Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 78/100
(mesazhet 331 - 345 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] (78) [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi SKENDERI
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 18/04/2007 21:51:22
PERshendetje emia TANI mire ja kalon te uroj fat dhe lumturi ne jet .ke komplimentat me te mire per poezit e tua por kam te pyse nje gje se te gjitha ato poezi ikam lezuar ce i ka pa shkruar nje shok i imi dhe i kam lezuar ne marsin ce kaloj nje vit me pare ishim ne nje vend ne oher te maqedonis dhe ndejtem me se tre muaj bashke dhe ate e cuanin Tani por ai ishte nga pogradeci dhe me banim ne vlore dhe kishte arrdhur aty nga idrizova ne coft se jeti do e kuptojsh dhe me ben nje sinjal se skam len vend pa te kerkuar per te pire nje kafe me ty .te uroj te jesh mire fat lumturi dhe begati ne jet me respekt skenderi athin.ciao nate te bukur ....///? skenderi -athin///
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/04/2007 21:38:42
time dhe kur te them njeres ose njerit te respektoj ajo ose ai person do respektohet perjet ne zemren time se dihet ne jet cdo gje ka fillim dhe mbarim dhe ne duhet ti prenojme jeten ashtu sic vjen.se njeriu i zemeres ose shoceria duhen te jen ne vend te caktuar te zemres pavarsish se cmund te ndodh mes nesh. ERSA TE UROJ TE GJITHA TE BUKURAT E KESAJ BOTE JE NJESH FARE ME RESPEKT SKENDERI .MIR/MA ANA flm per pershendetjen dhe une te uroj fat lumturi dhe suksese ne jeten tende dhe atyre cete do zemra ty,nga zemra mire ja kaloni dhe na shkruaj ndonje gje per tr se me ka marr malli shum per ta pere nga afer .me respekt SKENDERI.dhe nje pershendetje te vecant per Klodianen ckemi mire je ke humbur fare te uroj te jesh mire pac fat dhe begati ne jete . ME RESPEKT DHE NDERI TE MADH PER TE GJITH SKENDERI ATHIN NATE TE BUKUR PER TE GJITH
CIAO... //??/?//
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/04/2007 21:23:14
mirmbrema per te gjith mire jeni si ja kaloni ju te jeni mire si me shendet ashtu edhe me familje dhe pun .mermbrema ERSA flm per peshendetjen gezohem te jesh mire dhe tja kalojsh same mire singa shendeti familja ashtu dhe nga puna .ERSA persa i perket temes une kam kete mendim me te dashuren une ndahem cene momentin ce nuk ka mirkuptim ndaj njeri tjetrit dhe humb besimi ndaj njeri tjetrit se ne moment ce humb mirkuptimi dhe besimi ndaj njeri tjetrit vijne dyrejt pasojat etjera nga ajo ce mendon se ike humbur te gjitha dhe shikon ce te shfrejsh duke bere nje gje cete con deri te tradhtia .kurse per te ndare une do beja ne menyre shocerie dhe do e veja ne rradhet e shoceris dhe do shikoja si shoce te pa pasur njdonje gje me teper ne jet dhe do e keshilloja per cdo gje ne cofte se ajo e deshiron dhe do i leja ne deshiren e saj ose te shokut .se nje ce kam pasur respek nje here ose e kam dashur nuk hidhet kurre posh dhe do jet pergjithmon njeri i shoceris sime dhe ne zemren vijon--
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ana
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 18/04/2007 20:53:39
pershendetje te gjitheve!Te pershendes dhe ty SKENDER .Me dukesh djale i sjellshem vetem fjale te mire shkruan.Bravo.Pac fat!Po te shkruaj nje fjale te urte meqe te urova fat ne jete (mos e merr me te vertete po nuk beson)Nje burre,qe me gruan te shkoje rehat
duhet ta marre sa gjysma e moshes se tij, plus shtate.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sejhane
presheve

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 18/04/2007 17:55:48
tung zemer cka bone a je mir cysh po kalon cka ka tre mpuq e klm
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ERISA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/04/2007 14:22:01
Miredita te gjitheve


PERshendetje SKENDERI ckemi si ke qene si ke kaluar cdo gje mire me ty flm per pershendetjen je gjithnje i respectuar nga ana ime dhe i pershendetur vertet ka humbur pak ne kete faqe pop ja koha koha nuk mjfton

TANI dhe ty gjithashtu te flm per pershendetjen dhe ty te persh nga zemra dhe te uroj cdo te mire ne jete per ty dhe keto vargjet etua vertet fantastike shikohet qe dalin nga zemra jote ndosta gabohem por komplimentet e mia


SA per TEMEN E RE SKENDERI nje ide qe me erdhi tani ne cast

NE QOFTE SE PER X ARSYE DO TE NDAHESHIT NGA E DASHURI E DASHURA DO TA URRENIT ME PAS ?

APO DO MBANIT CONTACTE TE VAZHDUESHME ME TE :SHOQERI ?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rezi
si perhere

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 18/04/2007 11:39:56
Miredita.S ekam mohuar kurre.Cmund tu them une atyre qe Bejne provokime te tipit:Une jam me kombetaren e Greqise,po
ju me ke jeni?Pergjigja ime:Pa diskutim Shqiperia.Ai qe e ka bere kete pyetje eshte shqiptare. ka patur provokime te tipit po nga shqiptare :Shqiptaret kane nje me nyre te vrazhde te te shpehurit te dashurise.Thone te dua moj qene etj.E pa besueshme apo jo? N.Frasherit:"Buke e Memedheut zente trathtare epabese."Ose Legjenda e Kostandinit e e Doruntines merretngatetjere.Per mua smjafton vetem nje kunderpergjigje eInstitutit teGjuhesise e Letersise .te nderhyje dikush tjeter,sepse ato qe na dallojne nga te tjeret eshtekulturajone.A mjafton Autobiografia e popullit ne vargje e Kadarese?Jane gjera qe skaperdihen dot. Jam munduar te bej dicka per kete ,por eshte pak.Ka qene nje vit nervash ne lidhje me kete .Na quajne barbare .Gjuha jone eshte njegjuhe barbaresh se ne jemi pasardhes te tyre.-vijon-
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 18/04/2007 05:50:47
pershendetje mict e mi mete ngusht
ju pershendes nga zemra
e ju uroj tja kaloni same gezuar

peshendetje te vecant per ty erisa
e te uroj fat e lumturi ne jet
e me ate njeri ce ta don zemra,


te dua
asnjeher spo mundem me te harru
sa her dua te urrej edhe me shum te dua

mos me thuaj pa ty te jetoj
pa ty jeten smund ta jetoj

te dua keshtu sikurje
ketu ne zemren time vendin e ke

pse spo ma shuan zjarrin ce e kam
a e sheh sa hafer te kam
a e sheh ce sme marojn fjalet ce i kam per ty
sme mbaroin kurr dersa te vdes per ty

a te kujtohen keto caste

ne mengjes ne krart e mi lulezoje
ne gjith boten do kerkoja ce te kem pran si ather

snjenim bor as njenim shi ti luzoje gjdo dit ne krahet e mi
ndertonim vargje dashurije
lexonja un buzceshje ti

sismevjen as ne enderr
ce malli tema kaloj
po cmekat paskam ber cepo me denon

gjum te embel ju uroj te gjithve
e kalofshi same gezuar
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 17/04/2007 21:19:50
MIRMBREMA KLODIANA flm per pershendetjen ckemi mire si ja kalon mire me pun mire te uroj nga zemra te gjitha te mirat e kesaj bote pac fat lumturi dhe mbarsi ne jeten . ERSA pershendetje ckemi si ja kalon mire ae di se na mungon shum dil dhe shkruaj nga nje here se na behet cejfi mos na harro dhe te pres me pa durim me ndonje tem te re ..te uroj nga zemra te jesh mire si nga ana personale dhe familjare fat lumturi dhe plotesimte te te gjitha deshirave .pershendetje nga une dhe ANA TR .nete te kendshme per te gjith kodo ce jeni ne kete bote ..me nderim dhe respekt te madh miku juaj SKENDERI ATHIN /....CIAOOO TJA KALONI SA ME MIRE ///////=-=-=-//
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 17/04/2007 20:24:54
etyre per interesa te pavlefshme se ne cofte se je nje njeri i kulturum dhe i mirsjellshem ske nevoj ne snje vend te botes cete nderrojsh dhe te mohojsh gjuhen as komsin dhe as nje gje ce ka ta beje me jeten tende dhe mohimi i kombesis .igjuhes te nje vendi ku te paret etu dhan jeten dhe derdhen gjakun per ate vatan cete jem ne te lire dhe te pa nenshtum nga nje i tret eshte krim dhe cuhet tradhtar dhe kudo cete vete tredhtar do jesin .per ta ndrecur ne imazhin dute te punojme shum nu shkollim sa mete mire ne te gjitha nivelet dhe ne kulturimin qytetar dhe familjar se po qendrun ato te dya imazh eshte indrecur dhe jo te mohojme gjuhen dhe kombesin tan se ashtu do jemi te poshtruar brez pas brezi,kurse Rozana perte biseduar po kurte duash jam dakort dhe me behet cejfi jashte mase kur ju shikoj ce shkruani dhe shof shkrime te reja do ishte nje nderim i madh ce te flas po ce mundesia me gjith shqiptaret kudo ne bot dhe do prenoja me gjith shpirt me nderim dhe respekt SKENDERI ATHIN/
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 17/04/2007 20:07:43
mirbrema per te gjith ckemi mire si ja kaloni mire keni cene ju uroj te suksese mbarsi dhe fat ne te gjitha drejtimet te gjith dashamiresve dhe micve te kesaj facje .mirmbrema Rozana flm per pergjigjen .ckemi mire si ja kalon te uroj te gjitha ta mirat sukses dhe mbarsi ne jet .kurse per pytjen ceme ke bere mendimi im esht se te ndecish nje imazh don pun dhe kushtim te madh dhe imazhi i njej njeriu ose i njej kombi mbite gjitha eshte kultura dhe cytetrimi dhe ajo duhet te vazhdoje cenga fillimi pavarsish se ne shqiptarve na doli nje here emri por tani bota e kuptoj dhe avash avash po iken ai emri i kec ce kishim dhe po vazhdon nje mesazh i ri per ne por te arritur qellimit ne duhet te jemi shum me te kujdesshem ne sjelljen tan duke filluar cenga politikanet dhe deri te ai kalamaja 5 vjec dhe jo te bejme dhe te leme te tjeret te na ofendoje por te kemi mirsjellje dhe mirkuptim dhe te jemi krenar ce jemi shqiptare dhe jo ta mohojme sic bejne shum duke i mohuar dhe gjuhen vijon ---
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rezana
si perhere

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 17/04/2007 13:21:31
Miredita te gjitheve .E di skender qe ne kemi tanet e qe njihen boterisht per kontributin e tyre ne ecurine e historise .e kam perndre qe jam bashke kombesja e tyre.por kulturat,gjuhet jane ne kontakt te vazhdueshem njerame tjetren.Japin e marrin.Kjo eshte nje teme e gjere e elidhur e me efaktore te tjer,Diskutojme here tjeter po te dush se kam gjetur disa materiale ne lidhje me kete.Thase ate qe lexova diku.Se kemi te keqen te nje emer i pervecem.Problemi eshte i madh.Cmund te bejme per kete?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 17/04/2007 10:08:32
mgjesi te gjithve si jeni...pershendetje....skenderi..po ti mire je...ciao gjith te mirat..ciaooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi petrit
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1) Dėrgo Email
 17/04/2007 00:15:38
Besomni jeni fantazii veq perparaa me ksi senee
Fillimi i faqes 
Dėrguesi maiDa
koper

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SIMBAR Enabled; SIMBAR={21562337-DED5-4f69-B6AD-E727D370FDEF}; SV1) Dėrgo Email
 16/04/2007 20:36:33
ola si jeni sonde pershendetje per te gjithe ciao ciao
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] (78) [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003