Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 81/100
(mesazhet 286 - 300 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] (81) [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Xho
Shkoder

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 13/04/2007 22:42:20
hey, pershendetje, ky esht siti im www.xhoi.tk

hello everybody this is my website, www.xhoi.tk
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALBANIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 13/04/2007 22:32:42
MIREMBREMA ,SI JA KALUAT SOT ?SHPRESOJ MIRE .JU FALENDEROJ TE GJITHEVE PER MENDIMET E QE ME BENI SHOQERI.TASHME KOMPJUTRIN E KAM ZHVENDOSUR NGA ZYRA DHE DHOMEN E GJUMIT .NUK KA GJE ME TE BUKUR KUR SHKRUAN SHQIP,KISHA KOHE QE ME MUNGONTE KJO GJE.TANI TE ME FALNI ,ME DUHET T'JU LE PASI CDO FUNDJAVE DAL ME SHOQERINE .UROJ QE EDHE JU TE ARGETOHENI SONTE.DEGJOHEMI NESER....PERQAFIME PER ERISEN.KLODIANEN,JENI FANTASTICE,E PER SKENDERIN INTERESANT .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 13/04/2007 13:59:58
miremengjesi te gjitheve
kalofshi nje dite sa me te gezuar
ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 13/04/2007 12:58:56
Pershendetje te gjitheve !
Zgenjimi ne dashuri merret seriozisht kur me te vertete ke dashur dike me gjithe zemer dhe ai te ka dashur ty po per shume motive per fajin te te gjitheve dhe te askujt kjo ndienje nuk eksiton me .
Kam derdhur lot per nje dashuri kam lutur Zotin qe te mos mbaronte por ja si per cdo gje vjen dhe fundi i dashurise po nuk do te thote qe ky fund ishte fundi i gjithckaje ishte fundi i nje dashurie por jo i lumturise time .
Dashuria eshte si nje dhurate qe dikush ta dhuron dhe ti nuk e di se cfare ka brenda saj por eshte nje kenaqesi te marresh dhurata e si cdo dhurate dhe kjo duhet hapur dhe ndoshta brenda eshte ajo LUMTURIA po mund te dhe te mos jete por kjo nuk do te thote qe te kesh frike .
Ciao te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALBANIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 13/04/2007 11:40:24
OLE,MIREDITA TE GJITHEVE,C'KEMI SI JA KALONI.SHIKOJ QE E KENI MARRE SERIOZISHT ZHGENJIMIN NE DASHURI.E KUSH ESHTE AI NJERI QE NJE HERE NE JETEN E TIJ NUK KA DERDHUR LOT PER KETE GJE ?POR AI VLEN ?UNE MENDOJ QE JO ?NE FUND TE FUNDIT CDOKUSH ESHTE I LIRE E ASKUSH NUK ESHTE PRONE E TJETRIT KUR FLITET PER NDJENJA.E NESE DIKUSH JU KA ZHGENJYER DO TE THOTE QE NUK JU MERITONTE.UNE KAM GJITHMONE NJE PARIM .ME MIRE TE TE DUAN SE SA TE DUASH.SEPSE ESHTE MESE E VERTETUAR NGA JETA QE ...DIKE TJETER DUAM ,DIKUSH TJETER NA DO ,E ME DIKE TJETER PERFUNDOJME.PERSHENDETJE TE GJITHEVE .....E ARGETOHUNI.....JETA ESHTE E SHKURTER E SHIJOJENI DERI NE FUND.................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KlOdIaNa
GeRmAnI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 13/04/2007 10:18:04
Pershendetje te gjithve mire jeni.............pershendetje SKENDERI une jam mire flm..po ti mire je deshiroj te jesh sa me mire....ciaoooooooooooooo atutti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1)
 13/04/2007 02:54:37
Pershendetje te gjith miqve te keti siti

Pershendetje Asllan me cfar mbimri je ti nga velcani se edhe uen jam mbes prej velcani ?! te uroj gjith te mirat
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 13/04/2007 01:24:23
mirembrema te gjithev
Me lejoni tu pershendes BIonde me pelqyen ato cafre ke shkruar po keshtu ehste jeta thuaj
jeta eshte lo0je
naten te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 12/04/2007 22:29:38
Mirmbrema te gjitheve doja te pergjigjesha kesaj teme
ARSYEJA ;
Eshte momenti kur nje vajze o nje djale sapo ka njohur genjeshtren sapo ka njohur qe ka gabuar qe i ka falur dikujt dashurine e ky e flaku si nje lecke te vjeter.Eshte trishtimi qe ndien ne shpirt kur mendon se endrrat tuaja nuk eksistojne me se ato endrra dikush i theu eshte melankolia qe te kap kur ti mendon dashurine qe nuk e ke me eshte malli qe te kap kur prane teje nuk ndien doren e tij qe te perkedhel floket qe te puth syte buzet eshte ai mall qe vec nje qe ka dashur me te vertete e di se cfare do te thote.
Ja kjo eshte arsyeja po duron pak shume pak sepse zemra e cdo njerit prej nesh eshte shume e madhe dhe mban qindra dashuri e ti dashuron perseri e perseri dhe nuk mendon se ndoshta nje dite ajo do te mbaroje
PSE ESHTE NDERTUAR KESHTU JETA KU CDO GJE SHIHET ME DYSHIM PERSE NUK DEL NE SHESH E VERTETA MOS VALLE DASHURIA ESHTE KRIM?
CIAO TE GJITHEVE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 12/04/2007 21:21:07
mirmbrema dhe pershendetje per te gjith si jeni mire ja kaloni ju oroj te jeni mire dhe paci fat dhe lumturi ne jeten tuaj .
MIRMBREMA ERSA ckemi mire ja kalon te uroj te gjitha te mirat ne jet dhe ne familje / per faljen ce ke kerku ske perse te kam shkruajtur dhe nje here se mue me behet cejfi kur ju shikoj ce keni shkruar si ti dhe djith te tjeret se pa ne kjo face kac e bukur sdo kishte vlere dhe ne te gjith duhet ta ruajme dhe ta bejme same te kendshme dhe argetuse .kurse per temen ere ce ke hapur kam deshir ce te pres ca pergjigje nga ca te tjere dhe pastaj do jap pergjigjen time te uroj nga zemra te jesh mire familiarish me respekt SK...Mirmbrema klodiana ckemi mire je si ja kalon ke humbur fare ne kemi deshire ce te jesh ne shocerin ton se na mungon shum te uroj nga zemra cete jesh mire pac fat dhe lumturi ne jet tew uroj te gjitha bukurit e ksaj bote me RESPEKT DHE PLOT MIRNJOHJE MIKU YT SKENDERI ATHIN...NATEN E MIRE PER TE GJITH TJA KALONI SA ME MIRE CIAOOOO /./.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi maiDa
koper

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SIMBAR Enabled; SIMBAR={21562337-DED5-4f69-B6AD-E727D370FDEF}; SV1) Dėrgo Email
 12/04/2007 18:14:19
ola*ju pershendes te gjithve me shume DENIN SANJEN LAREN LIRIDONEN KALTRINEN ARMENDEN SALIJEN ELMEDINEN LAZIMEN RAMADANIN MUBININ MERITONIN RIJATIN ELMEDININ etj*kaloni sa ma mire vu dua shummm*ciao ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 12/04/2007 18:03:33
pershendetje ckemi si po ja kaloni
gezohem ne jeni mir e ja kaloni mir

o erisa prshendetje
ti erisa mund te jesh e re ,mos me keckupto,,,,,,
ndoshta sta ka thyer zemren
ndoje djal ose nuk e ke arritur tja
falesh zemre e shpirtin,
si i thua ti kesa
ce ti flas zemres dhe ku e fsheh shpirtin
lotet mi fal e me tjetren po rrin prap
nje jet esht kjo

nje zemer me shum fjal
ce me ty cesh e tjetrit puthjet ja fal

te dua te thot dhe ben sikur te don
perse me mu kur pra iken te tjetri

dhe kur tani ketu nuk esht
ne nje jet tjeter shkuar

prap them se dikund kam gabuar
tani jam vete e lotet kam mbi duar
se pse zemren ja kam dhuruar
ne syt e mi lotet kan shterruar shterruar bashk me mua,,,,,,,,,,,,,,,histohri e pa fund e pa harrushme,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

po ctebesh i ka falur zoti njerezit e mir dhe te lige
se po te ishin te gjith te mir sdo kish kuptim jeta,
sedo ishim gjith jeten te lumtur pastaj

ja kalofshi mir pershendetje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lini
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 12/04/2007 17:10:31
ERISA
paske oreks per gjera qe i duhen ketij superchati'se gati gati po mer fund,,

'''BUKUR ESHTE TE DUASH POR ESHTE DHE VESHTIRE'''(ne ket kohe)

sot per femren eshte te vishet bukur,te duket sexy,shkurt e sakte '''ti pelqeje vetja''',,te fantazoje per dashuri per te gjithe meshkujt qe shikon ne rruge dhe neser te ''shkoje'' me lek (gati gati ne pergjithesi)

sot per mashkullin eshte te vishet bukur,kur te shkoje ne shpi ti gjeje fasulet gati,,te flase per dashnore pa pasur asnje,te mos punoje,te mos dije se ceshte ngrohtesia famijlare etj etj etj etj se per meshkujt ka shum e shum ((flas per shumicen e jo per te gjithe))

them kan shum te meta djemt,,se vajzat kan pak por i kan te medha

pra kush mbetet? ,,i sinqerti,,
i largohet dashurise ai qe e shikon jeten ne sy dhe jio me dylbi.nuk mundohet te beje aventura sepse vete jeta eshte aventure dhe aventure brenda aventure nuk mund te kete

dy njerez te mire nuk duhen kurre

bravo per pyetjen

lini
Fillimi i faqes 
Dėrguesi asllani nga velcani pg

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 12/04/2007 16:27:55
pershendetje te gjithe ju uroj nje dite te mbare
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 12/04/2007 14:06:38
Miremengjesi te gjitheve
PERSH TANI nuk me duket rsye ajo qe ke shkruan sa here do te dahurojme dhe na tradhtojne apo i tadhtojme te mendosh qe zoti nuk te don me nuk jam dacort aty

per mendimin tim eshte thjesht ai mentaliteti jone duke menduar qe ke jetuar dicka fantastike ne kete dashuri dhe nuk do te jepet rasti te jetosh nje tjeter te ngjashme me kete
po te them une me kalimin ekohes cdo gje ndryshon nuk mund te them kurre qe nuk dashuroj me njeriu dashuron gjithmone derisa te jetoje

mendimi im e me fal
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] (81) [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003