Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 71/100
(mesazhet 436 - 450 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] (71) [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi bes kuksjani
england

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 03/05/2007 12:43:26
pershendentje te gith shqiptarve; pa perjashtim, qytetarve dhe fshatarve te gjith atyre qe jan ne kurbet larg vendit vet;nenat tona derdhin lot; por ne duhet te behemi te fort; te gjith vajzave te bukura ku do qe jan mmmmmmm ju jeni vajzat me te embla ne bot ,kto jan fjalet e nje kurbetqari;por me gjak shqiptari, safe to all my albanian's peace from england
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/05/2007 01:30:20
Skenderi per mendimin tim ti pergjigjem pieties tende
Nuk edi si mund te jete kjo se nje njeri sido qe at shprehe ate dash urine shpejt apo ngadale ajo dashurii ehste e njejte dhe mnuk besoj qe mund ta harroje me shpejt se nje dashuri e shprehur me ngadale
Ndoshta po ne qofte se ti mendon qe e shpreh dash urine pa u menduar mire dhe pa e kuptuar acoma si eshte dashuri apo thjeshte nje ndjenje e castit kjo dryshon shume ate njeriu mund at harroje pa asnje problem dhe te duket madje qe ase ke njohur kurre ate ndjenje per kete jam dacort
Ndoshta dhe e kam gabim po ky ehste mendimi

Nje pershendetje per et gjithe ju te tjereve qe shkruani ketu
Naten emire
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 03/05/2007 00:03:12
Hej pershendetje te gjithve mir jeni nje pershendetje te gjithve juve qe shkruani ne kete faqe sepae kjo eshte nje mundsi qe na jepet te lidhemi ne shqiptaret ng e gjith bota.Desha te hkruaj ca vargje per nenen NEN E MJERA NEN QE STU THA KY LOTI KUR, E RRITE FEMIN E BERE BURR POR ME SY SE PE KUR. KY KURBETI NA LARGOJ NENA DJALIN SE SHIKOJ ,TGJIH SHIPTARET NEPER BOT HARUAM FARE QE NE SHQIPERI E KEMI NJE NEN. Te me falni qe nuk po vazhdoj me por nje nate tjeter do ta bej me te kompletuar, edhe nje her ju pershendes te gjitheve naten e mir.........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Nje lexues i thjeshte!
"Mrapa diellit"

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/418.9.1 (KHTML, like Gecko) Safari/419.3
 02/05/2007 23:23:10
Jam thjeshte nje lexues ne kete faqe.
Me pelqen puna e administ. te "Fajtori".Ka shume gjera te bukura dhe te vlefshme.
Per pjesemarresit tek "Libri i pershtypjeve" kam vrejtje per ata qe mundohen te shkruajn ne gjuhe te huaj ketu pa a'snje pike nevoje.Le qe nuk jane aq kopetent ne ato gjuhe te huaja po nuk e kuptoj perse e lakmojne nje gje te tille ne nje faqe Shqiptare.Nese jeni te zotet keni se ku ta tregoni zotesine.
Per ate qe na thote se jam "vorioepiriote", mendoj se je e tepert ketu....!
Nuk e them nga nacionalizmi, i cili nuk me mungon po thjeshte nga ato qe rraca juaj po bendhe ka bere ndaj Shqiptareve.
Dhe e fundit, per ata tregohen aventurier duke shkruajtur nga i njejti komjuter, i njejti person, duke ndryshuar emrin.
Psh. ky"SAJMIRI" thote se shkruan nga New Kasell, qe shkruhet New Castle, dhe shkruan nga i njejti kompjuter me "SKENDERI"
nuk e kuptoj se c'jane keto injoranca qe beni.
Kutu nuk eshte site per aventura por thjeshte nje Faqe Pershtypjesh!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/05/2007 22:16:42
mirmbrema per te gjith ckemi sja kaloni ju uroj te jeni mire dhe tja kaloni nje nate sa mete kendshme . pershendetje SAJMIRI NJUKASELckemi mire je si ja kalon une mire jam te falenderoj shum per pershendetjen dhe do bisedojme neser do ekem pasdite hapur kurse per at postimin me post flm se nje keckuptim ishte dhe kaloj jeta i ka keto dhe ne njerzit duhet ti kalojme te uroj tja kalojsh sa me mire pac fat dhe suksese ne jet dhe familje , merpekt SHOKU YT Skenderi athin .. PERSHENDETJE TE VECANTA PER Tanin ,Ersen KLODIANEN dhe i them te dalin nga nje here se do na behet cejfi se ka humbur fare ,per VAJZEN NGA LONDRA , BIONDINEN dhe nje PER ANGJELEN athin dhe gjith ju te tjerve ce spo upermendi emrin ju uroj te jeni mire te kaloni nje jet sa mete lumtur , PACI FAT LUMTURI DHE SUKSESE NE JETEN TUAJ DHE FAMILJET TUAJA .me nderi mdhe respekt nga miku juaj dhe i paharrueshem Skenderi Athin nje nate te kendshme ciao tuti ////-=-=-
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SAJMIRI
New Kasell

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/05/2007 18:42:08
si po ja kaloni dhe besoj qe te jeni per gjithmon mire dhe urime kudo cete jeni dhe ne vecanti per Skenderin Athin sepse kam njohur ne shqiperi kur isha per vizite dhe sot jeton ne athin greci ..dhe eshte nje cun iprekur shum nga dashuria dhe me ka folur per nje nga vorepiri ce mos te gaboj ka shkeputur mardhanjet para 6diteve se kur fola mete ishte shum i merzitur.O Skender cke ce merzitesh mos do te coj une nje Angleze me post se bere kac dit pa na folur mos i merr vajzat kac nete vertet se kshtu se kshtu eshte kur beson shum te uroj te kaluara dhe te shkuar dhe pres te dalesh dhe te bisedojme se na mungon shum te uroj te mira dhe suksese ne jet nga shoku yt sajmiri .naten per te gjith ju uroj tja kaloni sa me mire ciao//
Fillimi i faqes 
Dėrguesi flori
aaaaaathine (tek rruga me gropa)

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 02/05/2007 17:47:27
pershendetje te gjitheve ju shqiptare

gezohem qe po mbahet gjalle ky sit i mrekullueshem

do doja tju pershendesja te gjitheve me emra por ........

te jeni mire ne pergjithesi
mbreterofte qetesia ne shpirtin tuaj
kalofshi kendshem

nga flori ath
Fillimi i faqes 
Dėrguesi I love to know houw are you?
Evreyveour in the World.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/05/2007 16:20:51
Hello to veryone up there.

Edhe u te dashur miq si po ja kaloni sot por un jam mire dhe ky shoku im Skenderi qe me ka derguar kete faqe them se dote me kuptoni per letesin time dhe messagess por jemi njerz mbi tegjitha por jan disa qe se kuptojn Shqipen mire se besoj veten se E kam ber Shkollen ne Angli per 5 vjet dhe jam atje gji ne moshe 8 vjec dhe sdi te shkruaj mire po mundesia e shokve me kan mesuar te shkruaj ne shqi por edhe une kisha shum deshir te mesoja sepse ishte gjuha im dhe tani jam mire me hjuhen Shqipe por ku shoku im esht per te nzjer syt sepse sme meso mire me shok se Dajes i themi Halles por kur e mesova une per dy dit dhe me iku mendja se i thosha Halles Daje por tani E di the e mesova me vones se kush jan shoket ne chat ose ne Faqen Shqipetare.
Dhe deshiroja im isht qe te ju falenderoja te gjithve ne kete WBS, dhe te keni nje lumturi ne jet por fat keqsia Shqipetare esht ne vendet te huaj dhe atje ata skan jet te lumtur dhe dashuri humatitare.
Love Sajmir.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi I love to know houw are you?
Evreyveour in the World.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/05/2007 16:02:46
Hello to veryone up there and I
weish that you have the best tive foe ever more
Fillimi i faqes 
Dėrguesi mirnesa
ljubizdė

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts) Dėrgo Email
 02/05/2007 15:51:56
hehehehehhhee zemraaaaaaaaa jeme je ti kl mflm sps
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/05/2007 15:49:38
mijerdita te gjithve ckemi mire jeni si ja kaloni ju uroj tja kaloni sa me mire .mijerdita Ersa ckemi mire si ja kalon gezohem te jesh mire dhe tja kalojsh sa me mire , pytjen e ke kuptuar tamam ashtu eshte kurse nje gje emrin e kam SKENDERI dhe JO TANI FLM shum te uroj nga zemra te gjitha te mirat e kesaj bote me respekt skenderi athin . pershendetje per KLODIANEN BIANDEN TANIN REZIN ALBANIN DHE GJITH JU TE TJERET CE SPO I PERMEND EMRAT TUAJ .KURSE ti AGOSTINI ne edime se nga je por keto 17 vjetet e fundit na kan dal voroipirjot edhe nga kuksi por ne rradhete pare duhet te jemi ne realitet ok
tja kaloni sa me mire ciaooo .SKENDERI ATHIN
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 02/05/2007 13:31:57
pershendetje te gjithve kudo qe jeni shpresoj tekaloni nje dit te bukur ne vecanti Angjelen shpresoj te jete me e qete nga ajo qe na shkruan mbreme cao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/05/2007 13:21:32
Miremengjesi te gjitheve
ju uroj te kaloni nje dite te shkelqyer


Tani leri njerezit te shkruajne si te duan problemi eshte qe nuk arrijme ti kuptojme per tjeter nuk na intereso mund te perdorin cfare gjuhe te done dhe ti ANGELa nuk ke pse me kerkon falje do doja vetem te kuptoja cfare shkruani ndaj dhe e thashe ate une jam qe te kerkoj falje


Tani miremengjesi si kalove ti e kam lecuar pyetjen tende po te them e tedrejten nuk jam e sigurte si e kuptoj cfare ke dashur te thuash

E KE FJALEN KUR NJE NJERI E SHPREH SHPEJT DASHURINE E TIJ ARRIN TA HARROJ SHPEJT APO CFARE nuk doja te pergjigjesha gabim dhe ndaj po te pyes

nje perqafim per te gjithe ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ideale
Prizren- Kosove

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1) Dėrgo Email
 02/05/2007 12:32:58
Pershendetje te gjitheve. Ju uroj gjithe te mirat. E ty Kujtim te perqafoj dhe te puth me mall.
Perzemersisht Idealja.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi muli
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/05/2007 00:56:54
pershendes te gjith shqiptaret kudo ne bot. pershendetje te vecant per eljonin nga tapiza, flam velipojsin, the te gjith rinin shqiptare nuk ja ha palla fare.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] (71) [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003