Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 80/100
(mesazhet 301 - 315 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] (80) [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Rezana vula
Tirone

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 15/04/2007 10:49:34
Mimengjes te gjitheve .Sot eshte nje dite e re.Shpresoj te jete keshtu per te gjithe,vecanerisht per ersen.Ersa si te duket ideja ime?Mund te flesesh Gjithashtu me prinderit shqen e ngushte.Smendon keshtu?Te flasesh me dike te ben mire.Undodh te gjitheve. Mqs po vjen ne me pak se 1muaj festivali Europian mos harroni te votoni kengen toneHear my plea te Frederik Ndocit.Ky mesazh u cohet gjithe bashke atdhetareve tane ne vendet qe konkurojne ne Eurofest 2007.Une pervete do jem jashte e do e votoj.Hajt ishalla per hajer.Shpresoj te hyme ne finale e brenda 10.Beni pak propagande se keni dicka ne dore.Ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lini
ath

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 15/04/2007 10:49:21
zoti ju ruajtte o njerez....

u ka ra dashuria ne koke....

nejse,,shendosh te jemi//
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 15/04/2007 05:38:54
pershendetje te gjithve gezohem ne jeni mir e ja kaloni mir

te lum o skender se esht e verte ajo ce ti ke shkruar
se kush nuk e ze vendi e asaj gje i ke
falur zemren e hpirti
edhe pse ajo ose ai te mohon e largohet nga ti pa te then dhe lamtumir,,

thon se nese din te lexosh dota kuptosh
sec do njeri eshte nje liber,,


te ndje me mall gjdo dit po sete kam pran
lotet kam ne duar ,
sa femer tjeter smund te dua,
se sdua ce nje tjeter teme lendoj

dashuri e humbur per mu
nuk ka tjeter
buzet me dridhen pa ty
dua te jem me ty

te therras un sonte jeten teta fal
dua tekem afer sikur me par

nese dikun tjeter ti nuk skon
kthehu tek un se kjo zemer sete harron

ju pershendes me shum mall
nekete or te von
po sme ze gjumi po se shkrujta dicka
me jeni ber si shoket e shocet me te ngushta e hapa zemren me juve u defreva
verte vertet ju faleminderit te gjithve
e gjum te embel,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MIMI
SHKODER

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 15/04/2007 01:08:57
PERSHENDETJT E MIA ME TE SINQERTA TE GJITH JU QE RRINI ZGJUAR NE KET ORE TE VONE TE KESAJ NATE PA MBARIM
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 14/04/2007 23:04:36
mirmbrema per te gjith ckemi mire jeni ju uroj nje fund jave te kendshm edhe me plot mbarsi .MIRMBREMA DHE PERSHENDETJE TE VECANTA NGA UNE KAN KLODIANA .ERSA DHE GJITHASHTU ANA TR JU UROJ NGA ZEMRA TE JENI MIRE TE JA KALONI MIRE SI NGA SHENDETI ASHTU DHE NGA ANA FAMILJARE PACI LUMTURI DHE MBARSI NE JETEN TUAJ .ME RESPEKT SKENDERI.ATHIN ./ERSA PER TEMEN CE THASH SE PERGJIGJEN DO E JAP I FUNDIT ESHTE KJO NE MENDIMIN TIM kure me nje person njihesh dhe kalon nje jet ne mirkuptim te plot nga te gjitha gjerat dhe e ke dashur me gjith zemer dhe vjen dita ce te ndahesh per x arsye ne mendjen gjithmon dhe ne zemer do te jesin dhe ne cdo moment te jetes do te vij ne mendje une them se ne jet vendin ce ka pasur njera ne zemren time nuk e ze ndonje tjeter ky eshte mendimi ime se ne jet en tane cdo njeri ka vendin etij se dihet se do dashurojme se njeriu sa te rroje do dashuroje dhe do mesoje .ok
me ME NDERIM DHE RRESPEKT TE MADH NGA MIKU JUAJ SKENDERI ATHIN TIRAN ALBANIAN/////////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ana
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 14/04/2007 21:00:30
ore ti skender pershendete klodianen se i lexova te gjitha mesazhet e vec ajo ngeli tuj pershendet ty
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 14/04/2007 17:20:51
pershendetje per te gjith pa perjashtim....pershendetje skenderi...pershendetje vita...ju uroj te jeni mire te gjith ...ciaooooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rezana vula
tirane shqiperi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/04/2007 17:10:49
E di qe s harrohet lehte.Beje per dashurine qe ke per veten.Shpresoj qe ai ta dije cka humbur.Mendo kengen Cry me a river te Justin Timberlake.Une ngaqe jam rritur bashke me andin e njoh mire.Ia beme te qarta njeri -tjetrit qe ne fillim ne menyre te sinqerte.Mendo per ate qe thashe ne mesazhin e pare.Kur jam giu me moral mendoj psh kengen the rise and fall ose i belive i can fly .Eshte e nje kenge tjeter e xhovanotit,positivo me duket se titullohet.Ben keshtu ne shqip:une mendoj pozitivisht se jam gjalle ,se jam gjalle.Muzika eshte ilac i mire.Merru me dicka qe te pelqen,dil argetohu.Mendo se sia vlen te vuash per dike qe sia vlen.Plotpjestoje me 0.Ne matematike pjestimet me 0 dalin te pavlefshme.Seshte i vetmi ne bote.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ERISA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 14/04/2007 15:24:29
Miredita ju pershedes te gjithe ve

Rozana per mu doje ted ije se cbera me ate tipin .Me trego cfare mund te besh me nje njeri qe nuk arrin kurre ta harrosh kjo eshte

Skenderi ku je ti na ke harruar
Tani gjitheashtu te persh kalofsh sa me mire

dhe nje fundjave sa me te kendeshme per te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rezana vula
tirane shqiperi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/04/2007 14:47:05
Ka si ska.Skane fare tru .Prishin familjen,prishin ekuilibrin familjar,shpirteror e te femijeve.Ajo qe behet nuk cbehet me.Nuk di se si mund te rikrijojne lidhjen me te njejtin person perseri.Eshte dicka qe sharrohet lehte e as falet lehte.Nqs me ndodh mua se fal kurre.Jam pak ekstremiste nga kjo ane por e kam perzemer ceshtjen e respektit e te besimit midis dy njerezve.Te pakten skam degjuar vajzat te mburren per gjerat qe zoterojne.Me vjen keq per ate vajzen Ersa me duket se kishte emrin.Nuk e di si ka vepruar ajo. nese kane vite bashke ai ka hedhur poshte tere ato vite.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi vita

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; InfoPath.1)
 14/04/2007 14:10:06
hi te dashur bashkeatdhetare, pa dashur t'ju merzis edhe juve pasi mua me ka dale tymi i merzise (kjo jete qenka genjeshter me bisht). desha vetem tju pershendes perzemersisht. kalofshi mrekullueshem pa perjashtim. until next time bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi cherrat kamel
demondĆØ de recrrute visa euro suedĆØ suisse hollande europe 2007/2008 assurance visa suisse europe

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0) Dėrgo Email
 14/04/2007 13:47:23
demondè de recrrute visa euro suedè suisse hollande europe 2007/2008 assurance visa suisse europe
contact services correspondence polone/hangri/londre suedè suisse
de mondè contact 18/19/23/25 connaissance suisseeurope hollande
contact atous les services visa hebergement visa suisse europe
de mondè mes droits medefndre hebergerment connaissance europe.2007
contact assurance euro
recrrute iscription chomage dossier location europe de mondè
contact hommedaffaire affiriste euro finance budjet visa euro
de mondè dossier affiriste suedè suisse europe 2007 assurance/assurance viè
contact
adrèssè poste ruè
cherrat kamel
chèrfa azazga 15300 tiziouzuo algerie
14/04/2007/2008
contact services assurance
assurance viè
suedè suisse hollande europe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 14/04/2007 13:09:37
Mirdita Bashkatdhetar:

Rozana ka sa te duash ashtu si thua ti po ama dhe vajzaz bejn gjera te tilla a po e kam gabim?
Nuk dua te shkruaj me shume se nuk dua te ofendoj asnjerin per kete gje se nuk me pelqen sot eshte veshtir ti besosh vajzes dhe djalit.
Nje pershendetje nga Durresshinavlash per ....
Bionden
Femer shqiptare
Eda London
Sir land durrsaku
elton shijaksi
evo shijaksin
papirus
mira
zografin
rose
inspektore
dhe shume e shume te tjere qe nuk para me kujtohen emrat .
Resp... nga D. sh
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rezana vula
Tirone

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/04/2007 12:03:37
Doja te thoja qe dhe djemte ngandonjehere jane te pa fytyre.Kujtojne sikur e verteta sdel ne shesh.Ka nga ato qe heqin e unazat e marteses.Kur u kerkohet te perballen me pasojat su pelqen e as e pranojne.Kujtojne sikur te gjitha vajzat jane tralala nga trute .Gabohen.Mbase ia hedhin grave ne shtepi ,por jo te gjithave ,megjithe makinat qe kane etj,etj.Mos harroni e kete.Pra ndodh qe vajza tjeter sdi gje.Shyqyr Zotit sme ka ndodhur nje gje e tille .Me shokun tim njihem prej 9vitesh e jemi bashke prej 7.Nje marredhenjie ndertuar mbi baza teshendosha:besim ,respekt ,vertetesi ,barazi,perunjesi,sinqeritet.Skemi sekrete.Se shpejti do martohemi.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 14/04/2007 08:30:02
mirmengjesi per te gjith mire jeni..si po ja kaloni..deshiroj nga zemra tja kaloni sa me mire..pershendetje ALBANIA mire je.te uroj te jesh mire...pershendetje SKENDERI mir je..ja kalofsh mire..te uroj FAT....pershendetje per te gjith shqipetaret ku do ce ndodhen ju uroj shendet te mir..FAT FAT ne jeten tuaj...ciao atutti ciao ciaoo
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] (80) [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003