Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 9/100
(mesazhet 1366 - 1380 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi fatlinda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 02/10/2008 14:26:16
I pershendes te gjith vizituesit e kesaj faqeje dhe shpresoj qe ja keni kaluar mir ne festen e fiter bajramit
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Arsen Tabaku
LONDON UK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 01/10/2008 12:55:04
DESHA TE DI NESE KA NDONJE DJAL TE BUKUR NE KTE FAQE,, ME PELQEJN SHUM TEMAT TUAJA,,POR GJITH DJEMET NE KTE FAQE VETEM FEMRAVE JA LYPIN,,POR UN DUA VETEM KAR,NUK E MOHOJ QE JAM PEDERAST,,JAM KRENAR QE JAM PEDERAST,,DHE NE QOFTESE KA NDONJE DJAL QE KA QEJF T'MA FUTE FORT,,POR PARA SE TE MA FUSE KARIN,,JA LEPIJ MIR E MIR SIKUR LEPIRSE,,NE QOFTSE NDONJE NGA JU ESHT I INTERESUAR LERNI NUMEIN E TELEFONIT DHE JU KONTAKTOJ,,CIAO KARA VETEM PER JU ENDERROJ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tba
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 3.0.04506.648)
 29/09/2008 14:53:37
o geri tu qift motra ne pidh.ti sakatoj trut ti hapi brijt rri urt pidh motre te shkeli te ha prs gjalli
Fillimi i faqes 
Dėrguesi renny

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 27/09/2008 18:21:04
Pershendetje te gjitheve fundjave sa me te bukur er juve

Papirus pershendetje per ty e degjova kengen shume e bukur po gjithe ato femra ku i more moi hahahha
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOVAR
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 26/09/2008 12:08:21
Pershendetje per te gjithe vizitoret e kesaj faqeje.
Personalisht ua uroj festen e bajramit te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus a.k.a Evi l
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 4.0; InfoPath.2; .NET CLR 3.0.04506.30; Dealio Toolbar 3.4) Dėrgo Email
 26/09/2008 00:15:17
Ckemi miqt e mi ju pershendes te gjith ve pa perjashtim ne veqanti ato miqt e vjeter qe shumica prej tyre nuk shkruajn me ...


Sallaku

ilda

majlinda

bionde

brunin

durresshinavlash

shqiptar ohio

tanin

ed kuksianin etj etj

ju pershendes me kongen e re qe kom bo..

Mund ta gjeni tek youtube.com (evi l hajde dridhe ) ose www.myspace.com/agclanevil


Se shpejti nje video clip osht ne plan me nje kong qe flet per shqipet e mergimit... ok miq Evi_L and A.G.C(albo gangsta clan) po vin ju pershendes nga zemra te gjitheve.....................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi reny

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 25/09/2008 20:36:44
pershemdetje te gjithe
gezuar ditelindjen anxhela uroj te behesh 100 vjece vetem fat ne jete
Fillimi i faqes 
Dėrguesi albert
shkoder

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 25/09/2008 18:24:29
kemi nje letersi qe do te na kete zili tabe bota urime e mia te perzermerta per gjithe shkrimtaret tone kudo qe ndodhen dhe ishalla shpejt do te na nderoni me nje qmim NOBEL ne letersi pershendetje te gjitheve nga malesori albert
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
N Jersey

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 25/09/2008 17:04:34
Pershendetje te gjitheve!

-"Angela"!
Urimet sot jan per ty!

-TE UROJ NGA ZEMRA GEZUAR DITLINDJEN, FAT DHE LUMTURI NE JETE!

-Eh, sa per gabimet, s'jeni a's e para, a's e fundit qe gabon.Me duket se jeni goc e re dhe jeten e keni perpara.Mjafton se e kupton se ku ke gabuar, dhe qe aty nis korigjimi....!
-Jeta ka shume beteja dhe sfida, mjafton qe te fitosh shumicen, se pastaj c'kuptim do te kishte jeta po te shkonin te gjitha vaj!..
-Dhe nje here GEZUAR!, dhe gjithe te mirat!

-Pershendetje dhe per miqt tjere qe me duket se i paska pllakos "gjumi".....!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela-athens
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 25/09/2008 11:11:23
pershendetje tek te gjithe sidomospersonave qe shkruajn shpesh ne fete faqe!!!
une sot kam ditelindien u rrita po mend nuk vura dhe vazhdoj dhe bej te njejtat gabime. "se disa here nuk ka rendesi sa vjec je po sa rritesh gabimet i ben me te medhajia se kupton sec ke bere"
urime per te gjithe lumturi pavarsi edhe te gjeni rrugen qe vazhdojn endrat juaj!!!

angela-athine
Fillimi i faqes 
Dėrguesi reny
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 23/09/2008 22:59:42
miredita peshendetje te gjitheve

Mimi ti me bere te shkruaj ketu kohe qe sshkruaja dhe pse sikur tha sallaku sfunksiononte per dis akohe me pelqeu cfare ke shkru dhe me beri te qesh ne te njejten kohe
po edi cfare po mendoja pikerisht ne ato momente qe te lexoja qe ndoshta ashtu ehste dashuria vjen vetem nje here ne jete ndoshta ehste kshu po nga pervojat enjerezve nga ato qe jetohen cdo dite mund te mendojme qe dashuria per te thene me qarte se di sa existon ne te vertet jo s enuk existon po ne nuk dime ta njofim kshu qe
sbesoj te vije dashuria vetem nje here shikur qe nderrojme te dashur dhe te dashura cdi dite
nje mendim ky

dhe uroj te kaloni sa me bukur te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MIDI
VAKSINC

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 22/09/2008 04:14:05
DASHURO SE EDHE DASHURIA NJIHERIT DASHURON . DASHURIA NJI HER TROKET NE DEREN TENDE PO KI KUJDES TE JESH NE SHTEPI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 21/09/2008 21:09:23
pershen detje te gjithve ju uroj te keni kaluar sa me meir

peshendetje te veqan per ty lida londer
edhe te kerkoj falje se te paskam permalluar
po eshte nje gje qe me zien nga brenda se na ngelen nenat me lot ne sy edhe eshte vet nena qe me thot malli me djegu per ata sy me ua pa
por jetojeni jeten ku te jet me mir e me e sigurt per ju se ne shqiperi eshte e veshtir jeta
pershendetje edhe per ty sallaku
pa harruar edhe bjonden se na ka humbur fare

ju uroij gjith te mirat e kesaj jete
kalonja sa me mir qe te jet e mundur tegjith
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gloria
NY

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1)
 19/09/2008 23:41:01
pershendetje te gjitheve dhe flm per pergjigjen Ladi dhe Sallaku. ja kalofshi mire
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"
N Jersey

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 19/09/2008 23:11:20
Peshendetje te gjitheve!

Uroj te jeni mire te gjithe qe shkruani ketu.
Pershendes miqt e mi, dhe ju uroj fat ne c'do drejtim te jetes.
-U habita kur e pash se kjo faqe fungsionon, sepse para 3 muajsh qe nderprere, dhe pastaj une kam qene ne atdhe per dy muaj!
-Faleminderit atyre qe me kane pershendetur dhe kujtuar ne keto dite, se vertet me keni munguar!
-Jeni me te miret!
Pershendetje per miket tona:
-"Bionde"!,
-"ILDA",
-"Linda",
-"Elda",
-"Roz",
-Per miqte e mi te nderuar:
-"Papirus",
-"Edi Kuksiani",
-"BRUNIN" Genova,
-"Durres-Shenavlash"
-"Tanin", poetin tone te talentuar,
"Cunat e Shjakut",
-"Shqiptar" Oh,
-"Azemin",
-"Altin",
-"Nardin"
-Miqt qe na shkruaj nga Kosova, etj qe ju kerkoj falje n.q.s. harroj ndonje emer.
-Gloria, lotarit, per pergjigjen e dyte nuk jane publikuar akoma, se jam edhe vete i interesur per ti pare.
Respekt per te gjithe!
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003