Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 85/100
(mesazhet 226 - 240 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] (85) [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 08/04/2007 14:11:09
MIRDITA pershendetje per te gjith...shqipetaret...dhe GEZUAR PER te gjit..festen...mire ja kaluat...ju uroj fat mbaresi..ciao atutti ciao ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi wwww

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/04/2007 00:25:50
KY SKENDERI SIKUR E NJOF UNE NDOSHTA GABOHEM
ok naten te gjitheve ka ndonje qe do dale tani ju ftoj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus
sot frankfurt nser milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 07/04/2007 23:57:34
OOO Zoti Skender kadal or burr cfar jan ato paranoja .....
Kur ti ke besim te plot tek nje njeri do thot qe e do apo jo ... Dhe ai_o te prese ne Bes ti pastaj ngelesh si MUT apo jo ... ka njerz qe edhe jan vetvrar pas nje tradhtie .. Prandaj esht e kot ajo qe thua ti ...

Pershendetje RINA .......
Ne jena te PRISHTINES
ne nuk jena te BRONKSIT
Ne ju shtina me qeru oriz
me dorcat e boksit

ciaoooo naten
Fillimi i faqes 
Dėrguesi floren nuha
drenas

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/04/2007 22:52:24
une jom Floreni nga kishnareka jom 13 vjeqar ivijoj msimet ne shkollen fillore{7 marsi ne kishnarek} jom nxens i klases te 7 tung ju pershendes shum
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/04/2007 21:15:58
nuk paskam shikuar keto qe ke shkruar me poshte skenderi e vjen keq per ato qe ke shkruar nuk kammenduar jkurre te jem zot per ndonjedhe num mendoj te dicka te tille njeri me vjen keq qe i kuptoni gjerat keshtu
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Beso

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/04/2007 20:52:18
Mirmbrema te gjithve nga 2 djem nga Milano
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/04/2007 20:02:45
per mendimin tim feja dhe politika jane njejte te dyja kane qellime te njejta
feja ti bejne njerezit te besoje dhe politika gjithashtu

po ate KURBAT nuk arrita ta kuptoja cfare eshte
ndoshat do na e shpjegosh ti me teper
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/04/2007 19:54:20
mirmbrema te gjithve tema ere eshte .
PSE POLITIKA .FEJA DHE KURBAT .TE ME FALNI PER SHPREHJEN .JANE MOTRA DHE CKAN TE PERBASHKTA .
NATEN E MIRE DHE GEZUAR PASHKET TE GJITH ....CIAOO SKENDERI ATHIN
Fillimi i faqes 
Dėrguesi rina
kosova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/04/2007 19:52:25
ej be njerz shum te smut jeni ah veq perpara se ma te mirit jeni ok kaloni smut aaaaaaaaaa
Fillimi i faqes 
Dėrguesi nali
canada

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/04/2007 19:41:08
hi njerze si jeni qish po kaloni ne ket faqe te buker ok njerz ju pershendes te gjithve kaloni mir tung tung tung tung .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/04/2007 19:30:06
NIRMBREMA ersa besimi te nje njeri mun te humbin kollej fare por ne cofte se nje njeriu ce e do dhe ke respekt per te dhe nuk i jep nje mundesi te dyt ajo do thot se neate njeri nuk ke pasur besim te plot kurre dhe mund ta kesh perdor vec per interesat e tua personale dhe nga ajo sdo i kesh me besim kurre se mendon se ai te ka kuptu dhe don cete marrin hak mbi ty dhe frika ste le ti besojsh me dhe ai per mendimin tim ska cene njeri i zemres sime kurre se ska njeri ne bot ce sben gabime se dhe ajo mund te cuhet gabim ok ERSA tia kalojsh sa me mire skenderi athin
dhe mos beni sikur jeni ju zoti dhe ne te tjeret jeme shejtaner ok
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/04/2007 17:24:42
ashtu mendoj dhe une Papirus kur humb besimin ne nje njeri nuk arrij ti besoj me

ka disa njerez qe nuk nderrojne kurre ashtu mbeten gjithnje te njejte
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus
frankfurt

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 07/04/2007 15:09:21
Erisa ne radh te par pershendetje ...
Un kur e humb besimin te nje njeri te ndodh cfar te ndodh un tek ai njeri nuk kom ma besim ..ok ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/04/2007 13:47:29
persh te gjithve

persh skndri me ke be te qesh natyrist qe nukkamtakuar gjithe djemte ebotes po te gjithenjejte jane besome
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 07/04/2007 10:47:46
Mirmengjes te gjitheve !
Doja te thoja qe ka lezet kur shikon shoqein e vjeter qe shkruan perseri .
Eda london
Elton shijaks
Papirus
ej miq vertet u Gezova shume kur ju shikova keteu perseri. Nje pershendetje nga miku juaj Durresshinavlash .
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] (85) [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003