Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 84/100
(mesazhet 241 - 255 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] (84) [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/04/2007 17:36:58
flm LINO

ndersa deshira ime do ishte ne qofte se mund ta shpreh

te gjej njeriun ideal ate qe une kerkoj ne qofte se existon
Fillimi i faqes 
Dėrguesi LINI
ASKUND

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 09/04/2007 17:27:40
CIAOO erisa

deshira ime eshte ....te jesh mire...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/04/2007 17:20:46
miredita te gjitheve
pyetja ishte te kerkosh nje deshire dhejo 3 sikur ti hahah me avash


gjithmone arrij te marr ate qe dua
nuk e di sa do me kuptosh po eshte nje mess per ty

po te ndihmoj pak sa here qe bej nje veprim e bej te gjej nje enigme
te persh ciao
mundohu ta gjesh
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gazi milano ----torino

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; E-nrgyPlus; .NET CLR 1.1.4322)
 09/04/2007 14:03:10
ciao bionda di genova ckemi si jeni ca beni si ia kaloni.. mire me pune me shendet.. me ca meresh ne jete... studion.. punon ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 09/04/2007 08:55:38
mirmengjesi per te gjith...mire jeni...ciao pershendetje per te gjith...ciao ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 09/04/2007 02:48:29
pershendetje per te gjith shqipetaret ku do ce ndodhen..ju uroj fat dhe lumturi...ju uroj tja kaloni mire..ciao ciao atutti.........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gjakova ESSEN
gjeranija

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Arcor 5.005; InfoPath.2; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 09/04/2007 02:46:46
hallo te gjiedhve nga une gjakova ju pershendes te gjidhve shqiptar kudo qe gjendjen nga une gjakova dhe ju uroj pashket edhe ekerkoj ni shok te timin nga trupoja po jeton ne tiran kam qen e ta ne gjermani po aj ka ikur edhe nukam nuer te tina edhe meka hup lidhja qe 2 vite aj thirret ILIR GUSTERANI ilir nese elixon ket mesazh telutem paraqitu ose jaha najkun ilir mekamar malli e te pa se nuk te kam pa moti te lutem po tesh jetoj qe ni vit egjys ne kanada po du me dit edhe per ty ku je ka jeton edhe ku na mete se je hup krejt paraqitu te lutem
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gjakova
gjermanija

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Arcor 5.005; InfoPath.2; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 09/04/2007 02:27:02
hoao une jam meti ju lutem me lidhni me chat fajtori se nuk po dija si me hi trgom ju lutem fallienderit pershendetje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 08/04/2007 23:30:22
mirmbrema ERSA llafi kurv eshte ne gjinin femrore dhe me vjen kec se ekziston shum ne te dy gjinit ajo do thot njeri pa karakter me te gjitha pa bese mashtrus shkurt njeri me te gjitha te kcijat..ajo eshte dhe ajo ndodhet si cunat ashtu edhe te gocat .kurse per temen ere une do i kerkoja shendetin dhe familje dhe partnerja ime te jene me te njejtin karakter me mua dhe as nje gje tjeterse te tjerat shkojne e vijne .kurse per propozimin cete bera ne rradhe te pare ta mendojsh mire dhe pastaj te veprojsh ate te them dhe une .ok te uroj nje gjum te kendshem dhe fillim jave te mbare plot fat dhe mbarsi ..ciao kurse per wwww
dua te them te pakten shkruaj nga flet se une kam te beje me shum shqiptar nga e gjith shqiperia dhe per momentin jam ne detyr jasht athines dhe kthehem per 10dit ne athin po deshe co nje mesagj privat .ok tja kaloni mire te gjith naten per te gjith fillim jave te mbare plot mbaresi menderim skenderi athin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/04/2007 22:52:50
TEMA:Sikur te ju jepej mundesia te shprehnit nje deshire qe mund te realizohej .CILA DO ISHTE?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/04/2007 21:46:06
do te thote qe kjo KURBA eshte femer me nje fjale
here e pare qe e degjoj te betohem
sa per propozimin qe me ke bere do mendohem flm
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/04/2007 21:12:17
mirmbrema per te gjith mire jeni si ja kaluat pashket ju uroj gezuar dhe cdo vit dhe me bukur .Ersa cfardo cete thuash nuk do zihem me ty por besen sa e di une ti sdo e kesh per mua eshte besa dhe jeta kurse per ty eshte besa dhe interesi se kur u ndan keshtu ran ato se nik ran te gjitha ne nje vend dhe skam deshire te shkruaj me per kete teme por ne cofte se don ta dish kete cdo pasdite jam ne internet deri ne oren2 te nates dhe mund te bisedojme ne msn ta shpjegoje ate se i merzitem njerzit me kete teme.kurse per temen me ce kisha hapur dhe kurben clidhje ka te them sikur politika feja dhe kurba kan te njejti menure jetese ce me mashtrime te afrojne njerzit nga vete por dallimi eshte se njerez eben ce most tija bejne njerzit me gish ceti thon ajo eshte kurb por te ken sa me shum shoce jet e mundur ok dhe nga ajo ka ngel cepolitika eshte femer hyjnore dhe te tria kan dale nga njera tjetra e para erdhi faja solli femer hyjnoren dhe postaj politiken ato jan nje familje ok te jeni mire te gjith ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALBANIA
mergim

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 08/04/2007 18:13:47
PERSHENDETJE TE GJITEVE,UROJ QE TE JENI MIRE KUDO QOFSHI .PADASHUR SHFLETOVA MENDIMET TUAJA ,E PERSA I PERKET ,TREKENDESHIT TE FORMUAR ,FEMER ,POLITIKE DHE FE,ME VJEN NE MENDJE NJE FJALE E URTE POPULLORE.LARG NGA ZJARRI PERENDIA DHE QEVERIA.QE TE ARGUMENTOJ TERESISHT KETE SHPREHJE DO TE DUHEJ NJE NATE E TERE DIMRI,E MEQE JEMI NE PRANVERE ,TI LEME HAPESIRE ,NDJENJAVE DHE INSTIKTIT .MIRUTAKOFSHIM SE SHPEJTI ,DHE NJE JAVE TE MBARE........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/04/2007 16:59:22
PAPIRUS ka nga ata qe besim per ta nuk do te thote asgje po leri tani se do i shqetesojme

shpresoj ti bej te flasin haha


Ju pershendes te gjitheve nje te diele sa me te bukur per ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 08/04/2007 15:20:33
Pershendetje te gjithe dhe GEZUAR PASHKET si atyre qe jane katolik dhe atyre ortodose qofte kjo dite nje nga ditet me te bukura dhe qe gezimi te jete fole ne syte tuaj .
Nje eprshendetje te madhe per gjithe ju qe shkruani ne kete faqeprej shume kohesh dhe ju qe shkrauni tani .
Gezuar Gezuar te gjitheve
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] (84) [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003