Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 82/100
(mesazhet 271 - 285 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] (82) [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 12/04/2007 10:38:58
mirmengjesi te gjithve
e cof per ju nje dit shum e bukur,e plot surpriza

persa i perket temes
mendimi im esht ky

te mos dashurosh me te bejn shum gjera

po per mua kjo eshte me krysorja
gje te dashurosh nje feme e ti falesh gjith shka
e ta duash me shum se veten e pastaj
ajo femer te trathton sa ti thuash mirupafshim

te ben te mendosh ce edhe zoti ste don me,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ka edhe arsyje te tjera

pershendetje te gjithve se me erdhi ora per pun ,
ja kalofshi mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ERISA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 12/04/2007 00:10:18
mirembrema te gjitheve Mirembrema Skenderi si kalove flm ti

TEMA e re :CILA ESHTE ARSYEJA QE NJE PERSON MENDON QE NUK DO DASHUROJE KURRE ME?

e mora nga fjalet e tua Skenderi te me falesh po jam shume kurioze te lexoj mendimet e anetareve cfare mendjne rreth kesaj

Dhe naten e mire te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/04/2007 23:56:35
MIRMBREMA Albania gezohem ne shpirt te jesh mire dhe tja kalojsh sa me meri te jan e mundur .per sa i perket temes dhe pergjigjes se ERSE dhe mendimit tend jam edhe une me ju por eshte nje gje tjeter ne jete se po ndalum te e kaluara do jesim dhe ne mbrapa nete kalueren dhe per te bere perpara ne jet ne duhet te shikojme te sotmen dhe te nesermen ce mos ti perserisim te njejtat gabime se cdo njeri ne jet e ka te kalueren etij dhe jeta eshte shum e bukur perta jetu por shum e veshtire dhe me intriga por ne jema ata ce duhet ti kalojme te gjitha.dhe une kam dashuru dhe kam vite ce nuk dashuroj dhe te them te drejten nuk besoj se do dashuroj kurre me .per kete the se duhet te na mundoje e sotmja dhe jo e kaluara dhe ne jete te shikojme ce te lem vend tju kerkojme ne llogari te tjerve dhe jo ata ne .me kac po e mbyll sot te uroj nga thellsia e zemres cete jesh mire dhe tja kalojsh sa me mirefamiliarish fat dhe lumturi ne jet dhe te gjitha te bukurat e kesaj bote me nderim skenderi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/04/2007 23:06:51
nje mirmbrema per te gjith ne kete ore te vone nga une skenderi si po ja kaloni mire jeni shikoj mungesa plot por arsyjen nuk po edi me behet cejfi kur shikoj njerez te ri te na shkrujne ne kete face kac te bukur ..megjithate ju uroj nga zemra te gjithve nje nate te bukur dhe neser nje dit te mbare .Kurse micte edashur ileme per ne fund jane KLODIANA DHE ERSA JU UROJ NJE NAT TE BUKUR DHE NJE DIT TE MBARE CE TE DYJAVE ME GJITH FAMILJET TUJA NU BESOJ CETJU NGELE CEJFI CE JU LASH NE FUN POR JU SHIKOJ SIKUR TJU KEM COSHE CENE FEMIJERI KURSE TI ERSA NA HAP NDONJE TEME TE RE ..ME NDERI DHE RESPEKT MIKU JUAJ SKENDERI GOOT NAIJT CIAOO ..-.-.=-.///=
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALBANIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 11/04/2007 22:47:00
SHPRESOJ TE JETE KESHTU SIC THONI JU SKENDER,POR UNE NE MENDIM JAME ME PRANE ERISES,PASI CDO GJE E SOTME LIDHET ME TE DJESHMEN TONE .ME NJE FJALE TE THENE ,TE PA THENE ,ME NJE PUTHJE,ME NJE ZHGENJIM ,ME GEZIM ,ME LOT ,ME VUATJE E SHPRESE .TE GJITHA TE BEJNE TE KRIJOSH RRETH TEJE NJE GUACKE ,E MOSBESIM NDAJ ASKUJT.BUZEQESH ,KUR JE E TRISHTUAR,THUA S'TE DUA KUR JE E DASHURUAR.THUA SE JE MIRE ,KUR NDIHESH SHUME KEQ,E KERKON TI ULERASESH TE GJITHEVE DHIMBJEN TENDE,POR SMUNDESH.ATEHERE FILLON TE NDASH PAK MENDIMET E TUA ME NJEREZ QE SI NJEH ,POR QE ESHTE SHUME E LEHTE TE KOMUNICOSH.NE FUND TE FUNDIT NUK NJIHEMI ASPAK ,NUK KEMI MUNDESI TE TAKOHEMI,NDA DHE SHKRUAJME LIRISHT........-TANI ESHTE VONE ,ME DUHET T'JU LE ,NESER DITE E RE KISMET I RI .FALEMINDERIT QE EGZISTONI.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 11/04/2007 22:07:04
Pershendetje te gjithe kudo qe jeni .
Nje pershendetje te madhe per djemte e mrekullueshem te kesaj faqe
SALLAKU,DURRESSHENAVLESH ,CUNAT SHIJAKUT,BRUNI,IVO,ELTON,PAPIRUS,FLORI FESTIMI,EDI ,SOGRAFI AZEMI e shume t etjere qe nuk me kujtohen
dhe nje perqafim te ngrohte per vajzat FEMER SHQIPTARE ,ILDA ,ROZE ,ISPEKTORJA.
Gazi une punoj studioj shendeti mire deri tani
Ju uroj nje nate te mire dhe nje dite te bukur.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi rina
peja

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 11/04/2007 22:01:28
jam rina dhe deshiroj qe lisi te me doj si une ate te me qoj mesazh
Fillimi i faqes 
Dėrguesi eri
athena

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 11/04/2007 20:03:30
jam eri nga fjeri dua te lidhem me nje vajze per qellime serjoze ju lutem kush deshiron te me dergoj nje email
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; lac06)
 11/04/2007 18:54:43
persh te gjitheve
Skenderi flm per pershendetjen dhe une te pershendes nga zemra dhe te uroj nje dite speciale per ty


Per temen mua personalisht me mundon me shume e kaluara ka plot gjera qe nuk i arrij ti harroj dhe kjo ndikon shume dhe ne te sotmen qe po jetoj
dhe pse mendimin tend Skenderi e quaj tamam me vend keni shume te drejte po kjo varet nga ajo qe personi ka kaluar disa gjera mbeten aty gjithmone sado qe mundohemi te avancojme

Kalofshi shkelqyer te gjithe
ju puth ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/04/2007 18:29:35
mirmbrema per te gjith dhe pershendetje ckemi si po ja kaloni mire keni cene ju uroj tja kaloni sa me mire .Albania.te uroj te jesh mire dhe tja kalojsh si te doje zemra kr komplimentet e mia per poezit jane shum te bukura kurse per temen ce ke hapur per mendimin tim me mundon e sotmja se e sotmje duhet ta jetojsh dhe ta kesh kujdes se e shkuara nek kthehet me por jet si nje pik ne zemrat tona ce e mendojme sa here ce na ngjason nje gjew me te dhe per mendimin tim te shkuaren duhet gjithmon ta lem pas dhe te shikojme te sotmen dhe te ardhmen ce ato gjera dhe vlera ce kemi mos ti humbim . te uroj fat lumtiri ne jete dhe ne familje .me nderim dhe respekt skenderi .. pershendetje te perzemerta per KLODIANEN DHE ERSEN ju uroj nga zemra te jeni mire dhe tja kaloni sa me mire .. miru ufafshim cete gjith pershendetje .paci fat dhe lumturi ne jeten tuaj ciao /./././.=/-=/
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALBANIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 11/04/2007 12:22:43
faleminderit per pershendetjet,gjithashtu edhe une ju uroj nje dite te mbare.do te doja t'ju bej te gjitheve nje pyetje.Cili eshte motivi qe ju mundon me shume ne shpirt,e djeshmja apo e sotmja ?.........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KLODIANA
GERMANY

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 11/04/2007 09:33:31
mgjes pershendetje si po ja kaloni...ju uroj tja kaloni sic jau don zemra juaj..ciao pershendetje te vecant per SKENDERIN gjithashtu dhe une te uroj fat ne jet skenderi.ciao..pershendetje ALBANIA::CAO PACI FATTTTTTT
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/04/2007 01:28:11
persh te gjitheve nga an a ime dhe naten em ire
nje dite sa me te bukur per neser
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/04/2007 00:09:42
pershendetje per te gjith mire jeni si ja coni mire ju uroj tja kaloni sa me mire por pershendetje te vecante kan Albania .TANI per poezi xe ne kan shruar dhe ju uroj fat lumturi dhe mbarsi ne jet dhe ne zemrat e tyre dhe u them mos te harrojne per te na shkru perseri
.pershendetje je cik te vecente kan dhe KLODIANA DHE ERSA JU UROJ TE JENI MIRE FAMILIARISH FAT DHE MBARSI NE JETEN TUAJ PLOTSIM TE TE GJITHA DESHIRAVE
Menderim dhe respekt nga miku ijua SKENDERI ATHIN CAU TUTI .JU UROJ NJE DETE TE MBUSHUR PLOT FAT DHE CASTE TE BUKURA -====-==-==-=-=-=-=OK
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 10/04/2007 21:06:35
pershendetje te gjithve
gezohem nese jeni mir e ja kaloni mir

pershendetje dhe per ty erisa
e jeni shum e respektuar nga ana ime
te uroj fat e lumturi ne jeten


debora esht e bardh shum e bukur
por i bije ndonje gje e zez
e ja prish bardhesin e bukurin ce ka

ece nuk i hicet derisa te shkrihet
e te trete ,,,,,,,


pershendetje ja kalofshi mir te gjith
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] (82) [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003