Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 76/100
(mesazhet 361 - 375 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] (76) [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 23/04/2007 03:22:27
ca bani kshu bre njerez krej jeni tranu njeri nuk po shkru ketu
Fillimi i faqes 
Dėrguesi parajsa
shkup

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts) Dėrgo Email
 23/04/2007 01:42:27
pershendetje met vertet web imir se pari her e vizitova nix koka edhe ju qe keni shkruar hehhe qao parajsa
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 22/04/2007 22:53:21
mirmbrema per te gjith mire jeni miq si po ja kaloni..deshiroj nga zemra te jeni mire...pershendetje SKENDERI mire je si po ja kalon te gjith mire jan..skenderi te uroj gjith te mirat e kesaj bote..pershendetje per te gjith shqipetaret pa perjashtim ku do ce te ndodhen..ju uroj fat...ciao atutti
...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi astriti
podujevƫ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 22/04/2007 18:46:21
unë e pershebdes shum dashnoren time nga shkupi dhe e dua me gjith shpirt
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 22/04/2007 03:40:14
per neser doja te thoja me falni
naten te gjithe flini rehat
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 22/04/2007 02:57:39
flm Tani dhe nga une naten emire te gjitheve
ju puth

nje dite sa me te bukur er
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 22/04/2007 01:30:41
peshendetje te gjithve
gezohem ne jeni mir dhe ja kaloni mir

a esht i lumtur ai njeri ce jeton me kujtime,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

te shkruash kutime dote thot te shpetosh dicka nga vdekja

nuk perseritet historia
por te kujtohet ajo histori

zemra me cfare te jet mbushur
nga buzet ato derdhet

nate te gjithve ju
dua shm
pershendetje erisa
gezohem tja kalosh mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MuSliA Fidani
KOSOV

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts) Dėrgo Email
 21/04/2007 22:56:56
Mirmrama Mbret i repit (UniKKatil) Ju pershendein dy sinpatizus ma te mdhoj te juv, sa te jeni gjall do te jeni te PART edhe kur te vdesni do te jeni LEGJEND e REP-it ska kush qe ju del para jo se jeni te pa prekshum po fjalt e tua jan te pa VDEKSHME . veq vazhdon qishtu se ma te mirit jeni veq se ja keni qi ROPT ktynve REP-ERAVE tjer i keni lan pa frym siq jan Tingulli i karit RRitmi u rrugs, Doble G , G-Lady,edhe te tjerve qe po dojn me hi ne loj Tung edhe Veq edhe nje porosi per ju (BON EDHE DIQKA PER DRENIC )DOST nga ( MuSliA edhe FiDaNi )
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tina
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 21/04/2007 22:55:37
Shum i mir ky webi juj bravo kish shum sene interesante qaooooooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi FLORI
TORINO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 21/04/2007 22:09:53
PERSHENDETJE JENI SI GJITHMONE TE MREKULLUESHEM PERSHENDETJE MIQ TE VJETER DHE TE RINJ.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 21/04/2007 18:35:57
pershendetje te gjithve mir jeni
gezohem ne jeni mir e ja kaloni mir

bravo skenderit per keto tema ce po hap
mendimi im esht po thuaj i njejt me te erises po dua ti shtoj edhe ca gjera
vertet esht shum e kendshme te dashurosh nga interneti edhe telefoni se esht nje fetyr ce e ke surpriz
po shum nga keto dashuri ngelin te zhgenjuer
pershendetje te gjithve
e kalofshi sa me kendshem
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/04/2007 14:38:58
do beja te pamunduren ta takoja ate njeri e te shikoja cfare fshihet pas gjithe ketij misteri te shikoja me syte e mi si ehste i njejti person si nepermjet int et tel

KY ehste mendimi im ta ka thene me gjithe shpirt tamam ate cfare mendoj
tani ju puth te gjitheve kalofshi shkelqyer
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ERISA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/04/2007 13:24:05
Miremengjesi te gjitheve
Skenderi per temen qe ke vene .Cfare mund te beja nuk di nuk e di vertet cfare mund te them .Po te them ate cfare mendoj ne te vertet per lidhjen ene internet .Per veten time e besoj kete lidhje dhe jam 100/1000 e sigurte qe nje dashuri ne int existon dhe njeriu mund te dashurohet ne kete menyre qe e thua ti nepermjet telefonin dhe int dhe mund te jete ajo dashuri aq e forte sa njeri nuk mund ta besoje pervec atij qe e jeton .PO problemi eshet ky se dhe vete personat qe e jetojne kete nuk jane ne gjendje ti besojne veten e duket dicka e cuditshme si te du nje njeri qe pothuaj se njof fare si mund te bie ne dashuri me te ? ku di cili ehste me cfare merret e kupton dhe vete personi dyshon ne ate dashuri qe po jeton dhe nga kjo lindin plot mosbesime deh ka frike ne ate lidhje mundohet ta fshehe mos ta beje ate cfare deshiron deri ne fund .Te gjitha keto vetem per te thene kete qe nuk di cfare do beja per mua personalisht si te isha e sigurte vazhdim
Fillimi i faqes 
Dėrguesi maiDa
koper

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SIMBAR Enabled; SIMBAR={21562337-DED5-4f69-B6AD-E727D370FDEF}; SV1) Dėrgo Email
 21/04/2007 09:21:19
ola*si ndjeheni sot une hic mejr se ma kec se e mergim nauk ka
Fillimi i faqes 
Dėrguesi leci

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 20/04/2007 22:40:28
do i thosha je njeriu me kot qe kam takuar u beka dhe xheloze
mendon qe ja vlen per et bre dicka per te kete do beja une
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] (76) [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003