Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 79/100
(mesazhet 316 - 330 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] (79) [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi klodiana

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 16/04/2007 20:23:06
mirmbrema per te gjith mire jeni..deshiroj te jeni mire..pershendetje te vecant per SKENDERIN mire je si po ja kalon..ciao ja kalofshi mire.te gjith.......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 16/04/2007 19:46:32
mirmbrema per te gjith ckemi mire jeni si ja kaloni me shendet familje pun mire ju uroj nga zamra te jeni te gjith mire si nga shendeti familja dhe puna .dhe gjithashtu nje jave te te bukur plot fat mbarsi dhe suksese ne jeten tuaj .. M irmbrema Ersa flm per pershendetjen une jam shum mire dhe ja kalojm shum mire por nga ana jote ckemi mire ja kalon familja mire .une ktu jam cdo dit e lezoj mbi dhjet here kete face se une jam mbi 12 ore ne dit ne kompiutur si desha dhe sdesha se eshte puna ashtu .te uroj nga zemra te jesh mire dhe nje jave plot mbaresi dhe suksese ciao/./Rozana vula mirmbrema mire ja kalon gezohem te jesh mire edi di se cthot emri por skemi nevoj te permendim njerez te kombeve te tjera se ns kemi legjendaret tane te perjetshem si Skender BEun dhe shum eshum te tjere .nje pershendetje edhe per klodianen te jet mire fat dhe lumturi ne jet . ju uroj nje net te kendshme dhe te bukur te gjithve me respekt dhe nderim nga miku juaj skenderi athin ciaooo .../
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; lac06)
 16/04/2007 17:51:08
Pershendetje te gjitheve ckemi

Rozena nuk me ka mbetur hatri nga ti jo dhe nga ndonje tjeter cdo njeri jep ate mendimin t tij dhe kaq

Skenderi ckemi nga ti si ke kaluar
Tani pershendetje nga ana ime ku je shkruaj
kalofshi sa me bukur te gjithe
ju puth
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rezana vula
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 16/04/2007 16:37:05
Mirembrema te gjitheve,bashkeatdhetareve vecanerisht.Nese te kam lenduar Ersa me fal.tu pergjigja pyetjes.Vertete se kam provuar vuajtjen ne kontekstin tend,por dhasuria eshte gje e madhe keshtu ne kontekstet e tjera e kam provuar e dhe une.Jeta e tille eshte .Duhet pak guxim per te ecur para.Jeta eshte eguximtareve se ata shkojne atje ku as engjejt guxojne thene nga Shekspiri.Che fantastica storia e la vita.Ka e vuajtje te tjera si dilema a do vazhdosh te jetosh apo jo?E kam provuar.Ithashe vetesnsfitovambivdekjen sdo le asgje tjeter te me mund.Doja ti jepja pak kurajo erses.Falje ns jam u duka acaruese .Sjam e tille.Skender gjihesesi se di a kuptohem ose sa kuptohem.Jam nderuarqefrekuentoj. Skender a e di qe emri yt e emri aleksander kane te njejtin kuptim?Ersa prape te kerkoj falje .Nese te kam lenduar me ato qe thashe me fal.Mund te ma thuash.Me fal per vonesen nedergimin e mesazhit.Eshte pearesyepersonale.Mire u degjofshim javetembarenepune ,shkolle ne jeten private etj.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 16/04/2007 02:40:37
preshendetje per te gjith... ju uroj nje nat te bukur te gjithve....ciao ciaoo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 15/04/2007 21:00:49
mirmbrema per te gjith.... ja kalofshi mire ..ciaooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi RIGA
kosove(gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 15/04/2007 19:59:08
JU JENI GRUPI ME I MIRE QE KAM PARE DHE DEGJUAR NDONJEHERE .SA ME VJEN KEQ QE NE KENGEN MAGJIKE TE VITIT 2006 NUK FITUAT EDHE PSE E KENI MERITUAR , FITOI ARMEND REXHEPAGIQI I CILI NUK E MERITOI ASPAK .SHPRESOJ QE NE KENGEN MAGJIKE TE VITIT 2007 DO TE FITONI. SUKSESEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 15/04/2007 19:12:14
Mirdita te gjitheve kudo qe jeni me shpresen qe te keni kaluar nje fundjave te bukur afer njeresve qe doni dhe ju duan.Nje pershendejte per te gjithe ju qe keto momente nuk keni afer njerzit qe doni dhe ju duam .
Jeta e bukur kur ke afer njeriun qe dashuron po dhe ne qoftese ky njeri vajze apo djale te ka dhene disa zhgenjime ne jete nuk do te thote qe te tjeret jane njelloj .Ne kete bote eksistojne te miret te keshikojte genjeshtaret mashtruesit ,po nuk jane vetem ne gjinine mashkolle jane dhe ne ate femerore .Jo cdo gje negative vjen nga meshkujt .Nje pershendetje per ty ;
bruni,sallaku,durreshinavlash ,ilda,roze ,ispektorja ,flori ,zografi ,cunat e shijakut,elton ,papirus,edi nga kluksi,fisniku,festimi e te tjere qe shkruajne ne kete faqe .
ZOTI KRIJOI SHUME MREKULLIRA NE BOTE POR TE MOS KISHTE KRIJUAR DASHURINE GIJTHCKA DO ISHTE E KOTE

.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 15/04/2007 19:04:27
mirmbrema per te gjith ckemi mire si po ja kaloni gzohem tja keni kalu sa me mire . ckem moj Rozana Vulaj te shof shum te acarume me mendimet tona dhe me ben pershtypje shum dhe te them nje gje asnjeri nga ne nuk besoj ceti kete provu te gjitha ato ce ne kemi bisedu ketu ne keto tema .dhe ne cofte se njeri nga ne ika kalu dhe shpre nje mendim ce ne smund tena pelceje ne nuk duhet ti suleme mbi shpinen por duhet ta falenderojme ce na frekuenton dhe argetohet me shkrimet tona dhegjithashtu ne me te atyre per cilin ce te jene kurse per sa i per ket Erses e ke gabim fare dhe ti duhesh ti lezojsh te gjitha cfare kemi shkruar per tre muaj rrjesht dhe pastaj ke mundesi te bejsh nje kritik ndaj nje personi dhe jo te vish dhe pa shiku se per cbehet fjel te vazhdojsh dhe te kritikojsh per mendimin tim e ke shum gabim dhe duhesh ti kerkojsh falje ky eshte mendimi im.pac fat dhe lumturi nejet .PERSHENDETJE klodiana mire je .Ersa ckemi si ja kaon mire je na mongon shum po dil thuj1llaf
Fillimi i faqes 
Dėrguesi mataj
U S A

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 15/04/2007 17:59:33
Sa mire ktu
Po pershtypjet ketu faqja spo kuptoj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 15/04/2007 17:25:58
pershendetje VITA USA.flm per pershendetjen..mire je si po ja kalon te uroj gjith te mirat.. pershendetje per te gjith pa perjashtim nga une..ciao tja kaloni sa me mire..ciao ciao atutti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi vita
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; InfoPath.1)
 15/04/2007 15:37:04
persh. klodiana dhe te gjithe juve qe vizitoni kete web-site jeni shume te sjellshem. uroj nje te diel plot diell pasi ketu ku banoj une eshte shi e mjegull pa permendur eren e ftohte.
fat e mbaresi per gjithe shqiptaret kudo qe jane. Love You
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Alush Kryeziu
Rrezor, Kosovė

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 15/04/2007 13:38:10
Ju uroj për punën e mirë!
Ueb-faqe që më ka lënë mbresa të shkëlqyeshme, por do të dëshiroja që në këtë ueb-faqe të këtë edhe më shumë materiale informacioni për ndryshimet pozitive në sistemin arsimor. Reformat që kanë filluar në të gjitha nivelet e shkollimit do të fuqizohen edhe më shumë me gjetjen e informacioneve edhe në rrjetin e internetit. Mësimdhënësit e nxënësit kanë njevojë për marrje të informacioneve për ngritjen e cilësisë në arsim.
Mendoj se Ju mund të nxitni partnerët tuaj që të sjellin risitë bashkëkohore në fushen arsimore duke filluar nga shkollat fillore e deri tek universitetet...
Me respekt: Alush Kryeziu - mësimdhënës
Fillimi i faqes 
Dėrguesi azemi
ne ishujt e demoneve

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 15/04/2007 12:01:34
Persh...te gjitheve;
Me beri pershtypje shkrimi i teutes per meshkujt!!si moj jane te pabese dhe femrat ja dalin dhe vetem pa ato??e ke gabim,dhe duhet te ambjentohesh qe meshkujt jane shume te domozdoshem ne jeten e nje femre...perjashtohet mundesia kur femra nuk eshte ne gjendje ta mbaje ose te dije te dashuroje nje mashkull,,ose kur ajo i perket nje gjinie te trete,,per kete me shkrimin tend une besoj se ti i perket nje gjinie te trete???ose je shume e pasionuar pas frutave dhe perimeve,ose je me teknollogjine e re...kaq kisha,dhe mos fol keq per meshkujt se po je njeri me vlere di te dallosh nje person dhe ta dashurosh,dhe te dashuroj dhe ai ty,,,)..persh...bjonden,ilden,dervishin,papirus,miren,e shume te tjere,qe nuk i kujtoj per momentin,,,ciao nga une.............................azemi..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 15/04/2007 11:53:27
ciao mirmengjesi mire jeni miq si po ja kaloni...pershendetje per te gjith..ju uroj gjith te mirat e kesaj bote te gjithve..ciao ciao
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] (79) [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003