Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 86/100
(mesazhet 211 - 225 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] (86) [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 06/04/2007 23:01:14
mirembrema per te gjith mire jeni gezuar pashket gjith ju ce i festoni cdo vit dhe mete bukura
Ersa nuk them se ske te drejte por ti ske njohur te gjith cunat e botes
ce te dish si eshte shumisa ose pakica ..kurse per temen ere mendimi im eshte se cdo njeriu duhet ti japim mundesin cete permirsoje ate ce mund te kene bere dhe ne cofte se ai e perserit atehere e largojme krej nga shoceria jone duke e cortue dhe jo duke efyer ose ti bejme ndonje gje tjeter
se cdo njeri ne kete bot ben gabime se shum here cendron nenvleftsimi dhe ndodhin ato ./ersa gezohem te jesh mire gezuar pashket dhe te falenderoj shum per temat ce hape te uroj fat lumturi ne jet .me nderim dhe respekt skenderi ..naten e mire per te gjith ju uroj nje fun jave te kendshme ciaooo ///////=-=--=/.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi aron
Israel

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 06/04/2007 16:58:11
Urime te perzemerta stafit krijues dhe nismetar.Suksese
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 06/04/2007 14:37:27
pershendetje tegjithe ve
gezuar pashket


pershendetje djemve teketij siti ne vecanti kaloni sa me mire
pershendetje skenderi ajo cfare ehste eshte nuk ndryshoj dicka me vjen keq

TEMA}

KUR E HUMB BESIMIN TE NJE NJERI CFARE MENDONI MUND TE vije nje dite qe ti besojme perseri?


Harrova ti bej dhe nje persh papirus te lumte per fjalet qe ke vene
dhe ta shikoje pastaj SKENDERI si kam te drejte apo jo dhe mos harro SKENDERI nuk jane te gjithe sikur ti pjesa me e madhe jane njejte ME VJEN KEQ
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 06/04/2007 14:01:55
Ersa mjerdita ckemi mire gzohem te jesh mire si nga ana personale dhe nga ana familjare .cdo njeri ne jet ka anen e mire dhe te kece une ne jete kur shkruaj mendoj te gjith si veten dhe shembull marr veten time gjithmon sikur ka pasur TEuta momente te deshperuara me cunat ose ti ashtu kam pasur edhe une me gocat ose cdo cun tjeter por kurre nuke e mendova ne jet se te gjitha gocat munt te jen njesoj dhe sme vajti ne mendje ajo se ne cdo njeri mvaret se me ke i cellon te beje dhe te thom te drejten ju gocat beni dhe shum here zgjidhje te gabuara pastaj kure e pesoni ju vete ne mendje sete gjith jane njelloj dhe ta dish se njeriu nuk shikohet nga bukuria por nga kultura dhe mirnjohja ce ka per ty dhe per njerzit per rreth me respekt skenderi athin .dhe ta dish nje gje secdo te shkruash mua nuk me impensionojne se mendimi ime eshte se cdo njeri ka llogjiken etij dhe te menduarit e tij .dhe ajo e tregon se kush eshte ne te vertet dhe sa kushton ai ..../////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi papirus
frankfurt

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 06/04/2007 11:37:32
miku im i vjeter te pershendes ..
na ke munguar shum , humbe fare mor vlla ... shkruaj cik me shpesh

Teuta me pak fjal ju jeni gjinia e p... e ne jemi gjinia e k... shkut e shqip ..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arm&beso
milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 06/04/2007 10:48:18
Mirdita te gjithve, si po ja kaloni kete dite fantastike? Nje pershendetje speciale ju vjen nga dy djem tironca.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi kodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 06/04/2007 08:40:58
mirmengjes EDA flm per pershendetjen..ti mire je..te uroj te jesh mire..ciao ciaoo atutti.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 06/04/2007 07:58:53
mirmengjesi te gjithve mire jeni..pershendetje per te gjith..pershendetje skenderi....ciao ja kalofshi mire...ciao ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 06/04/2007 02:16:51
mirembrema te gjitheve

skenderi me vjen keq qe je apresionuar nga pergjigjha e ime po te betohem eshte e vertet ajo cfare shkruaj ndoshta nuk permblillen te gjithe atuy mbrenda sepse sikur e kemi thene njerezit ndryshojne pe pjesa me e madhe ashtu eshte

naten te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Elton-Shijaksi
paris

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 05/04/2007 21:17:58
pershendetje te gjithve.ku jeni mer miqt e vjeter se sikur jemi harruar fare,ka pas lezet disa kohe me pare kur shkruanim te gjithe se bashku,shpresoj se do te fillojme te shkruajm perseri te gjithe miqte e vjeter:
eda london
biondia
femershqiptare
inspektoria
mira
elda canada
ilda
durresshinovlash
landurrsaku
ivo shijaksi(ku je ti re legen se nuk kapesh mo sa ke mor makine.a e more vesh ça ka bo vaki ne shijak,ka pru uje erzenja e dreq.ma jep i çik numrin tata se numrin tim e kam vet(thot visi ke portokallia a e ke pa?)
zografi
ben duraku
etj etj etj qe nuk po me kujtohen per momentin.ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat dhe mos harroni te na shkruani.ciaoooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 05/04/2007 19:50:00
Mirmbrema per te gjith ckemi mire ja kaloni .Mirembrema EDAckemi mire flm shum per pershe ndetjen te uroj fat lumturi dhe gjitha te mirat e kesaj bote nga zemra. me nderim dhe respekt nga skenderi.athin .flm shum. ==mirembrema klodiana ckemi mire ke humbur fare te uroj te jrsh mire fat lumturi dhe begati ne jet me respekt skenderi ....naten per te gjith tja kaloni sa me mire urime ciaoooo--=-==-=-=-oooo-=-=-
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Eda london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 05/04/2007 18:47:20
Vazhdimi,,,,,,,,,Ilda
WHATS UP GIRL Everything ok?
Pershendetje nga eda dhe kalofsh mire sweety
Pershendetje femer shqiptare,Sallaku,ben duraku,Ivo shijaksi,Cunat nga shijaku,
Pershendetje elton shijaksi ckemi mire,Humbem fare te gjith.Te uroj gjith te mirat
Pershendetje Elda canada ckemi motra mire je.Cthote canadaja mire eeeeeeeeeeeee
I Miss u girl.Shkruaj ndonjehere.Kalofsh mire dhe suksese ne shkollePershendes gjithashtu dhe vizitoret e rinj
Skenderi, Erisa, klodiana , Ana
Dhe 1 pershendetje te vecante per te gjith ato qe kam harruar ti permend emrat me lart.
jU UROJ TE GJITHVE GJITH TE MIRAT NE JETE,Kalofshi mire
Nga Eda
Fillimi i faqes 
Dėrguesi eda london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 05/04/2007 18:36:22
Waaaa sa kohe ka kaluar qe skam shkruajtur ktu,Kemi gjithashtu dhe vizitor te rinj.Pershendetje te gjithve
Pershendetje Mira,ckemi rrusho mire je,Ke humbur edhe ti (me keq se puna ime)Anyway shpresoj te jesh mire dhe i wish u all the best love.
Pershendetje inspektore nga je ti zemra mire ke qene,wish u well dhe te puciiii folt
Pershendetje Dures shinavlash nga je ti vlla mire je cthote puna mire.Pershendetje nga Eda dhe ja kalofsh mire
Pershendetje ilda,whats up love u ok?
What
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 05/04/2007 17:33:06
mirmbrema ersa me erdhi kec ne zemer kur lezova pergjigjen ce i kishe dhene teutes ce ti paske ate mendim se ne cunat pa je femrat nuk kemi jete por as ju femrat nuk keni jete pos cen cunat .kurse per sa i perket te zvaritjes nga mbrapa sjam dakort aty se per mendimin tim ai cun ce e ben femra cfare te doje me te ai nuk eshte cun por vaje dhe vajze mistrece.se burri eshte burre dhe duhet te mbaje vendin ce i takon ne cdo moment te jetes se tij .tjakaloni sa me mire////.skenderi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 05/04/2007 16:48:20
Teuta e di cfare meshkujt jane te pabese gjeja e pare dhe eshte e vertet qe nuk do kishin jete pa ne pa ne jane zero .femra mund at perdore si te doje ajo nje mashkull ne qofte se ajo do sigursiht
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] (86) [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003