e shqipeve te vereta,ata qe shajne perdorin fjale te ndyta nuk i takojne te qenit pjese e kesaj faqeje.
Per ata qe e ndejejne veten 100 % SHqiptare shume nderime e respekete.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi elda
prizren

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/10/2008 20:13:17
pershendetje nga elda i pershendes te gjitha ta qe e shikojn kete faqe,shpresoj qe kaloni mire qaoooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi x

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 07/10/2008 17:25:46
flisni shqip o shqiptare.
nuk e kuptoj pse po i shkruani gjith ato mesazhe ne gjuhe te huaj.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 07/10/2008 15:49:33
i only say it ones and never again Arsen if u ever write anymoor here u have a problem with me .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BES KUKSJANI
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 07/10/2008 11:41:25
RRESPEKT durresshinavlash YOU MAKE AS ALBANIANS PROUD WHEN YOU READ THAT SHIT,POR JAN KTO PEDERASTA QE NA ULIN ULIN POSHT, KUSH ESHT AI DEBIL ARSEN TABAKU? I'M GONNA BREAK HIS FUCKING NECK,NE QOFTSE BEN PROV TE HYJ NE KTE FAQE PERSERI,TE BEN TE QMENDESH KUR THOT QE ESHT KRENAR QE ESHT GAY, ARSEN WHATCH YOUR SELF I,M GONNA BREAK YOU IN HALF TE HANKSHA MOTRAT NI PIDH, SE ME DETYRON TE PERDOR FJAL TE PA PELQYRA PER LEXUESIT,JU KERKOJ NDJES PER FJLORIN POR I URREJ PEDERASTAT, RESPECT TO MY REAL ALBANIAN'Z
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk Pershendes te gjithe shqiptaret

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 06/10/2008 16:51:25
ROSES ARE RED
ALBANIANS ARE FINE
THE'S MY RACE
SO DON'T PUT IT DOWN

MY ALBANIAN PRIDE
I WILL NOT HIDE
MY ALBANIAN RACE
I WILL NOT DISGRACE

MY ALBANIAN BLOOD
FLOWS GOT AND TRUE
MY ALBANIAN PEOPLE
WILL STAND BY YOU

THROUGH THICK AND THIN
TILL DAY YOU WILL DIE
OUR ALBANIAN FLAG
WILL ALWAYS STAND HIGH

I YELL THIS POEM LOUDER
THAN ALL THE REST
BECAUSE EVERYONE KNOWS
ALBANIANS ARE THE BEST
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Lezhiani serioz85 milano
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 05/10/2008 12:51:26
PERSHENDETJE TE GJITHEVE DJEM E GOCA ESHTE HERA E PARE QE SHKRUAJ KETU..NE RADHE TE PARE JU UROJ FAT DHE LUMTURI TE GJITHE SHQIPETARVE KUDO QE NDODHEN..DHE NE RADHE TE DYTE DUA TE NJOF NDONJE GOC SERIOZE SIQ JAM DHE VETE...CIAO UN BACIONE A TUTTI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Saranda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 05/10/2008 08:50:38
Shumm Mir E ekini Bo

amoo Kjo Vlenn Vetemm per intelichenttt


ait juv duh me gjith zemer
Fillimi i faqes 
Dėrguesi www

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 04/10/2008 03:06:47
Je tue le temp je sais que tu le sens t'est tous pour moi toi et moi juste par ce que j'y crois
tu dois le sentir aussi t'est ma vie é sa s'enleve pas comme sa
mon visage c'est dechire et la je suis désintégré j'enchaine les merde
il me reste quoi moi des larmes et toi

Dans ton someille tu sentiras des frissons
des picotements le long de ton cou
ce seront mes pensées qui te froleront
Je serais toujours là pour toi parfois dans des moments
ou tu te sentiras si seul
tu sentiras comme si j'étais derriere toi
comme si je te prenais dans mes bras
comme si j'étais près de toi
je serais là pour toujour
Fillimi i faqes 
Dėrguesi www

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 04/10/2008 02:53:09
je peut plus alors je t'écris je fais pleurer ma plume tu es mon plus bon inspiration
mon encre et mon seul sang

Décrocher la lune j'aimerais y vivre pour te voir de la haut
chaque soir je regarde cette étoile
le jour ou elle disparaitra c'est que tu m'aura oublier
Fillimi i faqes 
Dėrguesi www

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 04/10/2008 02:40:45
je t'écris cette lettre plein de solitude je n'ai que la haine pour te montrer combien je t'aime..
J'essaye de le masquer putin c'est dur depuis que tu me regarde plus il se passe plus rien
c'est plus la même, tu hante mes nuits comme le soleil hante les jours je peut plus doser les deux c'est trop dans mes yeux c'est un océan de pensée qui t'est destiné
A force a force je vais finir entre deux murs entre deux casses entre deux mondes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 03/10/2008 17:24:25
pershendetje

Sallaku

bionde

ilda

majlinda

papirus

durresshinavlash

shqiptar ohio

tanin

ed kuksianin

dhe te gjith ju qe shkruani ne kete faqe.

duke perjashtuar injorantet si ai arseni london
Fillimi i faqes 
Dėrguesi karis
podujev

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/10/2008 11:00:29
o ju du kejtve se jeni te mi edhe qashu edhe nuk ppo ddi ku me hi me kqyr lekyra se pom vyn shumm eku duhet me hi se nuk jom ka e di hiqqqq tung tung tung tung ju du me qith zemmer
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3
 03/10/2008 02:40:01
pershendetje te gjithve
edhe ju uroj te ta kaloni sa me mir
edhe ju lutem te mos u largonit nga kjo faqe per disa persona qe nuk e din se qdo te thot te jesh shqiptar. te kesh moter tekesh nen baba e vella.
njerzit humbin edhe su mbetet qe tjeter vetm te injoroj vehten po le ti lem ashtu siq jan
esht e drejt qe te vjen turp kur i lexon ato shkrime injoranxe .sisi te ijoroish vehten
sme besohet se si mund ta shkruje nje shqiptar kete edhe nekete faqe ku ne qajm hallet me njeri tjetrin te lutem mos e bej me kete se do bllokohet perseri kjo faqe....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOVAR
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 02/10/2008 23:10:51
Kjo faqe u takon vetem njerezve te sinqert,intelektualeve,sportisteve,dhe patrioteve shqiptare.Ju kisha lutur juve te tjereve si pederasve te gjeni edhe ju vendin ku mund t`i shprehni ndenjat e juaja ketu nuk eshte per ju,dhe mos e felliqni kete web kaq te mire.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003