Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 75/100
(mesazhet 376 - 390 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] (75) [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 27/04/2007 01:15:13
pershendetje te gjithve pa perjashtim
jeni shm te mir e shum te sjellshem

flm ersa per pershendetjen
edhe una te pershendes e te uroj gjith te mira e kesaj bote.

po mundohem ta harroj ate dashuri te shkuar po cenka shum e veshtir
esht njesoj sikur puna e drogagjiut
ce e merr drogen 2apo3 her e pastaj smundet ta lej gjersa ti marre jeten..
esht njesoj si dashuri si droga apo e kam gabim.

o skenderi pershendetje gesohem ceje mir e ja kalon mir
po si harrove tema gjesh ate adresen e muzikes greke
apo nuk jeton ne greci.

ja kalofshi same kendshem
e nje gjum te embel tegjithve pa perjashtim
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 27/04/2007 00:57:17
mibrema

jam angela nga athina dhe jam goca qe flet skenderi-
nuk flas mire shkip mefal ne qofse nuk kuptoni disa fjale
neise
tani pash temen qe ka vene skenderi
nuk e di ca te vendos nga nje ane eshte shume e bukur te shikosh ke 1 njeri te kaq shume edhe te flas per ty nga ana tjeter me ve ne mendime
jam 2 muaj ne nje kohe qe kam njiojtur skenderin 1 cun i bukur edhe me shume sjellje te mire
edhe shume cun i mire po eshte shume larg
edhe tani per tani nuk mund te takohemi
jam e dashuruar me nje zer me nje pamje qe kam pare nga mns.eshte ajo mjafte qe te kaloj ketu.nuk e di here e pare qe po e pesoj kete gje.cdo here qe shashe ta mparoj nuk u munda.se nuk e di kush eshte do mundej te jete dashuria qe pres!dilima eshte shume afer.te prees mos te pres.dahuri apo nje fiksim?nje gje di , ca te jet nuk mund pa e dehjuar.naten e mire.dhe falimenderit.thashe qe nuk di mire shkip.bera fjalet perkthim nga grekisht
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Orhidea
Prizren-Kosove

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; (R1 1.5); InfoPath.1) Dėrgo Email
 26/04/2007 23:45:29
Pershendetje te gjitheve. Eshte hera e pare qe po ju shkruaj edhe pse shume here e kam vizituar kete faqe dhe ndihem mire sa here shfletoj shkrime ketu. Operatoreve te kesaj faqeje ju uroj pune te mbare qe na beni te ndihemi mire me ju dhe ju pershendes perzemersisht.
Me nderime Orhidea - Prizren
Fillimi i faqes 
Dėrguesi era
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 26/04/2007 19:57:06
jam era deshiroj librin VAJZA E ZGJUAR ne se e din ndonj email ku mund ta gjej lajmroni me anë emailit tim eraaa.333@hotmail.com Kisha patur dëshir emri mos mos me më dal emri
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 26/04/2007 17:57:20
Mirmbrema per te gjith ckemi mire jeni keni humbur fare dhe me mungoni shum ,por megjithate ju uroj te jeni mire paci fat dhe mbarsi ne jete .mirmbrema KLOdiana, ERSA ckemi mire jeni si ja kaloni gezohem te jeni mire si nga shendeti ,familia dhe punet dilni nga nje here dhe na shkruani ndonje gje te re .ju uroj nga zemra fat lumturi dhe mbersi ne jeten tuaj .me respekt Skenderi athin .pershende dhe per Alanine ANEN TR dhe Rozana VULAJ ju uroj te jeni mire dhe po patet mundesi dilni nga nje here dhe na shkruani nje llaf vetem se gezohemi shum se keni kohe cekeni humbur ju uroj te gjitha te mirat ne jeten tuaj ,menderim dhe respekt Skenderi athin naten te gjith dhe tiakaloni sa me mire ...ciaoo//;';'[[[[-l.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 25/04/2007 21:23:55
mirmbrema te gjithve ckemi mire si ja kalojm mire me vjen kec se kemi humbur dhe mungojme shum ketu vec shpresoj te jeni mire dhe tja kalini sa me mire .mirmbrema ERSA flm shum ce vetem ty te bie ndermend te na kujtosh ckemi mire ja kalon shendeti familija mire te uroj nga zemra fat lumturi dhe te gjitha te mirat e kesaj bote ,. KLODIANA ckemi mire si ja kalon na ka marr malli shum dhe e ndjejme shum muingesen tende dil te pakten dhe thuaj nje mirmengjesi dhe mos shkruaj me gjat , te uroj nga zemra te jesh mire si nga shendeti ashtu edhe nga familia me respekt skenderi athin ..naten per te gjith tja kaloni sa me mire .ciao tutu /////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 25/04/2007 13:22:19
Miremengjesi te gjitheve TANi ckemi nga ti dhe une t pershendes nga zemra
Cfare eshte ajo dashuri qe te ka lenduar aq shume o Tani na bere dhe ne te mendojme me keto fjalet etua
megjithate shpresoj te mos jene te gjitha ashtu sikur i shkruan ti

Skenderi miredita me ne fund dhe ti mendova se na kishe harruar njeri nga u zhduke keshtu pa lene gjurme haha
dhe si e shikon pa ty nuk ecen shume kjo faqe nuk parashkruajme shume ne te tjeret

ju puth te gjitheve kaloni sa me bukur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi esa
peje

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 25/04/2007 12:01:23
per kete web faqe kam shum pershtypje te mira dhe te gjith autoret jane ketu kehstu qe kush meson ta viziton kete web faqe apo edhe kujt i nevojitet!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 24/04/2007 21:16:43
Mirmbrema dhe pershendetje pete gjith ku do ce jeni ,ju uroj te jeni sa me mire .M irmbrema ERSA ckemi mire si ja kalon flm shum ce vetem ty te ra ndermend per mua , une ketu me ju jam dhe ja kaloj shum mire por desha tju le nje cik te cet de te shikoj me vemendje te gjitha cfare kemi shkruar gjith keto koh . ERSA me respekte te plot te percjell pershendetjet e mia te perzemerta dhe teuroj te jesh mire me gjith kete don zemra ty dhe gjithashtu te gjitha te mirat e kesaj bote . me respekt SKENDERI .KLODIANA PERSHENDETJE ckemi mire je si ja kalon ke humbur fare dil nga nje here se na behet cefi.te uroj te jesh mire dhe suksese ,lumturi ne jeten tende dhe plot begati.Naten e mire per te gjith nje nat sa me te kendshme .ciao / SKENDERI . ATHIN ..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 24/04/2007 18:11:41
pershendetje si po e kaloni a jeni te gjith mir
gezohemi ne jeni mir e ja kaloni mir

flm erisa per pershendetjen
te pershendes edhe un ty
e te uroj gjith te mirat e kesaj jete,

cdo lum esht i rrembyshem e sndalon
e shum gjat ai rrugen e vazhdon
po prap se prap ne det perfundon,

e keshtu ceka edhe kjo dashurija
te rrembeka si lumi
te futka ne mendime te pa fund
e kur e medojm ce e arritem piken e gezimit
ateher po na pritka e kunderta ajo e hidherimit
ce te perfundoj si lumi ne det

ja kalofshi same kendshm te gjith
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 24/04/2007 13:32:37
miremengjesi te gjitheve
tony cikago ckemi pershendetje ke nga une mireseerdhe ne kete faqe
ju puth te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Tony
Chicago

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.0.0; YPC 3.0.1; .NET CLR 1.1.4322)
 24/04/2007 04:33:45
Eshte hera e pare qe dergoj nje mesazh me kete chat dritare per bashkeadhetaret e mi.
Do te doja ti uroja te gjitheve te gjithe te mirat kudo qe jane jashte dhe brenda Shqiperise.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 24/04/2007 04:19:13
mirembrema te gjitheve si kaluat
tani ckemi pershendetje

skenderi ku je ti qe ke humbe fare
naten te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELVISI
ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 23/04/2007 21:08:50
MIRMBREMA TE GJITHVE SI JA KALONI SHOKE E SHOQE INTERESANT KY SIT
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 23/04/2007 17:12:27
pershendetje te gjithve
e ky fillim javet te jet same i kendshem per te gjith ju


nje her lind njeriu
nje her vdes
nje her dashuron
asnje her ne dashuri nuk fiton
se me nje ce nje tjeter
ce e tradheton me ate ti perfundon
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] (75) [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003